İçeriğe Yönlendir

Iphone 5S Mi Galaxy Note 3 Mü?

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Vay anasını ya :D Komple dokunmatik ekran fikrini de samsung iphone'dan çaldı o zaman? Vay anasını samsungçular ne kadar yaratıcı :D

Peki ya store fikri? Bu samsungçular harbi zeka harikası :D

Kullandığın android sistem bile ios'u yakalayabilmek için geliştirilmiş bir sistem. Lüzumsuz muhabbetler bunlar bu bakış açısıyla  ;)

Apple olmasaydı hala eski sistem telefon kullanıyor olabilirdik. İş esinlenmeye gelirse samsung'u savunman imkansız.

tarihinde Yiğitcan Coşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Mert güldürdün gece gece , telefonun sarji bitsinde gece sarja takayim diye uğraşıyorum. Gün içinde yarim yamalak sarj etmek icime sinmiyor. Sarj konusunda güç tasarrufu kapalı. Ekran parlaklığı yarida. Sabah 7den gece 2 ye götürüyor. Ekran parlaklığını kisip guc tasarrufu acinca 2 gün kullaniyorum. Hic elimden düşmez telefon..

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Vay anasını ya :D Komple dokunmatik ekran fikrini de samsung iphone'dan çaldı o zaman? Vay anasını samsungçular ne kadar yaratıcı :D

Peki ya store fikri? Bu samsungçular harbi zeka harikası :D

Kullandığın android sistem bile ios'u yakalayabilmek için geliştirilmiş bir sistem. Lüzumsuz muhabbetler bunlar bu bakış açısıyla ;)

Apple olmasaydı hala eski sistem telefon kullanıyor olabilirdik. İş esinlenmeye gelirse samsung'u savunman imkansız.

Bu konuda haklisiniz. Iphone çıktığı zaman samsung e250 yapiyordu. Ama artik göründüğü gibi kimin taklit edildiği ortada. Iphone 6 da ekranin buyumeyecegi konusunda suphe var mi? Peki iphone 4 tasariminin sony prototipi olduğunu bilen var mi? Apple malesef o kadar masum değil. Eskiden gelisiyordu ama su an bildiginiz lale devrinde. Eger atak yapmazsa sonu da kötü olacak.

Mert güldürdün gece gece , telefonun sarji bitsinde gece sarja takayim diye uğraşıyorum. Gün içinde yarim yamalak sarj etmek icime sinmiyor. Sarj konusunda güç tasarrufu kapalı. Ekran parlaklığı yarida. Sabah 7den gece 2 ye götürüyor. Ekran parlaklığını kisip guc tasarrufu acinca 2 gün kullaniyorum. Hic elimden düşmez telefon..

Note 2 diydi değil mi :D

Ben bitiremiyorum. Yedek batarya da aldim. Bazen 3,5 gunu buluyor sarj. Artik bende veriyorum kirbaci. Ekran parlaklığı felan Fulde kullaniyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Eger atak yapmazsa sonu da kötü olacak.

Buna da ben katılıyorum. Zaten daha önceki mesajlarımda da söyledim. Android ios'u geçecektir. Ama benim iphone'dan vazgeçip androide geçecek kadar fark olması 1-2 kasa iphone değişimini bulur tahminimce.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Benimde bi ios yapmam geliyor arada ama geçiyor sonra. Alisamam gibi. Burda dandik begenmedigimiz uygulamalar orda 1.99 dolar :D

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Benimde bi ios yapmam geliyor arada ama geçiyor sonra. Alisamam gibi. Burda dandik begenmedigimiz uygulamalar orda 1.99 dolar :D

İnsan nelere alışıyor bir bilsen :D Ben android kullanırken iphone'a karışık derdim, şimdi annemin htc'yi elime alınca aradığımı bulamıyorum :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ufak bir not, oyle apple herşeyi kendisi keşfetmedi, tam dokunmatik ekran tasarim fikir herşey hatta ip4 bile acaip benziyor Sony den araklamadir, zamzung kopyeci diyorsunuz da esas bu isin şahı Apple dır, zaten şuanda boynuz kulagi geçer misali androdan ve tasarımdan calıyor, yani boşa tartışmayin al birini vur ötekine durumu var.

