İçeriğe Yönlendir

Focus 3 - Multimedya / Navigasyon / AUX / USB / Hoparlör Sorunları

Yaşar Turhan

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Mantıklı olmuş. Kalite yüksek olmazsa yalnızca büyüklük işe yaramaz. Çok şey kullanılabilir uygulama olarak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Montajlı halini görmek lazım ama ben bu haliyle beğendim açıkçası. Her çeşit uygulama çalışır güzel güzel de kullanılır. Güzel bir de ses sistemi ile kombine edilirse tadından yenmez bence. Apaçi işi kısmına montaj olmadan bir şey diyemedim. :) 

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

2fe66b4338655a06d78bb0fff2f4bf55.jpg

Uygulanmış resim olarak bunu bulabildim. Ürün gayet kullanışlı olsa gerek ayrıca yeni nesil multimedia lar artıl 10 inc lere çıktı. Pasaat bile 8inch ekran kullanmış(o da Apachi grubuna giriyormu :)

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

bunu merso taksydı muhteşem olurdu...reno olunca ibre hemen apaçiye kayıyor...:unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Mantıklı olmuş. Kalite yüksek olmazsa yalnızca büyüklük işe yaramaz. Çok şey kullanılabilir uygulama olarak.

Hocam yeni avatar çok güzel olmuş :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Focusa renodan çok yakışmış.. 

Mercedes de iğrenç tabletten vaz geçip buna dönse daha iyi eder.. 

Görüp görebileceğimiz en iğrenç tablet mercedeste..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Aras Özer

Akşam kullanımında Rahatsız edebilecegini düşünüyorum dikkat dağıtabilir gibi geliyor. Daha dogrusu 7 inç den buyuk olanların arabada nasıl durdugunu görmek lazım gibi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Bence Focus'a yakisiyor. Ama bir de bunun Kuga versiyonunu gorun. "Abi ben buraya ait degilim, birakin beni gideyim" der gibi yukari dogru kafasini uzatmis.c16b47552699ef0ffe343a71448d7062.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Kadir Akman

Usb desteklenmiyor sorunu ile karşılaşıyorum flash belleği takıyorum ama desteklemiyor diyor ne yapmam gerekli?

Yorum bağlantısı
Kadir Akman

Aracımda bluetooth yok navigasyon geri görüş kamerası vs. yok bu yüzden double teyp taktırmak istiyorum . Ford bayilerinde takıyorlarmı uyumlu cihazlar var mıdır internetten araştırdığım kadarıyla android sistemli cihazlar var bu cihazlardan taktırsam ne kadar sağlıklı olur sizce ne yapmalıyım ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Büyük harf yazmayalım lütfen Kadir Bey.. 

Ben küçük harfe çevirdim mesajı.. 

Yorum bağlantısı
Kadir Akman
(düzenlendi)

pardon fazla bilmem forum alemlerini aracı alınca sorunlarımıza çözüm için atıldık :) bilginiz varmıdır sorum hakkında ? yardımcı olabilir miisniz

tarihinde Kadir Akman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
(düzenlendi)

Seçenek oldukça çok, android ürünler başarılı, uyumda sıkıntı yaşanmıyor. İyi bir servis ve kaliteli bir cihaz, size istediğiniz mutimedia deneyimini sağlayacaktır. 

tarihinde Mahmut Yurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kadir Akman
(düzenlendi)

Aracım 2013 model uyum sıkıntısı olır mu bu cihaz için cihazın markası smart rover mı?

tarihinde Kadir Akman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Android tabanlı multimedia cihazların %99'u çin menşeili olduğu için, aynı cihazı birçok farklı isimle piyasada görebilirsiniz. Ses sistemi üzerine montaj yapan deneyimli firmalara gider veya görüşürseniz size daha detaylı bilgi vereceklerdir. Aracınıza uygun bir çok seçenek var. Ben sadece size örnek olması açısından video'yu paylaştım. 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Usb desteklenmiyor sorunu ile karşılaşıyorum flash belleği takıyorum ama desteklemiyor diyor ne yapmam gerekli?
Kadir bey aradığınız konu ile ilgili başlık forumumuzda mevcuttur.Yeni bir konu açmadan önce ilgili başlıkları incelersek konu kirliliğini önlemiş ve aranılan konuya ulasilabilirligi artırmış oluruz.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?/topic/287048-Makyajlı-Focus-Trendx-Multimedya-Usb--Yardım.
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Android düşünüyorsanız memory si yüksek cihaz tercih edin. Piyasadaki cihazların çoğunda 1 gb ram bulunmakta buda extra birşeyler yapmak isterseniz cihaz yavaş kalmakta.

Yorum bağlantısı
Kadir Akman

Tavsiye edeceğiniz cihaz var mı?

Yorum bağlantısı
Yaşar Yüce

Usb yi FAT32 dosya sistemi ile biçimlendirip denermisiniz. 

Yorum bağlantısı
Kadir Akman

16 gblık usb de denedim desteklenmiyor dedi ve takıp çıkarttım bir ara çaldı ancak daha sonrasında tık yok usb markası boyutu ne olmalı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...