İçeriğe Yönlendir

Quadcopter Ve Drone'lar Hakkında

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Mert Yeldan

Servet : Mert şuradan çay yapsana, içelim..

Mert : Yok abi sağol ben kullanmıyorum..

Servet : höö? Akdlcpdöskalaşzixmckdlağqüqorıytznz

Yansın fabrikası :D

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Tam olarak nereye dağılalım... 

Hayırlı Ramadan'lar vesilesi ile..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Drone kullanım alanları yayılıyor :)

İzmir'de tam tersi oluyor malesef :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
(düzenlendi)

Drone kullanım alanları yayılıyor :)

https://www.youtube.com/watch?v=Fjlx4GBAqI0

Süper fikirmişte gece görüş vs olmadığından işlevsel birşey değil ama haber değeri var o güzel [emoji41] [emoji16] tarihinde Erkan Gültekin1 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Silopideyim her gece havada drone goruyoruz. Burda gozetlemek icin kullaniliyor malesef

Yorum bağlantısı
Reha Demirbaş

Silopideyim her gece havada drone goruyoruz. Burda gozetlemek icin kullaniliyor malesef

Dost drone mu? Düşman drone mu? Anlayamadım tam olarak.

Ancak doğuda yürütülen şehir operasyonlarında askerimizde kullanıyor. (Phantom 3) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Dost drone mu? Düşman drone mu? Anlayamadım tam olarak.

Ancak doğuda yürütülen şehir operasyonlarında askerimizde kullanıyor. (Phantom 3)

Dusman drone.

Aynen bizde de kullaniliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Reha Demirbaş

Dusman drone.

Aynen bizde de kullaniliyor.

Geçtiğimiz sayfalarda bir silahı geliştiriliyormuş onunla ilgili bir haber vardı. Muhtemelen yakında emniyet güçlerinde görebiliriz bu sorunu da öylece çözerler belki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Geçtiğimiz sayfalarda bir silahı geliştiriliyormuş onunla ilgili bir haber vardı. Muhtemelen yakında emniyet güçlerinde görebiliriz bu sorunu da öylece çözerler belki.

Sayfalari okuyamadim. Umarim gelistirilir cunku genelde menzil disi hep cok zor hedef kobra gibi zirhlilar belki dusurebilir diyolar. Insallah bir çozum uretilebilir.
Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven

dji phantom3 advanced almak üzereyim.Bu drona hakkında bilgisi görüşü olan varmı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

dji phantom3 advanced almak üzereyim.Bu drona hakkında bilgisi görüşü olan varmı

Advanved bende var alabileceğiniz en güzel drone şuan.

Professional serisinden hiç bir farkı yok. 2.7K çekim kalitesine kadar destekler.

1080P 60FPS kayıt yapar.

Pro serisi 4K kayıt yapar. 

Eğer vaktiniz var ise amatör olarak yapmış olduğumuz çekimleri youtube kanalımızda yayınlamaya başladık.

Standart ve Advanged modellerimiz var elimizde.

Peki fiyat nedir?

Ve yurtdışındanmı TR'denmi alıyorsunuz?

https://www.youtube.com/channel/UCD_LCYOA9GujEeOa62pr6Og

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Doğru yolda ve doğru yerdesin abi :good1:  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven
(düzenlendi)

Fotografium isminde bi site var.Advanced orda 3299 tl fakat kart limitim şu an dolu.Bu beni biraz zorluyor.Taksitle alcaktım sözde.Limiti açtırmayı denedim.Yasal düzenleme geregi kabul görmedi. O nedenle birkaç hafta bekleyecegim.Başka hiç kullanmadıgım bir kredi kartım daha var ama onu hiç karıştırmak istemiyorum bu işe:)

tarihinde Mustafa Bağseven tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Fotografium isminde bi site var.Advanced orda 3299 tl fakat kart limitim şu an dolu.Bu beni biraz zorluyor.Taksitle alcaktım sözde.Limiti açtırmayı denedim.Yasal düzenleme geregi kabul görmedi. O nedenle birkaç hafta bekleyecegim.Başka hiç kullanmadıgım bir kredi kartım daha var ama onu hiç karıştırmak istemiyorum bu işe:)

Hmm fiyat güzel aslında. Ama beklemekte fayda var tabi eskiden getirmek getirtmek kolaydı artık çok zorlaştı. 2000tl civarında gelir sanırım yurtdışında..

fena çakılmış 1200 mt den. neden eve dönemedi?

