İçeriğe Yönlendir

2. El Piyasa Yüksek Muhabbeti

Fatih Aydın

Recommended Posts

Abdullah Aladı

Son kasa Clio icon dizel lansman fiyatı 159 bindi Şubat veya martti sanirim. Şuan 205 bin olmuş aynı araç

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Fiyatlar yükseldikçe beklentim düşüyor, eskiden beğenmediğim araçlar gözüme hoş geliyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:)  sıfırlar uçmaya devam edecek, kim dediydi Mehmet hocaydı sanırım, araba fiyatlarında 500 binlere alışacağız diye, 500 bin de clio gibileri için dikkat :)

2. elde ha 3 ay önce sat ha şimdi sat, sattığın an zarardasın, yerine aynını alamıyorsun ve aradaki fark hızla açılıyor, 2. el bu gidişle satılamaz hale gelmeliydi bizde ama aç milletiz o yüzden ite kaka gidiyor hala, bakalım nereye kadar gidecek...

sıfırda ise sorun yok, zam mam hikaye, geldiği gibi satılacak satıldı zaten arabalar, aç çok bizde....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Dogan Arsiray yazdı:

şöyle bir w126 420se miz olsa...

neden ara model ara motor  500 sel varken 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Evren Erakçora yazdı:

170bin TL ye focus uygunmuş o zaman.

uygun olanı 235 bin onada opsiyon eklenecek :) sıfır alacaksam ne işim var dımdızlak arabayla, dolu derken haylaynn ama aslında hayboşlayn donanım + opsiyon gitmeyen polo ya 240 bin vermekten bahsetmiyorum yalnız...

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Evren Erakçora yazdı:

170bin TL ye focus uygunmuş o zaman.

Sarı sitede 180.900 den başlıyor fiyatlar. Bayiden almak daha kárlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
uygun olanı 235 bin onada opsiyon eklenecek [emoji4] sıfır alacaksam ne işim var dımdızlak arabayla, dolu derken haylaynn ama aslında hayboşlayn donanım + opsiyon gitmeyen polo ya 240 bin vermekten bahsetmiyorum yalnız...
Klima var mı var, ESP var mı var, gerisi şart mı? :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Dün ford görür otomotivde puma test ederken @Ali Cihangiroğlu seni andım araçlar gelmeye başlamış haberin olsun. Bu arada yeni kugada güzel sıfır var bayide, 298 bin. Bu arada B&O ses sistemi Sony kadar başarılı değilmiş tecrübe ile sabit. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Evren Erakçora yazdı:

Klima var mı var, ESP var mı var, gerisi şart mı? :)

çarpışma önleme ve kaçınma şart yoksa almam artık, bakmam bile...

Metin Uzunoğlu yazdı:

Dün ford görür otomotivde puma test ederken @Ali Cihangiroğlu seni andım araçlar gelmeye başlamış haberin olsun. Bu arada yeni kugada güzel sıfır var bayide, 298 bin. Bu arada B&O ses sistemi Sony kadar başarılı değilmiş tecrübe ile sabit. 

pumaya yazıldım ben :D   geçen bayideyim 1 günle kaçırdım test aracını, yalnız puma zor, işe yararı st line, 250 küsür lira, donanım eklemek şart sıfır alıyoruz sonuçta, oldu sana 280 bin :)  ecosport uygun gibi, ama araç şekilsiz hanım sevmedi benim içime sinmedi...

Ford da yatar bu iş :D

sıfır alacak adam para düşünmez, full alır çünki aracı keyfi için alıyordur diye düşünürüm ben (mesela ben öyleyim).... alamıyorsa model düşer ama araç yine full dür, onuda alamıyorsa araba almaz bekler yada 2. el en basitinden birşey alır sıfır alana dek idare eder (buda bana uymaz uydurukla rahat edemem, yani arabasız kalır beklerim)...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Güvenlik önemli onlara bir şey diyemem.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Evren Erakçora yazdı:
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Güvenlik önemli onlara bir şey diyemem.

olabilecek tüm güvenlik ekipmanlarını isterim, şuan yazıldıklarımın arasında sürüş destek paketli, ön arka sensör ve kameralı yeni cilo var mesela, 1.0 tce xtronic ikon model.... bu örnekti bu arada...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Cavit Çırakoğlu yazdı:

Sarı sitede 180.900 den başlıyor fiyatlar. Bayiden almak daha kárlı.

liste fiyatları gerçekçi değil . olmayan arabaya ucuz liste fiyatları tutuyorlar. fiyat garantili ileri tarihli satış yapan da az.

ben egea ya gelecek zammı merak ediyorum. 104 bin yazmış showroomda araçlara. ama hepsi satılmış. 5000 kapora verip 2 ay sonra banddan inecek araca sıra yazıyorlar. euro daki artışı da yansıyacak kar buyuk ihtimalle

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mustafa Tüfekçi yazdı:

neden ara model ara motor  500 sel varken 

gıcığım ben.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Gök yazdı:

Eyvah ucuzamı satıyorum h kasayı

Köksal Yılmaz yazdı:
Ali Gök yazdı:

Ben tok satıcıyım bana bakma sen

işte sahibinden gerçeği :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz yazdı:
Ali Gök yazdı:

Ben tok satıcıyım bana bakma sen

He öyle diyin yoksa bütün ilanlara baktık ederini yazdık dedim 1 gecede yinemi zamlandı😂

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Akbal yazdı:

Ilana dolar euro uzerinden koysak deger kaybetmez herhalde.

yasak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...