EORoD.png

apple-joby-sony-design-pics-2-page-12-of

apple-joby-sony-design-pics-2-page-6-of-

beyhude çabalar bunlar, arakozcu Apple ve Samsung, şuan araklama sırası yine elmada :)http://m.shiftdelete.net/iphoneun-tasarimi-calinti-mi-38809.html

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Boşverin bu kapışmaları arkadaşlar, telefonun kralı BB dermişim???   :p  :D

Şaka şaka, bende Note 2 kullanıcısıyım. Ama maalesef bir takım durumlardan ötürü mecburen BB'ye geri dönüş yapacağım. İnşallah kısa sürer...   :(

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

iOS ile Android'i nasil kiyasliyorsunuz anlamis degilim :shok:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

iOS ile Android'i nasil kiyasliyorsunuz anlamis degilim :shok:

Kıyaslamıyoruz aslında, ikiside ayrı yapıda olan sistemler, ama androidin esnekliğini yanında ios sönük kalır, ios kala kala kalan tek avantajı stabiliteseydi oda mazide kaldı, anlamadığın bu sanırım :)

ip6 (aslında ip6 layda bu iş olmaz, adam gibi olan versiyon her zaman S ler olmuştur, yani ip6s, onada 2 sene var daha) ile eksikleri giderirlerse ne ala, yoksa sadece büyük ekranla, andro avantajlarına alışmış kitleyi zor çeker kendine.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Samsung iphone cakmasi :p

İphone da Sony çakması ama  :D

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Tablet için android derim ama bir telefon için asla..

2 uygulamada şişen oyundan atan (s4) kendi kendine sürekli nette kaldığı aşırı ısınan note 3 ler.

bunların hepsi iş yerimdeki kullanıcıların son cihazlarda karşılaştığı sorunlar...

note 3 avea sim karttan kaynaklıdır dendi simi değiştirdiler...

hat dediler tcell takıldı...

versiyondur dediler temizce yeniden yüklendi...

garantiye gitti geldi hala aynı...

android için sim kartsız modellere her zaman varım :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tablet için android derim ama bir telefon için asla..

2 uygulamada şişen oyundan atan (s4) kendi kendine sürekli nette kaldığı aşırı ısınan note 3 ler.

bunların hepsi iş yerimdeki kullanıcıların son cihazlarda karşılaştığı sorunlar...

note 3 avea sim karttan kaynaklıdır dendi simi değiştirdiler...

hat dediler tcell takıldı...

versiyondur dediler temizce yeniden yüklendi...

garantiye gitti geldi hala aynı...

android için sim kartsız modellere her zaman varım :)

Zavallı zamzungcular, andronun adını batıranda zamzung zaten, neyse bunlar bize çook uzak olan şeyler, Android hTC dir, hTC One dır, geriside ayponda dahil oyuncaktır, siz zamzung-dejavu 5s arasında gidin gelin, biz bakıyoruz keyfimize  :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

elimdeki telefonum çok eskidi ve bozulmaya başladığı için yeni telefon almaya karar verdim.İki telefon arasında kaldım ikisinde işletim olarak birbirinden geri kalır gibi değil öncelik o yüzden estetik görüntü şekli :) iphone 5s biraz ufak gibi note ise büyük hadi kışın note yi ceketin iç cebinde taşırım ama ya yazın nasıl olucak ?sizce hangisini almak daha mantıklı kullanalar elbet vardır aramızda fikirlerini almak isterim.

Hiç birisi. Akıllı telefona 1000-1200 liradan fazla para vermek israftır, karşılığını alamazsın.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Caner Tiryaki

Eğer fiyatlarına göre telefonların işlevselliğini kıyaslıyorsanız kesinlikle note3! 4 ay öncesine kadar iphone 4 32gb kulanıyordum fakat note 3 ün reklamları dönmeye başlayınca ilgimi çekti ve aldım. 4 aydır note 3 kullanıyorum ve iphone kullandığım döneme üzülüyorum. note 3 inanılmaz bir telefon ve bilgisayarda dahi yapabileceklerinizden daha fazlasını bile yapabiliyorsunuz.. Ayrıca note serisi 1 buçuk 2 yıla yakın yenilenirken iphone serisi her 6-7 ayda bir yenileniyor.. Bunu da dikkate almanız lazım. İphone un samsung note 3 ten iyi olduğu tek bir noktası vardır oda görüntü kalitesi.. Onun dışında iphone note 3 ün yanında çin malı bir telefon gibi kalıyor.. ( gerçekten de çin de üretiliyor iphone :)  ).. Eğer fırsatınız varsa iki telefonu da 1 er hafta kullanın.. ( Tüm özellikleriyle ) note 3 ün farkını anlayacaksınız.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Cok doğru. :)

tamam işte logoyu değiştirdin kilid yazısınıda değiştir... ha gayret olcaak :D

Benim 5S'im vardı sanki. :) tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Eğer fiyatlarına göre telefonların işlevselliğini kıyaslıyorsanız kesinlikle note3! 4 ay öncesine kadar iphone 4 32gb kulanıyordum fakat note 3 ün reklamları dönmeye başlayınca ilgimi çekti ve aldım. 4 aydır note 3 kullanıyorum ve iphone kullandığım döneme üzülüyorum. note 3 inanılmaz bir telefon ve bilgisayarda dahi yapabileceklerinizden daha fazlasını bile yapabiliyorsunuz.. Ayrıca note serisi 1 buçuk 2 yıla yakın yenilenirken iphone serisi her 6-7 ayda bir yenileniyor.. Bunu da dikkate almanız lazım. İphone un samsung note 3 ten iyi olduğu tek bir noktası vardır oda görüntü kalitesi.. Onun dışında iphone note 3 ün yanında çin malı bir telefon gibi kalıyor.. ( gerçekten de çin de üretiliyor iphone : :)  ;). Eğer fırsatınız varsa iki telefonu da 1 er hafta kullanın.. ( Tüm özellikleriyle ) note 3 ün farkını anlayacaksınız.. 

