İçeriğe Yönlendir

Focus 3 - Multimedya / Navigasyon / AUX / USB / Hoparlör Sorunları

Yaşar Turhan

Recommended Posts

Yıldırım Samil

Olmama ihtimali olabilir mi sadece telefon görüşmesi için mi bluetooth var yani 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Yıldırım Samil yazdı:

Olmama ihtimali olabilir mi sadece telefon görüşmesi için mi bluetooth var yani 

Olabilir.

Benim aracımdaki eski teybim sadece telefon görüşmesini destekliyordu.. Galiba yeni teybim de sadece telefon görüşmesini destekliyor.. 

Denerim akşama

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
(düzenlendi)

Aux tuşu ile telefona geçiyorsunuz. Mesela usb modunda ise, bir kez daha aux tuşuna basarsanız telefona geçer. O an telefonda ne çalıyorsa araca aktarılır (youtube vs dahil).

Bazı telefon modellerinde bu özellik çalışmıyor olabilir ama ben hiç rastlamadım. Bir de telefon ayarları ile ilgili bir konu da olabilir. Ancak araç ile ilgili bir sorun olma ihtimali çok zayıf.

tarihinde Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Bir saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Aux tuşu ile telefona geçiyorsunuz. Mesela usb modunda ise, bir kez daha aux tuşuna basarsanız telefona geçer. O an telefonda ne çalıyorsa araca aktarılır (youtube vs dahil).

Bazı telefon modellerinde bu özellik çalışmıyor olabilir ama ben hiç rastlamadım. Bir de telefon ayarları ile ilgili bir konu da olabilir. Ancak araç ile ilgili bir sorun olma ihtimali çok zayıf.

oooo merhaba abi nasılsın :D kuga ne durumda :D

geldimi hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Yıldırım Samil

Bugün denedim sesli komutla açmayı başardım ama tuşlarla gene bulamadım sesli komutla hallediyorum

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
On 16.06.2017 at 17:13, Serkan Karakoca yazdı:

oooo merhaba abi nasılsın :D kuga ne durumda :D

geldimi hayırlı olsun :)

iyidir, ne olsun. kuga servise kadar geldi, plaka bekliyoruz :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
21 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

iyidir, ne olsun. kuga servise kadar geldi, plaka bekliyoruz :)  

hadi hayırlı olsun ne zaman başlıyoruz abi projelere :)

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
3 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

hadi hayırlı olsun ne zaman başlıyoruz abi projelere :)

5-10 gün kullanayım, sonra hemen başlarız :) Ekran çerçevesi, vites çerçevesi ve ampuller kutuda bekliyor, 12V kapağımızda. Ama asıl proje, oem navi olayı. Bakalım sync 3'de yapabilecek miyiz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

5-10 gün kullanayım, sonra hemen başlarız :) Ekran çerçevesi, vites çerçevesi ve ampuller kutuda bekliyor, 12V kapağımızda. Ama asıl proje, oem navi olayı. Bakalım sync 3'de yapabilecek miyiz..

yaparız yaparız sıkıntı yok öyle zor bir olay değil bence :) 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Adem Akın

Arkadaslar meraba 2013 trendx  focus aracima cd takinca cd hata diyip cd yi geri cikartiyor. Yeni cd taktim yine ayni hatayi verdi cd yi okumuyor bu sorunlar karsilasan oldumu hic nasil bi cozum bulabiliriz ...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Cd okuyucu tozlanmış büyük ihtimalle. Onun açılıp silinmesi gerek bence..Dışarıdan bu şekilde silme işi yapan cd şeklinde temizleme kitleri vardı bi ara onlarla şansınızı deneyebilirsiniz.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/narita-vcd-dvd-cd-rom-blu-ray-temizleme-seti-fircali-ve-ozel-sivili-optik-lens-surucu-temizleme-kiti-299375959

şöyle birşey..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fevzi Göktaş

Böyle bir şey mümkün mü? Gören var mı? Ülkemiz de yapan firma var mıdır? 

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
(düzenlendi)

var hocam geçen hafta samsunda bu işlerle uğraşan bi yere sormuştum yeni gelen model diye yollamıştı ama benim çok hoşuma gitmemişti

hatta attığı fotoyu da buldum 

7yE0nv.jpg

tarihinde Özgen Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Videodaki çözüm çok kötü bence, tableti oraya tutturmuşsun resmen. Estetik sıfır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
28 dakika önce, Hakan Gürsu yazdı:

Videodaki çözüm çok kötü bence, tableti oraya tutturmuşsun resmen. Estetik sıfır.

Aksine estetik olsun diye yapmışlar ama becerememişler bence de :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Aracın ön konsolunda bu kadar karmaşaya ne gerek var. Gerek olan tek şey navigasyon. Artık tüm telefonlara yüklenebiliyor. Gerisi dikkat dağıtır. Amaç multimedya ise arka koltuğun kafalığına tablet monte etmek yeterli bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serkan Gülderen
(düzenlendi)

Focus için Tesla model android multimedia Avgo marka ve şık bir cihaz gibi görünüyor sadece fikir olsun diye paylaşmak istedim 4f89dcc136413c3aab8b586d2ba46f1a.jpg740e6f76ab3338dcf36ed46572547d9b.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bence hiç şık değil aşırı büyük geçen passatta gördüm takmışlar çok büyük apaçi işi durmış neredeyse lcd tv takacaklar bu gidişle 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...