İçeriğe Yönlendir

Focus 3 - Multimedya / Navigasyon / AUX / USB / Hoparlör Sorunları

Yaşar Turhan

Recommended Posts

Eren Gökmen

Valla kitapçığa uzun süre bir baktım işe yarar bişe bulamadım açıkçası :) Belki de ben bulamamışımdır ama eski 2.5 Focusta aux vardı ordan kurtarıyorduk. 3.5 a geçtik usb var rahatlarız uğraşmayız o kadar diye düşünüyoruz bir beceremedik umarım forumdan diğer bilgi sahibi olan abilerim arkadaşlarım yardımcı olurlar.

tecrübesi olan vardir kesin. Bazen böyle acayip durumlarla karsilasabiliyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Erden

class 10 formatında sandisk marka mini bellek kullanıyorum. içinde 3 klasör oluşturdum. yerli,yabancı,arabesk. her klasörde 20-30 adet şarkı var. 4gb. muhtemelen bellek sorunludur.

Yorum bağlantısı
Serkan Kara

class 10 formatında sandisk marka mini bellek kullanıyorum. içinde 3 klasör oluşturdum. yerli,yabancı,arabesk. her klasörde 20-30 adet şarkı var. 4gb. muhtemelen bellek sorunludur.

Merhabalar Serkan Abicim yanıt için teşekkürler. Class10 etkilimidir bunu bilmiyorum ama 3 farklı Usb Bellek denedim :) ve içine atarken de bir kere direkt dizine atmayı denedim bir kere de içine klasör oluşturup denedim. ikisinde de olmadı. Eğer herkes class 10 kullanmıyorsa başka bir sorun ya da yanlış yaptığım bişe olmalı herkes class10 kullanıyorsa benim de geçmem gerek. :) Bu arada sizin attığınız dosyaların uzantısı da mp3 sanırım bu konuda fark yok.

Yorum bağlantısı
Serkan Erden

Merhabalar Serkan Abicim yanıt için teşekkürler. Class10 etkilimidir bunu bilmiyorum ama 3 farklı Usb Bellek denedim :) ve içine atarken de bir kere direkt dizine atmayı denedim bir kere de içine klasör oluşturup denedim. ikisinde de olmadı. Eğer herkes class 10 kullanmıyorsa başka bir sorun ya da yanlış yaptığım bişe olmalı herkes class10 kullanıyorsa benim de geçmem gerek. :) Bu arada sizin attığınız dosyaların uzantısı da mp3 sanırım bu konuda fark yok.

merhaba kardeşim. evet. netten mp3 olarak bilgisayara indirip sonra belleğe yüklüyorum. mp3 formatı dışında şarkı yükledim. bellekte görünüyor ama araç okumuyor. galiba mp3 formatında olmalı.

Yorum bağlantısı
Serkan Kara

merhaba kardeşim. evet. netten mp3 olarak bilgisayara indirip sonra belleğe yüklüyorum. mp3 formatı dışında şarkı yükledim. bellekte görünüyor ama araç okumuyor. galiba mp3 formatında olmalı.

Bu durumda formatta da sıkıntı yok ekstra detay gelmezse class 10 deneyeceğim sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Akşen

Bende de makyajlı kasa focus var . usb belleğe atıyorum parçaları (mp3) direk arabaya takıp dinliyorum. Ben usb ye parça atmadan önce format atıp sonra parçaların hepsini seçip sağ tık yapıp usb ye gönder diyorum ve pc de açmadan direk arabaya takıyorum. Biraz saçma gibi gelebilir ama usb içinde format atmadan değişiklik yaptığımda nedense okumuyor araç. Bir de böyle deneyin belki sizde de işe yarar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Koçak

kardeşim mp3 formatının birde kbps durumu vardır. onuda kontrol et. internetten genelde mp4 olarak iniyor bazı sitelerden. kbps ise en fazla 256 olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Kara

Dediğiniz gibi bende de oluyordu. Daha önceden içinde müzik olan usb belleği denemek amaçlı taktım çalışmadı. Biçimlendirdim sonra attım içine 230 parçadan 30-40 kadarı çalıştı çözemedim bu mantıksızlığı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayrıca mp3 lerin kbps değeri uymuyorsa yani dediğiniz gibi daha yüksek ise her seferinde çevirmek ve ya düşürmek ile mi uğraşacağız bunun bir ilmi olmalı kanımca [emoji4] kötü 50 liralık teyplerde bile tak çalıştır çalışıyor bunda olmuyor çok acaip bir durum. Ama yine de deneyeceğim .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tekin

16 gb bellek kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım ama muhtemelen uzantı problemi.

Yorum bağlantısı
Alper Koçak

internetten mp3 dinle gibi sitelerden yama ile indiriyorsanız bazı sitelerde mp4 formatında dinletiyor en iyi yöntem mozillaya video download helper yaması indirip ordan dinlerken indirme böylelikle indirmeden içerikte görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Yılmaz Kutsal
(düzenlendi)

Selam arkadaşlar. 2015 focus titanyum sahibiyim. Aracımda CarPlay çalışıyor mu bilen var mı sevgili dostlar?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Focus bu özelliği destekliyor mu bakmak lazım. Yeni modellerde var mı bilmiyorum. Nette göremedim [emoji848]

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kutsal

Ben de nette araştırdım desteklenen araçlar listesinde fordun 2017 araçları gözüküyor. Belki sonradan bir kit ile çalışabileceğini düşünüyorum o bakımdan konu açtım.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kutsal

Bir kit olmasa bile firmware yazılımı umuyorum ben. Ticari kaygılar ön plana çıkacaktır neticede

Yorum bağlantısı
Serdar Yaman

Focusta şuan sync 3 olmadığı için desteklemiyor aracım mondeo sync 3 mevcut ve destekliyor...

b173d9ce30d4faf55adf79445aa659e1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Yeni focuslarda(2016 son dönemde çıkanlar) sync 3 mevcut.

2015lerde yok diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kutsal

Çok güzel bir özellik. Bi şekilde bizim arabalara da eklenir umuyorum

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kutsal

2015 focus titanyum sahibiyim. Navigasyonu nasıl güncelleyebilirim bilgisi olan var mı arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

2015 focus titanyum sahibiyim. Navigasyonu nasıl güncelleyebilirim bilgisi olan var mı arkadaşlar

Üzerindeki işletim sistemi ne? Hafıza kartı var mı?

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Sync 2 sistemi sadece ford servislerinden alınan haritayı okuyor ve bu harita güncellenmiyor.Yeni versiyon çıkınca yeni harita satın almak gerekiyor.Ben sırf bu yüzden navigasyonu kullanmıyorum.Sync 3 ile bu handikap düzeltildi ama oda bize denk gelmedi malesef.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kutsal
(düzenlendi)

Arabayı 2017 yaparım ben de o halde. ya da 2016 fordu olan bir arkadaştan kartını kopyalasak çalışır mı acab

Üzerindeki işletim sistemi ne? Hafıza kartı var mı?

üzerinde sd kart var

tarihinde Yılmaz Kutsal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...