İçeriğe Yönlendir

Iphone 5S Mi Galaxy Note 3 Mü?

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

Hasan, bir daha seni Iphone'u kotulerken gormeyeyim. Yanlis bir tercih yapmisiz zaten 5s almayip note3 alarak. Hadi onu birak, bari one alsaydik da en azindan bir ovguye mazhar olurduk. Baktikca utaniyorum ekranina note3'un. Guncellemesi desen ayri dert, oyunlari kalitesiz, 3gb ram var ama 1gb'lik iphonelardan yavas. Keske biraz daha arastirsaydim

Saygilarimla.

kasıyor mu abi ? 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Hasan, bir daha seni Iphone'u kotulerken gormeyeyim. Yanlis bir tercih yapmisiz zaten 5s almayip note3 alarak. Hadi onu birak, bari one alsaydik da en azindan bir ovguye mazhar olurduk. Baktikca utaniyorum ekranina note3'un. Guncellemesi desen ayri dert, oyunlari kalitesiz, 3gb ram var ama 1gb'lik iphonelardan yavas. Keske biraz daha arastirsaydim

Saygilarimla.

Abi bi de ayakkabı kadar büyük onu eklememişsin :)

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

valla bizim burda 4s 600 tl dedi daha dün telefoncu şişme demişsiniz daha hiç olmadı ama yinede iphone yi de bi ara denicem ama kaç olur bilemem :D

o telefon pertden çıkmadır kesin :) eğer 600e fln temiz bi 4s bulsam direk alırım valla ne diim bende de 4 var şuanda 650 e istio arkadaşım verip vermeme konusunda kararsızım daha 14 ay garantisi var, daha önce bir hata yaparak note 2 almıştım bin pişman oldum 2 ay sonra satayım dedim 1600 e aldığım telefonu 1100 e zar zor sattım, aldığımda şarjı 3 gün gidiodu 1 hafta sonra 1 gün gitmeye başladı daha ne olsun :)

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

o telefon pertden çıkmadır kesin :) eğer 600e fln temiz bi 4s bulsam direk alırım valla ne diim bende de 4 var şuanda 650 e istio arkadaşım verip vermeme konusunda kararsızım daha 14 ay garantisi var, daha önce bir hata yaparak note 2 almıştım bin pişman oldum 2 ay sonra satayım dedim 1600 e aldığım telefonu 1100 e zar zor sattım, aldığımda şarjı 3 gün gidiodu 1 hafta sonra 1 gün gitmeye başladı daha ne olsun :)

satmak için telefon alıyorsanız doğrudur değeri düşüyor.Şarj konusu demişsiniz belki sizin telefonun pilinde bi sorun vardı ama iphone ile kıyaslanmaz bence pil hiç bi telefonda iphone sahipleri şarjlı kıyafet olsa giyeceklerini söylüyorlar bizzat arkadaşım bunu söyleyen apple fanatiği birisi

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

satmak için telefon alıyorsanız doğrudur değeri düşüyor.Şarj konusu demişsiniz belki sizin telefonun pilinde bi sorun vardı ama iphone ile kıyaslanmaz bence pil hiç bi telefonda iphone sahipleri şarjlı kıyafet olsa giyeceklerini söylüyorlar bizzat arkadaşım bunu söyleyen apple fanatiği birisi

Iphone sarjı cok cabuk bitiyor ama kullanımı kişiden kişiye değişir. Babam Xperia Z'nin sarjını 4 günde bir dolduruyor. Ben kullansam her gün mutlaka şarja takardım :)

Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

Iphone sarjı cok cabuk bitiyor ama kullanımı kişiden kişiye değişir. Babam Xperia Z'nin sarjını 4 günde bir dolduruyor. Ben kullansam her gün mutlaka şarja takardım :)

iphone sarji cabuk bitiyosa samsungu olanlar napsin onlarin daha cabuk bitiyo
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

iphone sarji cabuk bitiyosa samsungu olanlar napsin onlarin daha cabuk bitiyo

Hic Samsung telefonum olmadı. Suan Iphone sahibiyim ve her gün mutlaka 1 kez sarj ederim. 2 kere ettiğim zamanlarda var.

Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

Hic Samsung telefonum olmadı. Suan Iphone sahibiyim ve her gün mutlaka 1 kez sarj ederim. 2 kere ettiğim zamanlarda var.

bende de htc one var kimi zaman bende 2. Kez sarj ediyorum biz cok kurcalisiyoruz oyun oynuyoruz nete giriyoruz ondandir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bende de htc one var kimi zaman bende 2. Kez sarj ediyorum biz cok kurcalisiyoruz oyun oynuyoruz nete giriyoruz ondandir

One ı katma kardeş,  daha üst seviye alet söyleyince haksızlık oluyor, konu zamzung not3 le ayponpon 5Same, ikiside tırt  :D

Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

One ı katma kardeş, daha üst seviye alet söyleyince haksızlık oluyor, konu zamzung not3 le ayponpon 5Same, ikiside tırt :D

:D dogru soyluyorsun abi tek yurmuk atilabilen telefon olma ozelligimizde var :) zamsung dandikphone sahipleri yapsin kolaysa bazen cok oyun oynuyorum nette geziyorum ondan 2 sefer sarj ediyorum dun sabahtan aksam 10 a kadar idare etti
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D dogru soyluyorsun abi tek yurmuk atilabilen telefon olma ozelligimizde var :) zamsung dandikphone sahipleri yapsin kolaysa bazen cok oyun oynuyorum nette geziyorum ondan 2 sefer sarj ediyorum dun sabahtan aksam 10 a kadar idare etti

:kihkih:  :spiteful:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Etik olalım şarj konusunda samsung note serisi ile yarışan telefon henüz doğmadı. Önceki note 2m 1 günü rahat çıkarıyordu hatta bazen yüzde 50ye yakın artıyordu fakat aynı işleri htc one ile yapıyorum ve nerede şarj aleti bulursam takmak durumunda kalıyorum. Note 2yi tek aradığım konu bu. Onun dışında her konuda 10 basar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Kasası nasıl One'nın?

Siyah alma. Gri veya kırmızı. Alüminyum kaliteli. Kasayı begenmezsen cak bir double dip kılıf. Ben şu an öyle kullanıyorum. :D
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Siyah alma. Gri veya kırmızı. Alüminyum kaliteli. Kasayı begenmezsen cak bir double dip kılıf. Ben şu an öyle kullanıyorum. :D

Alacagimdan değil meraktan :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Alacagimdan değil meraktan :p

Doğru yolda bu şekilde bulunur zaten, ha gayret, seninde görmen yakın, andro durdurulamaz, ios o treni 2 sene önce kaçırdı zaten  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ekranı iphone'dan büyük olan, HD kalitesinde olan her telefon iphone'dan daha iyidir. Bunun adına HTC deyin, Samsung deyin ya da LG, Sony, Nokia deyin fark etmez. Neden derseniz bana göre 2 nedeni var 1. daha fazla özellik var iphone'a göre bu cihazlarda 2. daha ucuzlar.

Birde düzgün çalışma önemli, şuan adam gibi çalışan 2 marka var, hTC ve Sony, sonra diğerleri gelir yalnız.

Yorum bağlantısı

Bu ara note3 mesela benim canımı sıkıyor. Kendi tarayıcısından web adresi yazmak istediğimde tıkanıyor, ağırlaşıyor, tepki vermiyor. 5-10sn sonra açılıyor. Note2'de yaşamadığım kasılmalar bunlar. Note2 güncelleme almıyor diye eleştirilirken, ben güncellemeye ihtiyaç duymayan bir telefon üreten Samsung telefon kullandığım için kendimi şanslı hissediyordum. Note3 alır almaz güncellemeye sahip oldu ancak stabilie çalışması için sürekli güncelleme ihtiyacı duyan telefonlardan çok hazzetmiyorum. Sonuç olarak her markanın top modeli, hi end modeli ya da amiral gemisi modeli en iyi olacak kaidesi yok. Bazen bir önceki model çok daha başarılı işler çıkarabiliyor. Ben kalem yüzünden note serisinden vazgeçmiyorum ama gün gelecek başka modeller de kalemli versiyonlar çıkaracak elbet:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu ara note3 mesela benim canımı sıkıyor. Kendi tarayıcısından web adresi yazmak istediğimde tıkanıyor, ağırlaşıyor, tepki vermiyor. 5-10sn sonra açılıyor. Note2'de yaşamadığım kasılmalar bunlar. Note2 güncelleme almıyor diye eleştirilirken, ben güncellemeye ihtiyaç duymayan bir telefon üreten Samsung telefon kullandığım için kendimi şanslı hissediyordum. Note3 alır almaz güncellemeye sahip oldu ancak stabilie çalışması için sürekli güncelleme ihtiyacı duyan telefonlardan çok hazzetmiyorum. Sonuç olarak her markanın top modeli, hi end modeli ya da amiral gemisi modeli en iyi olacak kaidesi yok. Bazen bir önceki model çok daha başarılı işler çıkarabiliyor. Ben kalem yüzünden note serisinden vazgeçmiyorum ama gün gelecek başka modeller de kalemli versiyonlar çıkaracak elbet:)

Saygılarımla.

Büyük ekran ve adam gibi çalışma için sana 2 alet öneriyorum, ne yazıkki başka yok, olsa onuda öneririm.

soldakini zaten sen eledin  :D

ozellikler-karsilastiriliyor-xperia-z2-h

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çalışır tabeee  :D

bırak sen ayponponu, herşey bir yana sürekli şarj gerektiren aletlerle işimiz olmaz zaten  :D  olur olmaz yerde pilin biter şişersin :)

17.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...