Bizim gruptan videoyumu izledin Çağlar abi [emoji27]
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Hmm fiyat güzel aslında. Ama beklemekte fayda var tabi eskiden getirmek getirtmek kolaydı artık çok zorlaştı. 2000tl civarında gelir sanırım yurtdışında..

Bizim gruptan videoyumu izledin Çağlar abi [emoji27]

Yurtdışından Advanced 2000 tl kim kaybetmiş, kim bulmuş  :D

http://www.banggood.com/DJI-Phantom-3-Professional-With-4K-Camera-Advanced-1080p-HD-RTF-p-973201.html?cur_warehouse=CN

Kargo dahil : 830 dolar = 2 403 tl + VErgisi = 2.700 yada 2.800 tl yapar

Birde üstüne ithal uygunluk belgesi alamaz iseniz pfff iade  :shok: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Yurtdışından Advanced 2000 tl kim kaybetmiş, kim bulmuş  :D

http://www.banggood.com/DJI-Phantom-3-Professional-With-4K-Camera-Advanced-1080p-HD-RTF-p-973201.html?cur_warehouse=CN

Kargo dahil : 830 dolar = 2 403 tl + VErgisi = 2.700 yada 2.800 tl yapar

Birde üstüne ithal uygunluk belgesi alamaz iseniz pfff iade  :shok: 

Hahahaha bizim kuzen o fiyatlara getirmişti abi dubaiden  :sandalye:

Ama senin işin zor allah sabır versin... Bence şuan yurtdışından getirttiğin Phantom Standart modelini TR içinde getirmeden elden çıkartırsın..

Bir fiyat düşünüyormusun aklımızda olsun.. :coffee:

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar bizde bu hobiye bir yerden başlayalım dedik. Hakan Kurt ile görüşmelerimiz sonucunda ondaki drone dan jjrc h26w almaya karar verdim.

Dün sponsorumuz Gearbest sitesinin yetkilisi lindell den ürünü alacağımı söyledim ve indirim talep ettim. Talebimizi kırmadı, kendisine burdan tekrar teşekkür ederim. Bizim için çok güzel bir indirim yaptı.

Almak isteyenler için link.

http://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_271713.html?282

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Merhaba arkadaşlar bizde bu hobiye bir yerden başlayalım dedik. Hakan Kurt ile görüşmelerimiz sonucunda ondaki drone dan jjrc h26w almaya karar verdim.

Dün sponsorumuz Gearbest sitesinin yetkilisi lindell den ürünü alacağımı söyledim ve indirim talep ettim. Talebimizi kırmadı, kendisine burdan tekrar teşekkür ederim. Bizim için çok güzel bir indirim yaptı.

Almak isteyenler için link.

http://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_271713.html?282

Hayırlı olsun iyi yapmışsınız güzel yapmışsınız bir yerden başlamak şart. Hakan bilir bende Syma X8w serisi ile başladım sonra ufak ufak büyüttük. Ama şu durum var cihazı TR gümrükten nasıl alacaksınız ? Postana kanalı ile adresinize kadar gelmeyecek gelemeyecektir ?

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun iyi yapmışsınız güzel yapmışsınız bir yerden başlamak şart. Hakan bilir bende Syma X8w serisi ile başladım sonra ufak ufak büyüttük. Ama şu durum var cihazı TR gümrükten nasıl alacaksınız ? Postana kanalı ile adresinize kadar gelmeyecek gelemeyecektir ?

Evet gerekli evrakları Hakan kurttan teslim aldım yarın shgm ye posta atacam, kargo gelene kadar cevapta gelir, ürünü gider alırım postahaneden. Hakan kurt 95 dolar+vergi ödeyerek aldı biz hem indirimli alacağız hem vergisiz olacak. Öncesinde ne yapılması gerektiğini öğrendiğimiz içinde sıkıntı değil. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...