İçeriğe Yönlendir

Quadcopter Ve Drone'lar Hakkında

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Alttan bağlamak için kendi kamerasını komple sökmem lazım.

Kameralı niye aldık ozaman :D

e1deaf34a242786789b36118de98c3ab.jpg

Bence o kablolara soket yap hakan onuda sök tak kolay olur. Bence dene..
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Akşam biraz uçtuk yine..

Maltepe Sahil Parkı - İstanbul

3c8cd4db4a0da9ba987e04942d7e3cfa.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Akşam biraz uçtuk yine..

Maltepe Sahil Parkı - İstanbul

Her akşam her akşam uçur uçur nereye kadar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Lokman abi,o ilandaki kamera syma 'nın orj kamerası,ahım şahım bi kamera değil beklentiyi aşağıda tutmak gerek.İş görür muhakkak ama çok kaliteli çekim yapmıyor.

vazgeçtim ozaman :D

bendeki sj4000 ni kaldırırmıki? çok zor dediğinizi duyar gibiyim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi kaldırmıyor ya bizim Drone lar :) ben sattım yarın gidiyor yeni sahibine, daha sonra daha güçlü bir şey düşünüyorum :)
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Aynen tam diyecektim lafımı aldınız abi..

Abi kaldırmıyor ya bizim Drone lar :) ben sattım yarın gidiyor yeni sahibine, daha sonra daha güçlü bir şey düşünüyorum :)

Hızlısın Ozan kaça gitti.. ve sırada x8w mi var?

Yorum bağlantısı

Aynen tam diyecektim lafımı aldınız abi..

Hızlısın Ozan kaça gitti.. ve sırada x8w mi var?

200 e gidiyor abi :)

Bakalım artık ilanlara bakıyorum, uygun bişey denk gelirse artık. Çünkü getirtmek mesele oldu kayıt vs

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

200 e gidiyor abi :)

Bakalım artık ilanlara bakıyorum, uygun bişey denk gelirse artık. Çünkü getirtmek mesele oldu kayıt vs

E iyi güzel fiyata vermişsin bence.. Çok var ilanlarda ama uçurmadan alma istanbul dışına bulaşma derim. Görmeden alma yani.. Ve mutlaka W serisi Wifili seri olsun.. Bakarsın kamerası hoşuna gider o şekilde kullanırsın. Bende epey x8 motoru var hediyem olur sana onlarda..

Yorum bağlantısı

E iyi güzel fiyata vermişsin bence.. Çok var ilanlarda ama uçurmadan alma istanbul dışına bulaşma derim. Görmeden alma yani.. Ve mutlaka W serisi Wifili seri olsun.. Bakarsın kamerası hoşuna gider o şekilde kullanırsın. Bende epey x8 motoru var hediyem olur sana onlarda..

Abi kamera olmasa da olur aslında, kendi xiaomi 'mi bağlamayı düşünüyorum. Kamerası oldukça kötü bence :) dediğin gibi zaten İstanbul içi olmalı mutlaka
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bendeki x8w yi verebilirim isteyen varsa:) ben beceremedim bi türlü randımanlı kullanmayı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Abi kamera olmasa da olur aslında, kendi xiaomi 'mi bağlamayı düşünüyorum. Kamerası oldukça kötü bence :) dediğin gibi zaten İstanbul içi olmalı mutlaka

Bendeki x8w yi verebilirim isteyen varsa:) ben beceremedim bi türlü randımanlı kullanmayı

Cem abi sen nerelerdesin görüşemeden kayboldun. Bak biz drone'de uçtuk gittik..

Ozan şimdi gelir..

Yorum bağlantısı

Öm attım abi :)
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
(düzenlendi)

Gps li başka bi dünya :)

Dimi hakan aynen öyle, oradaki gemiye gidiyordumda kumandanında şarjı %10 uyarısı verdi yemedi gözüm yoksa çok rahat gider dönerdim..  

Bu arada youtube kanalımıza abone olursanız sevinirim.

tarihinde Erkan Gültekin1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Cem abi sen nerelerdesin görüşemeden kayboldun. Bak biz drone'de uçtuk gittik..

Ozan şimdi gelir..

Erkan hiç sorma yeltendim üç beş kez uçurmaya,olmadı bi türlü
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Doğup büyüdüğüm tam 27 sene yaşadığım mahallemi ilk defa bu açıdan görmek bir hoş oldu  :)

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Doğup büyüdüğüm tam 27 sene yaşadığım mahallemi ilk defa bu açıdan görmek bir hoş oldu :)

İyi seyirler.. Birkaç seferdir sahilde uçuyoruz böyle ufaktan kısa çapta [emoji576] [emoji113] [emoji122]
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nası bişi o bota yetişebilir mi hızı ne

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Abi hızı vs iyi de kullanmayı bilmek gerek ben beceremedim bi türlü,insanlara göre yapmışlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tepe takla tapatalk yaparız. hızı ne bunların en az 30kmh yapmalı .. modifiye etsek?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...