note 3 aldım bende iphone almadım için kendimi şanslı hissediyorum :) oyuncak gibi duruyor  note 3 ten sonra hız ise daha hızlı varmı bilemiyorum büyüklük olarak tek sıkıntı yazın çıkaracak gibi oda şarjlı bisiklet yada motor sürersem :) yürürken cebimde herhangi bir sıkıntı olmuyor.şimdiye kadar donma kasma yok şarj sorunum hiç olmadı.asphalt8 falan ne varsa donma kasma olmadan rahat rahat oynuyorum birtek ısınıyor çok ama kuzenimde 5 var o daha çok ısınıyor valla :)

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

note 3 aldım bende iphone almadım için kendimi şanslı hissediyorum :) oyuncak gibi duruyor note 3 ten sonra hız ise daha hızlı varmı bilemiyorum büyüklük olarak tek sıkıntı yazın çıkaracak gibi oda şarjlı bisiklet yada motor sürersem :) yürürken cebimde herhangi bir sıkıntı olmuyor.şimdiye kadar donma kasma yok şarj sorunum hiç olmadı.asphalt8 falan ne varsa donma kasma olmadan rahat rahat oynuyorum birtek ısınıyor çok ama kuzenimde 5 var o daha çok ısınıyor valla :)

Şarj durumu nasıl kaç günde bir?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Pil mi? note3 kaç gün gidiyor bakiim, hiç oyun oynamadan ve geri kalan herşeyi ara ara kullanıp hiç kasmadan böyleyse hadi bakalım derim  :biggrin:

KUavQ1i.png?1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Şarj durumu nasıl kaç günde bir?

Şöyle söliyim sabaha karşı 4 te şarjdan çıkardım su an şarj yüzde 58 de full mobil internet açık whatsapp facebook kullandım.yarın akşam saat 6 da falan takarım sanırsam 

Pil mi? note3 kaç gün gidiyor bakiim, hiç oyun oynamadan ve geri kalan herşeyi ara ara kullanıp hiç kasmadan böyleyse hadi bakalım derim  :biggrin:

KUavQ1i.png?1

abi pil kullanımı ve ekran süresini atsana birde kapalı durduktan sonra bundan fazla duracağını düşünüyorum note 3 ün bundan önceki telefonum htc desire s di çok kaliteli kesinlikle ama kendi kendine kapanması deli ediyordu beni belki sadece benim telefonumdur böyle ama hiç sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mesut Eyibil

kesinlikle 5s her bakımdan üstündür,stabildir şişmez,daha hızlıdır,uygulamalar daha kalitelidir, şuanda hala iphone 4 ler bile 700 den aşşa temizi yok kolay zarar ettirmez, elinize aldığınızda kaliteyi hissedersiniz, androidin sağı solu belli olmuyor kimi telefonlara güncelleme geliyor kimine gelmiyor bunu geçtim en basitinden iphone 1 gb ram e sahipken note 3 3 gb rami var...ama illa ekranı büyük bir telefon alıcam dersen HTC One en iisidir.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

kesinlikle 5s her bakımdan üstündür,stabildir şişmez,daha hızlıdır,uygulamalar daha kalitelidir, şuanda hala iphone 4 ler bile 700 den aşşa temizi yok kolay zarar ettirmez, elinize aldığınızda kaliteyi hissedersiniz, androidin sağı solu belli olmuyor kimi telefonlara güncelleme geliyor kimine gelmiyor bunu geçtim en basitinden iphone 1 gb ram e sahipken note 3 3 gb rami var...ama illa ekranı büyük bir telefon alıcam dersen HTC One en iisidir.

valla bizim burda 4s 600 tl dedi daha dün telefoncu şişme demişsiniz daha hiç olmadı ama yinede iphone yi de bi ara denicem ama kaç olur bilemem :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hasan, bir daha seni Iphone'u kotulerken gormeyeyim. Yanlis bir tercih yapmisiz zaten 5s almayip note3 alarak. Hadi onu birak, bari one alsaydik da en azindan bir ovguye mazhar olurduk. Baktikca utaniyorum ekranina note3'un.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...