İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Emre Usta

Aux bagli mp3 calarin telefonla bluetoothundan konusma yaparken mikrofon icerde kaldigindan ses uzakdan ve kısık geliyordu.bende yeni daha buyuk kapasitif mikrofon alip kablo ile kapi direğine monte ettim.artik konusurken ses net ve yakindan gidiyor.4c5e1cd9716749cf299041a3e9768a71.jpg9c5b1dcbcb97c872d31284e3acb76360.jpgb328911964afeb6e309052b2b34f6ae7.jpg091874b0c50971c3595a2cfe56c3111e.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Yeter yazdı:

Neomarinin oradaki BP mi burası? 

Bu Çekmeköy şile yolu üzerindeki BP

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Mehmet Yeter yazdı:

Yıldız sağlamsa gerisini halledersiniz siz. 

yakın tarihte pahalıya alman Beru takmıştım anteni... Kırıldı ama görevini yapıyor, azcık düzelttim içeri 4/3'ünü katlayabiliyor şimdilik idare edeceğiz . teşekkür ederim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kürşad Özpamuk

2013 ford fiesta aracımda koltuklar yıpranmaya başlamıştı.altında temiz orijinal döşemesi olduğunda satmakta da kolaylık oluyor. Hem kirlenmesini hem de yıpranmasını önlemek adına önlem almış olduk. Kayseride oto döşeme dükkanımız olduğu için montajını kendimiz yaptık. Bu kılıf özel dikim olarak anlaşmalı olduğumuz firmadan geldi. Tamamen araca özel ve koltuklara uyumlu.kumaşını kendimiz seçtik. Tekrar arabaya göre ayarlamak gerekmiyor. Zaman ve maddi açıdan oldukça tasarruf sağlıyor. Komple kendimiz döşeme yapsak daha uzun bir süre ve maddi külfet oluyor. 5lLVjX.jpg

IBgJv0.jpg

fm8pXk.jpg

cyjNNF.jpg

Bagajdan görünen yerde bu şekilde kapalı ve alttan cırtcırtlı.
fJglpA.jpg

Bu da orijinali. 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

2013 ford fiesta aracımda koltuklar yıpranmaya başlamıştı.altında temiz orijinal döşemesi olduğunda satmakta da kolaylık oluyor. Hem kirlenmesini hem de yıpranmasını önlemek adına önlem almış olduk. Kayseride oto döşeme dükkanımız olduğu için montajını kendimiz yaptık. Bu kılıf özel dikim olarak anlaşmalı olduğumuz firmadan geldi. Tamamen araca özel ve koltuklara uyumlu.kumaşını kendimiz seçtik. Tekrar arabaya göre ayarlamak gerekmiyor. Zaman ve maddi açıdan oldukça tasarruf sağlıyor. Komple kendimiz döşeme yapsak daha uzun bir süre ve maddi külfet oluyor. 5lLVjX.jpg

IBgJv0.jpg

fm8pXk.jpg

cyjNNF.jpg

Bagajdan görünen yerde bu şekilde kapalı ve alttan cırtcırtlı.

fJglpA.jpg

Bu da orijinali. 

Çok güzel olmuş yapanın ellerine sağlık yalnız kumaştaki çizgiler açık renk olmasa daha orijinal görünürmüş.

Bu arada fiyat nedir, Focus için de yaparlar mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kürşad Özpamuk
Adnan Çakır yazdı:

Çok güzel olmuş yapanın ellerine sağlık yalnız kumaştaki çizgiler açık renk olmasa daha orijinal görünürmüş.

Bu arada fiyat nedir, Focus için de yaparlar mı?

Teşekkür ederim. Dikişler gri renk aslında  zamanla daha da koyulaşacaktır. Tabi ki tüm araçlar için yapılıyor. Fiyat olarak seçtiğiniz kumaşa ya da deriye göre değişir. 1000 ile 2000 TL arası diyebilirim kabaca. Kumaş seçerseniz 1000 e deri kumaş ya da tamamen deri olursa 1500 2000 civarı oluyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

MTV yatırdık, zorunlu olmadıkça birşey yapmıyorum, 3 aydır yıkanmadı bile... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Honda Civic 1.6 2012 model aracım için 365 TL MTV 2. taksidi ödedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Yine kronik bir sorunu çözdüm klima tam performans çalışmıyordu , sıcaklığı yükseltince ısınıyor ardından soğuğa getirsek de ateş etmeye devam ediyordu zaten sağ taraf hep ateş ediyordu [emoji846].
Hvac isimli bu kontrol vanası takılı kalıyormuş o yüzden kabin içine sürekli sıcak su geldiği için sıcak üflüyormuş.Vananın çalışma prensibi çok basit bildiğimiz elektromıknatıs yardımıyla kontrol edilen kesici valflerden oluşuyor parçalar zamanla pas ve korozyona uğramış , tek tek söküp en ince zımparayla ve pas çözücüyle temizledim ardından geri topladım.Artık işlem tamam bir de klima gazını kontrol ettirmek istiyorum yakında onu da halledeceğim. 365916d7c87f1ef1d516b82ba0422f3c.jpg23a5e94576828ce7e9bdbd727c5d3261.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Honda Civic 1.6 2012 model aracım için 365 TL MTV 2. taksidi ödedim.
+1
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Arka koltuklara oturan çocukların ön koltukların arkasını kirletmesinden yıldım, özellikle oğlum ve yeğenler ayakkabıyla bindiği zaman oluyor ve bundan ötürü koruyucu kılıf aldım. Kirlenip temizlenmesi sorun değil plastik olduğu için çok kolay temizleniyor fakat her daim orada ayak izi görmek hoşuma gitmiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Eyüp Çetin yazdı:

