İçeriğe Yönlendir

2. El Piyasa Yüksek Muhabbeti

Fatih Aydın

Recommended Posts

Doğan Arşiray
(düzenlendi)

kim diyor yasak olduğunu? 5 sene içinde iki adet aracı euro fiyatlı şekilde ilana koymuştum ben.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
Dogan Arsiray yazdı:

kim diyor yasak olduğunu?

Hükümet

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Dogan Arsiray yazdı:

enteresanmış. bir kaç sene evvel böyle değildi o kesin.

tabelada döviz değil ama rakamlar kur gibi TL bazında da yükseliyor sürekli saabinden de . fiyat geçmişi olayı geldi de takibi kolay oldu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Dogan Arsiray yazdı:

kim diyor yasak olduğunu? 5 sene içinde iki adet aracı euro fiyatlı şekilde ilana koymuştum ben.

sah kom da mesela yasak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)
Mustafa Tüfekçi yazdı:

liste fiyatları gerçekçi değil . olmayan arabaya ucuz liste fiyatları tutuyorlar. fiyat garantili ileri tarihli satış yapan da az.

ben egea ya gelecek zammı merak ediyorum. 104 bin yazmış showroomda araçlara. ama hepsi satılmış. 5000 kapora verip 2 ay sonra banddan inecek araca sıra yazıyorlar. euro daki artışı da yansıyacak kar buyuk ihtimalle

https://otomobil.fiat.com.tr/otomobil-fiyat-listesi

113 olmuşliste fiyatı kampanyalı 106 diyor bulursan. çok yukselmedi

tarihinde Mustafa Tüfekçi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Bugün bir Astra baktım. Satıcı bugün alıyorsan 150 bin, yarın bu araba 160 bin TL dedi(15 Temmuz 2020 den beri 151 bine satamamış şimdi satacakmış). Ukalalığa bakar mısınız? 150 bine razı oldum. 1 gün süre istedim. Aracıda bağla demedim. Zaten para yada söz vermeden etik olmaz, hakkımda yok. Allah sizi de beni de böyle bir pozisyona düşürmesin. İnsanlar acayip olmuş. 

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

2017 Dizel otomatik Design Astra. 85 000 km. Bagaj üstü 20 cm boya. Sol far çatlamış, değişik. Sol arka çamurluk kenarı 20 cm kare alan kuru çekiçli. Bayiilerde Focus var mı? 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

onu almak zorundamısınız? 150 bin tl piyasanın durumu ne olursa olsun çok büyük para bence.

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Yok değilim. Almadım. Samsun da 2015  85000 de 1.2 TSi DSG Goldf Conf. var. Paketli falan. 162 ye prensipte anlaştık. Bir sıkıntı olmazsa almak üzereyim.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bülent Tarakçı yazdı:

Yok değilim. Almadım. Samsun da 2015  85000 de 1.2 TSi DSG Goldf Conf. var. Paketli falan. 162 ye prensipte anlaştık. Bir sıkıntı olmazsa almak üzereyim.

Surus isik paketli mi? almisken dolu paketli al abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Alpay Sumer yazdı:

Surus isik paketli mi? almisken dolu paketli al abi.

adam arabayı begenmiş şimdi oyununu bozma üzme derim. renk tutmuş confortline tutmuş. ışık paketi vs :) varsa vardır yoksa yoktur artık :)

Ancak çok pahalı yahu. buralara mı geldi artık rakamlar.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
(düzenlendi)

Alpay hiç Golfüm olmadı, çok bilmiyorum. Sürüş konfor paketi ve ışık görüş paketi var. Bana cazip gelme sebebi, aracın garantisinin Haziran da bitmiş olması ve servis bakımlı olması oldu (2016 trafiğe çıkışlı ve 2+2 yıl garantili alınmış). 78 binde arızalanmadığı halde tedbiren mekatroniği değişmiş (Tanıdığım 2 kişinin jetta ve süperbinde de aynı işlem uygulanmıştı.İnandım). Aracı benim kadar titiz olan Kuzenime baktırdım, içi dışı temiz dedi. Araç kendini gösteriyor dedi. 90 bin bakımı servisten teyid edildi. 2 yıl muayene derdi yok. 9000 TL rehinli olduğu için rehinin kalkmasını bekliyoruz. Para teklif ettim, sahibi kabul etmedi. İlanı yayından da kaldırdı. Sordum soruşturdum, 1-2 ortak tanıdık vasıtasıyla düzgün bir insan olduğunu da öğrendim. Haftaya Pazartesi ye kadar biticeğiz. 

tarihinde Bülent Tarakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Bülent Tarakçı yazdı:

