İçeriğe Yönlendir

Aracıma Sıfır Motor Yapıyorum

Zekeriya Kahraman

Recommended Posts

Zekeriya Kahraman

Abi heyecan heyecan haldur huldur okudum konuyu. Vallaha bravo. Ben dört tane akvaryum hortumunu 5 tane fitile geçirdim diye başlık açdımıdım. :D Bu konuysa bizimki ne dedim. şimdiden sonra kral da sensin abi. Neyse bekliyoruz sonucu. Allah yardımcın olsun.

Amin inşallah ibrahim bey  :)

Yorum bağlantısı
Mehmet YILMAZER
(düzenlendi)

Yani dumur oldum. Bu cesaret ve azmin heykeli dikilir. Çoruma gelsek burada bir şıhımız (şeyh) var diye ziyaret edilecek adamsın. Bu arada yaptıklarına katlanan aileni de tebrik etmek gerek. Biz yapsak (farz-ı muhal) direk boşarlar billah.

tarihinde Mehmet YILMAZER tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Yani dumur oldum. Bu cesaret ve azmin heykeli dikilir. Çoruma gelsek burada bir şıhımız (şeyh) var diye ziyaret edilecek adamsın. Bu arada yaptıklarına katlanan aileni de tebrik etmek gerek. Biz yapsak (farz-ı muhal) direk boşarlar billah.

Estağfurullah mehmet abi bir işi severek yaparsanız bal,dan daha tatlı oluyor kaderimdenmidir bilmiyorum kasa düzgün dedim motorda yapıldı dedi araca binince anladımda ben şanzuman zannediyordum neyse olan oldu . 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Arkadaşlar 94 elantra,mı sattığımı ve 94 sonata aldığımı ayrı bir konu açıp duyurmuştum ve bu araçtada elantra ya benzer problemler var aracta  yatak vurma sesi var aldığı  kişi 1 sene oluyor motor yapıldı demişti fakak aracta kalkışlarda ve uğultu sesi vardı ben şanzuman sanmıştım aracın fiyatıta uygundu şanzumanda olsa birşekilde halladerim demiştim ama problem daha,da büyüyük cıktı .

Yukarıda bahsettiğim gibi arac yatak vuruyor daha yeni başlamış dedi motorcu sami usta yani kısacası konuyu burdan mı devam edeyim ayrı bir konumu acayım .

Genel olarak motor yapısı aynı fakat isim farklı , paylaşmaya gerek varmı  :unsure2:

Abi sen o kadar yap ondan sonra hemen sat oldu mu şimdi?

Neyse geçmiş olsun, inşallah bundan sonrası çok kolay olur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Abi sen o kadar yap ondan sonra hemen sat oldu mu şimdi?

Neyse geçmiş olsun, inşallah bundan sonrası çok kolay olur...

Çok tutulan bir arac olduğu için hemen satılıyor tabi motorun yapılı olmasıda cabası evet bu çok kolay olacak  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman
Elantra,ya getittirdiğim orjinal bilyalar arka tekerlekler için 1 tekerde 2 toplam 4 bilya arac satıltı ama bilgi amaclı eklemek istedim

3MoQG4U.jpg

-

RTvPnmq.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

bravo valla ,sayfaları okurken yoruldum, siz yapıp bitirmişsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Zekeriya bey şapka çıkartıyorum başka birşey demiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Zekeriya Kahraman

Bismillah diyip başlandıysa hayırlısıyla güzel sonuç alınır inşallah.. :)

Not: Konu çok eskiymiş :) bu iş bitmiştir kmlerce yol yapılmıtşır sanırım.. :)

Şimdi üzüldüm işte konun sonunu kaldığın için okumuş adam olmuş kadosturada iş sahibi olmuş bir adamdan motor hakkında yorum almak benim için de iyi olurdu gercekten çok üzüldüm  :(   belki başka sefer motor sökörsem seni,de yorumlarınla konuya katılırsan sevinirim umut bey  ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...