İçeriğe Yönlendir

Samsung Note4 Detaylı İnceleme(Kullanım Tecrübeleri)

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

net üzerinden model ve numara girerek garanti varmı yokmu  kontrolü yapabileceğim bir yer varmı biliyormusunuz 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

net üzerinden model ve numara girerek garanti varmı yokmu kontrolü yapabileceğim bir yer varmı biliyormusunuz

Ne garantili cihaz abi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Onda hem fikiriz cihaz ne garantili Samsung telpa

he bilmiyorum ki bende faturası bile yok eğer garantide is faturasını bulmaya çalışacam.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Samsung un sitesinde dolaşırken aşağıdaki ibareyi gördüm.

Samsung Mobile Kullanıcıları

İki yıllık garantiniz, arızalı bataryalar için değişimi kapsamaktadır. Garanti süresince, batarya orjinal kapasitesinin 60% ının altına düşerse, Samsung ücretsiz olarak batarya değişimi yapar. Samsung bataryalar için çevre duyarlılığı ile geri dönüşüm sağlar.

Garantiden batarya değiştiren oldu mu? Oldu ise nasıl yaptınız?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Evren hocam yaptı daha geçen hafta

Servise gidiyosun o kadar

Teşekkürler

Öm atmaya çalıştım ama kutusu dolu. Konuyu görürse yardımci olur sanırım.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Sıhhıyedeki samsung servisinde karşılaştık kendisiyle. Sabah vermiş öğleden sonra almıştı sanırım.

Yorum bağlantısı

Teşekkürler

Öm atmaya çalıştım ama kutusu dolu. Konuyu görürse yardımci olur sanırım.

Evet Necatibey'de Samsung servise sabah verdim. 1 saat sonra haber geldi. Telefona format atıyorlar. Bilgileri 0'layin. Bir de arıza yazdırırken yüzde 30'a geldiğinde birden kapanıyor demeniz iyi olur.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Evet Necatibey'de Samsung servise sabah verdim. 1 saat sonra haber geldi. Telefona format atıyorlar. Bilgileri 0'layin. Bir de arıza yazdırırken yüzde 30'a geldiğinde birden kapanıyor demeniz iyi olur.

Saygılarımla.

Bilgi için çok teşekkürler. Yedek alıp bir götüreyim bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Marketin yarı ingilizce olma olayına dokundunuz mu hiç?

Abi bu konuda yapilacak bir sey yokmus herkes yeni guncelleme bekliyor. Alternatif olarak ise guncellemeyi kaldirip eski surume donenler var ama telefon arka planda tekrar guncelleyecegi icin cozum degil. Bir de guvenilir sitelerden apk ile kuranlar var o da guvenilir mi sizin tercihinize kalmis.
Yorum bağlantısı
Ferit Erken

Google play store benim Note5'imde Türkçe olarak çalışıyor şu an bir kontrol edin derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Selamlar. Note 4 icin hizli şarji gercekten destekleyen kaliteli usb şarj kablosu tavsiye edebilir misiniz ?. 4. Kabloyu kullaniyorum suan temas sorunu var kaliteli bir kablo istiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aydın Sert

Sayın Note4 kullanıcıları bir şey sormak istiyorum.

Telefonumda galeriye girip ya da herhangi bir bağlantıdan video açtığım zaman, video tam ekran açılmıyor.

Hani bilgisayarda yeni bir sekme açıp yarım ekran çıkar ya öyle açılıyor.

Açılan ekranın üst kenar ortasında yuvarlak bir kısım var, oraya tıkladıktan sonra ekran genişletme düğmesine basınca tam ekran oluyor.

Ben video açınca tam ekran açılsın istiyorum. Ayarlar kısmına baktım ama bulamadım biz çözüm.

Bunu herhangi bir ayarı var mı, yoksa bu şekilde kullanmak zorunda mıyız?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu

26191fc573b9a19192ae55d9c079e343.jpg

Bölünmüş ekran görünümü onayını kaldırıp deneyebilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Geçen gün Kızılay daki Samsung servisine telefonu götürdüm. Şarjının bir günü tamamlamadığını ilettim. 4 ay daha garantisi varmış. Pili ücretsiz değiştirdiler. Artık neredeyse 2 gün şarjı gidiyor. Garantiniz bitmeden pilinizi değiştirmeyi unutmayın. Ayrıca internet paylaşımı çalışmıyordu. Telefonu da sıfırladılar , şu an sorunsuz çalışıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

26191fc573b9a19192ae55d9c079e343.jpg

Bölünmüş ekran görünümü onayını kaldırıp deneyebilirsiniz

Mehmet Hocam hay Allah razı olsun. Bölünmüş ekran görünümünde aç kısmını kapattım sadece ve sorunum düzeldi :bravo:

Artık gına gelmişti her videoda tam ekran yapmaktan.

Çok teşekkür ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Nuri Güngör

Merhabalar az önce telefon oğlumun elindeydi sonra getirdi baktım güncelleme var neyse guncelleme denetleme bitti en son telefonunuzun işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi diye uyarı verdi telefon türkiye'den alınma root vs hiçbir şey yok neden kaynaklı olabilir bu ve nasıl düzeltilebilir 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...