Alpay hiç Golfüm olmadı, çok bilmiyorum. Fakat hız sabitleyici ve yağmur, park sensörleri var. Elektronik el freni, dijital klima var. Bana cazip gelme sebebi, aracın garantisinin Haziran da bitmiş olması ve servis bakımlı olması oldu (2016 trafiğe çıkışlı ve 2+2 yıl garantili alınmış). 78 binde arızalanmadığı halde tedbiren mekatroniği değişmiş (Tanıdığım 2 kişinin jetta ve süperbinde de aynı işlem uygulanmıştı.İnandım). Aracı benim kadar titiz olan Kuzenime baktırdım, içi dışı temiz dedi. Araç kendini gösteriyor dedi. 90 bin bakımı servisten teyid edildi. 2 yıl muayene derdi yok. 9000 TL rehinli olduğu için rehinin kalkmasını bekliyoruz. Para teklif ettim, sahibi kabul etmedi. İlanı yayından da kaldırdı. Sordum soruşturdum, 1-2 ortak tanıdık vasıtasıyla düzgün bir insan olduğunu da öğrendim. Haftaya Pazartesi ye kadar biticeğiz. 

160 bin tl ye 2015 model fügolf için deli para. Golfe bindiğimden parasını sonuna kadar haketmediğini söyleyebilirim. Ama piyasa böyle illa araba alınacak , otomatik olaracak , ben bunu seneye 170 den aşağıya satmam diyerek alıyorsanız alın. Yatırımlık araba sonucta. 

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Mehmet Göktürk yazdı:

adam arabayı begenmiş şimdi oyununu bozma üzme derim. renk tutmuş confortline tutmuş. ışık paketi vs :) varsa vardır yoksa yoktur artık :)

Ancak çok pahalı yahu. buralara mı geldi artık rakamlar.

Ah hocam ah! Hiç sorma. 5 yaşındaki arabaya 162 lira vermek üzereyim. Devlet memuruyum, çok yazmayayım. Memleketin hali budur. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

İ10 63500 den gitmese evi alamazdım. 

Cruze 40 bine alındı. Şu an 80000 tl sahibinden ortalaması var. 

Babam cruze satalım yazlık alalım diye. Para adamı kışkırtıyor. Fırsat olarak değerlendiriyoruz. 

Bizim aile ayağını yerden kessin kafasında olduğu için 80 den cruze satar 30 dan 306 alır yola devam ederiz mantığı var. 

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Ali Darbaz yazdı:

160 bin tl ye 2015 model golf için deli para. Golfe bindiğimden parasını sonuna kadar haketmediğini söyleyebilirim. Ama piyasa böyle illa araba alınacak , otomatik olaracak , ben bunu seneye 170 den aşağıya satmam diyerek alıyorsanız alın. Yatırımlık araba sonucta. 

Ali, gidip sıfır alacağım. Fakat corolla hybrid harici 1 ayda gelecek olan yok. Hybridi de hiçbir maddi getirisi olmayıp, götürüsü olduğu için alma taraftarı deyilim. Satılık suv var. Onlarda 350 - 400 den aşağıya yok. Hal böyle olunca başka seçenek kalmadı. Zarar etsemde bindiğime sayarım. Aldığım hiç bir araca yatırım gözüyle bakamadım (Kişiye göre değiştiğinin farkındayım). Daha önceki araçlarımda bu düşümcemi yansıtan araçlardı. Scenic, C-Max, Avensis. Ordu da bu tarz araçların alıcısı çok yok (Hemen nakite çevirmek adına). Hoşuma gitti aldım, bindim. Sende bilirsin otoclubturkiye de  bile Golf e dünya para isteyen arkadaşlar vardı. Gerçi o paralara o zamanlarda sattı mı satamadı mı bilemiyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Bülent Tarakçı yazdı:

Ali, gidip sıfır alacağım. Fakat corolla hybrid harici 1 ayda gelecek olan yok. Hybridi de hiçbir maddi getirisi olmayıp, götürüsü olduğu için alma taraftarı deyilim. Satılık suv var. Onlarda 350 - 400 den aşağıya yok. Hal böyle olunca başka seçenek kalmadı. Zarar etsemde bindiğime sayarım. Aldığım hiç bir araca yatırım gözüyle bakamadım (Kişiye göre değiştiğinin farkındayım). Daha önceki araçlarımda bu düşümcemi yansıtan araçlardı. Scenic, C-Max, Avensis. Ordu da bu tarz araçların alıcısı çok yok (Hemen nakite çevirmek adına). Hoşuma gitti aldım, bindim. Sende bilirsin otoclubturkiye de  bile Golf e dünya para isteyen arkadaşlar vardı. Gerçi o paralara o zamanlarda sattı mı satamadı mı bilemiyorum. 

toyotanın niye  getirisi olmasın? alanlar çok memnun hibriti.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Evren Erakçora yazdı:

Hemen teslim sıfır araba yok mu şimdi?

VW polo fiyat listesi attı arkadaş koş dedim dsg TSI manuel 1.0 duz motordan uygun yazmışlar. koştu. araba yok :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
VW polo fiyat listesi attı arkadaş koş dedim dsg TSI manuel 1.0 duz motordan uygun yazmışlar. koştu. araba yok [emoji4]
Koşsam focus a koşarım, 170bin .
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...