Arka koltuklara oturan çocukların ön koltukların arkasını kirletmesinden yıldım, özellikle oğlum ve yeğenler ayakkabıyla bindiği zaman oluyor ve bundan ötürü koruyucu kılıf aldım. Kirlenip temizlenmesi sorun değil plastik olduğu için çok kolay temizleniyor fakat her daim orada ayak izi görmek hoşuma gitmiyor.

koltugun arkasina organizer tarzi giydirme malzemeler var. ben cifter taktim hemide 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

bozuk olan sis farını aliexpress sipariş ettim taktım uyumlu şimdilik sıkıntı yok751b3e96bd0b236c1f627851d495d10a.jpgcecac949d72cfb96690118bbacdca21c.jpg5c1123c719883e095db02eafefddfc2b.jpg74b8d377d5669f4b7dfa634d975f82cb.jpga4afedcd528430a490ab09f4a6cca950.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Alpay Sumer yazdı:

koltugun arkasina organizer tarzi giydirme malzemeler var. ben cifter taktim hemide 😂

Güle güle kullan. Bende her iki koltuğun arkasına taktım. Benim aldığım şeffaf olduğu için arkada çocuk tablet falan izlerse güzel olur. Gerçi öyle bir adetimiz yok ama. 😊

Bugün de canım sıkıldı gelen giden yok şöyle güzelce bir temizledim kendim iki arabayı.

UhVdYg.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Eyüp Çetin yazdı:

Güle güle kullan. Bende her iki koltuğun arkasına taktım. Benim aldığım şeffaf olduğu için arkada çocuk tablet falan izlerse güzel olur. Gerçi öyle bir adetimiz yok ama. 😊

Bugün de canım sıkıldı gelen giden yok şöyle güzelce bir temizledim kendim iki arabayı.

UhVdYg.jpg

dantel mi o ? Bende dusunuyorum 😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Alpay Sumer yazdı:

dantel mi o ? Bende dusunuyorum 😂

😂 Babamın aracı kaza yapmadan önce annem eski çarşaflardan dikmiş güneşlik diye. Böyle kapı kollarından falan bağlamalı falan. 😂 Geçenlerde bana verdi benim de işime geldi. Cam tavan olunca içi yanıyor arabanın. Üzerine örttüm iyi geldi. 😊 Tabi babamın araba Seat Ibiza'ydı o yüzden benim arabaya biraz küçük geldi ama güneşin geldiği taraftaki camları birde cam tavanı tam kapatıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Eyüp Çetin yazdı:

😂Babamın aracı kaza yapmadan önce annem eski çarşaflardan dikmiş güneşlik diye. Böyle kapı kollarından falan bağlamalı falan. 😂 Geçenlerde bana verdi benim de işime geldi. Cam tavan olunca içi yanıyor arabanın. Üzerine örttüm iyi geldi. 😊 Tabi babamın araba Seat Ibiza'ydı o yüzden benim arabaya biraz küçük geldi ama güneşin geldiği taraftaki camları birde cam tavanı tam kapatıyor. 

Takiliyorum. Kullanisli olmasi ve faydasi herseyden ote.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

Takiliyorum. Kullanisli olmasi ve faydasi herseyden ote.

Dantel olsa da yakışırmış aslında. 😊 Di mi @Selçuk Bakış?

tarihinde Eyüp Çetin tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Eyüp Çetin yazdı:

😂 Babamın aracı kaza yapmadan önce annem eski çarşaflardan dikmiş güneşlik diye. Böyle kapı kollarından falan bağlamalı falan. 😂 Geçenlerde bana verdi benim de işime geldi. Cam tavan olunca içi yanıyor arabanın. Üzerine örttüm iyi geldi. 😊 Tabi babamın araba Seat Ibiza'ydı o yüzden benim arabaya biraz küçük geldi ama güneşin geldiği taraftaki camları birde cam tavanı tam kapatıyor. 

Babanızın arabası kaza yapmıştı herhalde, kaskoda son durum ne oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Metin Uzunoğlu yazdı:

Babanızın arabası kaza yapmıştı herhalde, kaskoda son durum ne oldu.

Mahkemelik oldu durum. İş sonuçlanınca detaylı anlatacağım Metin abi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı

• Cem Işık
  • Yeni Oluştur...