İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Coşku Mert

sol salincak (febi) ve z-rotlari (teknorot) degistirdim. biraz yorucu oldu ama içime sindi [emoji4]

11abb4af6867224fa6de5a173e8c128e.jpgedb43a4e8e51e6d6800c310498886315.jpg747d8a3b7ce943662d179d676aefc27c.jpg2c7e0c940c14f5e0e03e5e768ddbd7d9.jpgf65237abee64ced2a207d13414b634db.jpg5e850c03a9075e4fb08698e1c0c6bc33.jpgaae85b59ebf15457f8411455689babd5.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Kızım ön havalandırma ızgarasından içeri bozuk 1 tl attı. [emoji20]

Alttan çıkmıştır o merak etme.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Kızım ön havalandırma ızgarasından içeri bozuk 1 tl attı. :(

alt koruma ya da tampon plastiğine düşmedi mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kürşad Özpamuk
Ali Darbaz yazdı:

Kızım ön havalandırma ızgarasından içeri bozuk 1 tl attı. :(

Bende de çubuk kıraker var 3 4 taneyidi 1 tane kaldı çıkardım. Kalan kışın kalorifer açınca kavruk kavruk kokuyor 😂😀

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Hacı Şenyurt yazdı:

Alttan çıkmıştır o merak etme.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

alt koruma ya da tampon plastiğine düşmedi mi?

Yok içerdeki kalorifer klima ön cam buhusu çözen ızgara yokmu. Ordan aşaği gönderdi. :(

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Yok içerdeki kalorifer klima ön cam buhusu çözen ızgara yokmu. Ordan aşaği gönderdi. :(

İnş zırıltı yapmaz iyi yerleşmiştir. Ya da parayı görebiliyorsan çok ince kargaburnu ile alabilirsin. Şu saatçilerin pırlantacıların kullandığı. Ya da ince uzun ameliyat makaslarıyla. Göğsü sökmeye değmez

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Kürşad Özpamuk yazdı:

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İnş zırıltı yapmaz iyi yerleşmiştir. Ya da parayı görebiliyorsan çok ince kargaburnu ile alabilirsin. Şu saatçilerin pırlantacıların kullandığı. Ya da ince uzun ameliyat makaslarıyla. Göğsü sökmeye değmez

Malesef ite ite bu airbag panelinin arkasına kaçtı. Sökemedim paneli. Acal acele yutubede baktım sökme videosuda bulamadım. Uğraşmakta istemedim . Bu direğim dibinde , torpido ile airbag paneilinin arada duruyor ama alamıyorum :) 

ACtC-3dDHnv_4zzmVom2xVSoHUV4vVLdnWsu2hLM

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Malesef ite ite bu airbag panelinin arkasına kaçtı. Sökemedim paneli. Acal acele yutubede baktım sökme videosuda bulamadım. Uğraşmakta istemedim . Bu direğim dibinde , torpido ile airbag paneilinin arada duruyor ama alamıyorum :) 

ACtC-3dDHnv_4zzmVom2xVSoHUV4vVLdnWsu2hLM

a sütunu plastiği mi? bunun geçmeli pimleri vardır. geriye zorlarsan gelecektir. ama yine de videodan bak tabi.ben kamera kablosunu bunu söküp içinden tavan döşemesinin arasına sokup aynanın oraya taşıdım

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Bugün ne yapsam diye düşünürken cam film i aklıma geldi gittim yaptırdım şimdilik iyi görünüyor 35f6cc53159f42b275912dfdad332de1.jpg492cdddcb678eb50fb7ea5b5702d4cc6.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Onur Çelebi

Uzun zamandır aklımdaydı acaba sökebilir miyim diyordum bugün farların camlarını söküp içlerini temizledim. (Bir iki tornavida izi bıraktım ama ilk deneyim için idare eder)

9WOxVf.jpg

0p1ZBQ.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Bugün değil ama olsun [emoji51]
Renault Kangoo aracımın göstergesi nde yanan airbag ikaz ışığını Obd cihazı ile kontrol ettiğimde sağ koltuk yan hava yastığı ikazı verdiğini gördüm koltuk altındaki soketleri çıkarıp taktım ışık söndü hafıza dan sildim şimdilik kurtulduk ( kronik arıza )

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Onur Çelebi yazdı:

Uzun zamandır aklımdaydı acaba sökebilir miyim diyordum bugün farların camlarını söküp içlerini temizledim. (Bir iki tornavida izi bıraktım ama ilk deneyim için idare eder)

Ne merceklenir :wub:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
9WOxVf.jpg
0p1ZBQ.jpg
Hemde nasil [emoji16]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Çelebi
Sani Gerşon yazdı:

Metin Akbal yazdı:

Hemde nasil emoji16.png

Evet en çok isteğim şeylerden biri ama benim elimden gelmez maalesef... Forumdan İlker bey'e yaptırmak istiyorum ama aracın motorunu tamir ettirmekten maddi imkan kalmıyor bir türlü 😡

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Onardığım tampon bantlaması  sağlam olmamıştı, Bende 4 kat kuvvetlendirdim. 

ACtC-3cU5dIA79utBgd9qXyGpnxAa-VSFdNQPg4W

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Ali Darbaz yazdı:

Onardığım tampon bantlaması  sağlam olmamıştı, Bende 4 kat kuvvetlendirdim. 

ACtC-3cU5dIA79utBgd9qXyGpnxAa-VSFdNQPg4W

Bu bantları sökerken boyayla birlikte gelmesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Bu bantları sökerken boyayla birlikte gelmesin.

750 tl fiyat aldım. Şu eve taşınma işi bitsin bayram harclığı ile yapacaz. Ön arka ve kapıcı çizikler. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabayı dün gece yıkattım, Bu akşam mesai dönüşü ise benzin aldım. Bu Bp diyebilirimki, Opete göre çekişi daha iyi. 

ACtC-3e8bw4IpCZLeyQwqxeVI1Sd6iM_zx3aoApPACtC-3e0qfFhM0HwzF6bRsXTNiU6pdDUMGLHCXQq

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...