İçeriğe Yönlendir

Quadcopter Ve Drone'lar Hakkında

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Süper :)

Gps sayesinde sabit duruyor istediğin yerde ve sen gimbaldan kamerayı çeviriyorsun dimi ?

Aynen hakan sabit zaten sen döndürüyorsun. 2km.den fazla gittim bu sabah arada kumanda sinyali kayboluyor alet kalktığı yere dönüşe geçiyor :)
Yorum bağlantısı

Aynen hakan sabit zaten sen döndürüyorsun. 2km.den fazla gittim bu sabah arada kumanda sinyali kayboluyor alet kalktığı yere dönüşe geçiyor :)

Süpermiş.

bu ürün kamerası kumandası cihazı vs... hepsi kaç para?

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
(düzenlendi)

Süpermiş.

bu ürün kamerası kumandası cihazı vs... hepsi kaç para?

Süper gerçektende erol abi keyif işi.

Şuan TR satış fiyatı ile DJI Phantom 3 Advanced modeli 3500TL civarı fiyatlarda. Ve benzeri sitelerde daha makul olabilir. Düz olan DJI Phantom 3 STANDART modeli 2100TL civarında

tarihinde Erkan Gültekin1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Süper gerçektende erol abi keyif işi.

Şuan TR satış fiyatı ile DJI Phantom 3 Advanced modeli 3500TL civarı fiyatlarda. Ve benzeri sitelerde daha makul olabilir. Düz olan DJI Phantom 3 STANDART modeli 2100TL civarında

Şu da var tabi standart'ın menzili 500Metre.. 2,7K 12mp Video ve fotoğraf çekiyor düşük kapsamlı bir kumandası var.. Ama Advanced modelinde menzil 6km 2.7K 12mp video/foto çekebiliyor.. 

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
(düzenlendi)

DroneBey adında Olgu abimizinde dahil olduğu bir drone gurubumuz var artık çektiğimiz tüm videolar incelemeler vs gibi şeyleri o isimle youtube kanalımızda paylaşacağım. O linkide burada paylaşıyorum..

tarihinde Erkan Gültekin1 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
Lokman abi link hatalı galiba aliexpressin.. Ama video olmuş daha da iyi olur ekranını iyice temizleyip uçurmaya çalış. Ve korkmadan yukarı kaldır abi cihazı çeker yani mesafesi..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

abim 2 defa menzil dışına çıkardım :D mobilden aldım şimdi

HD 1080 P 2.0MP WiFi FPV Kamera için Syma X5HW X5HC X5C X5 Telefon Tutucu Ile X5SC X5SW HQ 898B RC Drone Quadcopter Yedek parça

http://s.aliexpress.com/FNRNBfEj

(from AliExpress Android)

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

DroneBey adında Olgu abimizinde dahil olduğu bir drone gurubumuz var artık çektiğimiz tüm videolar incelemeler vs gibi şeyleri o isimle youtube kanalımızda paylaşacağım. O linkide burada paylaşıyorum..

yazın bu sahilde tapspid açıyorum botla.. çekim isterim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

yazın bu sahilde tapspid açıyorum botla.. çekim isterim

İnş diyelim abi, sahilde insanların arasında pek uçurtmuyorum :) Mesken mahallere 50m yaklaşmak yasak :( 1 kere uyarı yedim bu konuda..  :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

abim 2 defa menzil dışına çıkardım :D mobilden aldım şimdi

HD 1080 P 2.0MP WiFi FPV Kamera için Syma X5HW X5HC X5C X5 Telefon Tutucu Ile X5SC X5SW HQ 898B RC Drone Quadcopter Yedek parça

http://s.aliexpress.com/FNRNBfEj

(from AliExpress Android)

Lokman abi güzel fiyat denemeğe değer bence.. Ama 2mp ile nasıl 1080 çekecekmiş orası biraz kandırmaca geldi bana [emoji15] [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İnş diyelim abi, sahilde insanların arasında pek uçurtmuyorum :) Mesken mahallere 50m yaklaşmak yasak :( 1 kere uyarı yedim bu konuda..  :shok:

balkondan uçmaya başladı diyeilm nasıl olacak? 50 mt. yukardan mesafe mi

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

balkondan uçmaya başladı diyeilm nasıl olacak? 50 mt. yukardan mesafe mi

benim dron denize alışkın, yüzmede biliyor :D

Lokman abi güzel fiyat denemeğe değer bence.. Ama 2mp ile nasıl 1080 çekecekmiş orası biraz kandırmaca geldi bana [emoji15] [emoji1]

720p olsada iş görür, dönüşte sipariş vereceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Lokman abi,o ilandaki kamera syma 'nın orj kamerası,ahım şahım bi kamera değil beklentiyi aşağıda tutmak gerek.İş görür muhakkak ama çok kaliteli çekim yapmıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

ÖZ Drone beyi burada :) Heyt :p

Helikoptere gönül vermiş herkes 1 gün Phantom 3 sahibi olacak :)

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Ben, bendeki x5c yi sattım. Xiaomi Yi'yi taşıması açısından X8 bakıcam artık :)

Cem ışık abi sıkılmıştır belki sor ona bi.. Ucuz yollu kamera taşıyack tek drone o..
Yorum bağlantısı

Cem ışık abi sıkılmıştır belki sor ona bi.. Ucuz yollu kamera taşıyack tek drone o..

Cem abide ne vardı? 

Cem abii :D 

Yorum bağlantısı

bendeki cihazın kendi kamerası.

fpv li model.

idare eder görüntü.

Esinti vardı.

Buda aksiyon kamera ile ;)

gps li modeller gibi öyle sabit tutmak zor :D

Helede esinti varken :p

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

bendeki cihazın kendi kamerası.

fpv li model.

idare eder görüntü.

Esinti vardı.

Buda aksiyon kamera ile ;)

gps li modeller gibi öyle sabit tutmak zor :D

Helede esinti varken :p

Hakan bence alet güzel uçuyor symalardan daha sessiz uçuyor en azından.. Ama ben x8wde hiç kendi kamerasını kullanamamıştım sj4000bağlamıştım sende alttan bağlamaya çalış abi süper çekim yaparsın..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...