İçeriğe Yönlendir

Samsung Note4 Detaylı İnceleme(Kullanım Tecrübeleri)

Misafir

Recommended Posts

Sani Gerşon

Bu güncelleme google ile samsung ortak geliştirmesi. Güvenlik yamasi. Note4 son isletim sisteminde. Andorid 7 yi almayacak zaten.

Yorum bağlantısı
Misafir

Note4 android 8 i bile kaldırırda zamzungun i.......i işte. 7 yi verir bence de çok geç.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Note4 android 8 i bile kaldırırda zamzungun i.......i işte. 7 yi verir bence de çok geç.

Samsung 7'li alacak cihazları açıkladı. Maalesef note4 yok.

Arkadaşımda note2 vardı, ona note4 rom'u çaktı, o bile çatır çatır gidiyor da, dediğiniz gibi işte :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Samsung 7'li alacak cihazları açıkladı. Maalesef note4 yok.

Arkadaşımda note2 vardı, ona note4 rom'u çaktı, o bile çatır çatır gidiyor da, dediğiniz gibi işte :)

bazı cihazlar çalışabilmek için güncellemeye ihtiyaç duymaz.. bazısı da açılma ekranında aç tuşu görünce güncelleme işe yaradı diyor :rofl:

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Xda-Developers forumu sağolsun, Android 7'yi de çıktıktan kısa süre sonra Note 4 ile kullanırız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Erhan Doruk

Pili de optimize ede ede bitirdiler :D her güncelleme ile pil daha çabuk tükeniyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

benim telefonun titreşimi kayboldu son güncellemeden sonra. başına böyle bir şey gelen varmı? artık telefomun titremiyor bütün ayarlarına baktım ama malesef titremiyor. ya bir yer bozuldu yada güncelleme ile alakalı

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

benim telefonun titreşimi kayboldu son güncellemeden sonra. başına böyle bir şey gelen varmı? artık telefomun titremiyor bütün ayarlarına baktım ama malesef titremiyor. ya bir yer bozuldu yada güncelleme ile alakalı

Telefonu test menüsünü aç ( *#0*# ) vibration u test et , eğer çalışmaz ise motoru bozulmuştur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Telefonu test menüsünü aç ( *#0*# ) vibration u test et , eğer çalışmaz ise motoru bozulmuştur.

test ettim maalesef çalışmıyor.  :(

nasıl bozulur ki bu. telefonu hiç bir yere çarpmadım, düşürmedim. 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Samsung mu. Hiç Şaşırmadım :) Geçmiş olsun abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Pil maalesef kotu etkilendi bu surumde. Android ve google araclari pili sömüruyor ki garantiden pili degistirmistim. 12 saat sonra yuzde 55 pil kaliyordu. Simdi yuzde 15. Yuzde 30'u yukardaki araclar yemis. Ancak bunun sebebi asagidaki durum da olabilir yarin sonuch yazarim.

Sd kart kullananlar icin onerim ozellikle pdf olarak 1mb'ttan buyuk dosyalariniz varsa isletim sistemi bu dosyalarda sonsuz donguye girip pili tuketmeye basliyor devamli calisarak. Ozellikle sarj tuketimini arttiran faktor google araclari ise bu dosyalari hafiza kartindan silin. Daha once denedim gercekten ise yariyor.

Bugun de cok tuketim olunca sildim ben yarin deneyecegim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Olur öyle. Demek Zamzonk larda kronik durup dururken bişeyler olması. Benimki de durup dururken hat gitti. Hala hat yok.  :D

swaplasa?

Swaplasakta saklasak, swaplamasakta saklasak olmuyor be abi..  :i-ih:  :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

su anda güncellemden sonra internete bağlanmıyor :D :D nedeni bilmiyorum ne wifi ne de telefon un internete

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

su anda güncellemden sonra internete bağlanmıyor :D :D nedeni bilmiyorum ne wifi ne de telefon un internete

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Çağlar abi gelir bi bahane bulur şimdi. Şurdan alsaydın burdan alsaydın bişey olmazdı [emoji8][emoji8][emoji8][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Çağlar abi gelir bi bahane bulur şimdi. Şurdan alsaydın burdan alsaydın bişey olmazdı [emoji8][emoji8][emoji8][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Abi şu an wifi ya bağlı tapatalk net bi nebze çalışıyor whatsap iptal durumda
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi şu an wifi ya bağlı tapatalk net bi nebze çalışıyor whatsap iptal durumda[emoji3][emoji3][emoji3] bide garantiden gelince kamera yi bozmuşlar resimler de siyah nokta çıkıyor [emoji23][emoji23]

Sosyal medya WhatsApp Pert ona bakma sen.

Bunlar için çabi çözüm üretir.

[emoji6]

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

[emoji6]

Abi sıkıntı avea dayamış çoğu kimse bağlanamamamis sabahtan
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sadece Avea değil tüm şebekelerde sorun var bu bölgede. Özel durum olduğu için.
Yorum bağlantısı

Genel bir durum.

[emoji6]

Daha iyi işte Forum reyting yapar :)

Yorum bağlantısı
Ferit Erken

Size bir tüyo vereyim foruma özel olsun. Öncelikle bu durumun sorun olduğunu sanmıyorum malumunuz olaylar ortada terör olaylarının önüne geçilmesi ve sosyal medya kullanılarak insanların kışkırtılmaması için bu platformların iletişimi kesilmiş olabilir. Fakat android kullanıcıları Turbo VPN adlı uygulamayı kurup aktif ederse ip bazlı ülke engellemelerini aşar. Ben Türkcell kullanıcısı olarak bu yöntemle normalde giremediğim tüm sosyal platformlara girdim bilginize.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sadece Avea değil tüm şebekelerde sorun var bu bölgede. Özel durum olduğu için.

Zatwn yavaş olunca anlamayan da var yavaşlığını
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...