İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Metin Mankal

Son bir ayda uzun yol, şehir içi ,dağ ,tepe ,yayla toplamda 3680 km yolu  5.1 ortalamayla tamamladı.İyi bir temizliği haketti..

S96QDc.jpg

S99kyp.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Bir çift yeni lastik aldım bence fiyat performans ürünü adet fiyatı 289 TL

538ab01f60540a9e76e25e22f55e141b.jpg7d06f5e1924f6f72dadc536ad52df1fd.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Eve döndük en nihayetinde çok şükür. Rotamız İstanbul,Denizli, Muğla, Kütahya ve İstanbul oldu. Tabi Muğlaya günübirlik gidilip gelindi. Toplam 2000 km ailecek. Klima çoğunlukla açık. Yollar genelde rampalı oldu. Ve işin can alıcı noktası 700 liralık mazot aldım. Genelde 6.10dan aldım. Otoban hiç kullanmadım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Muayeneden de geçtik çok şükür. Geçen sene farlar ayarsızdı kontrol ettirip gittiğim halde. Bu sene kontrol ettirmedim ayarları düzelmiş gözünü sevdiğim Ford arızası bile kendiliğinden düzeliyor. Geçen sene okunan motor numarası bu sene okunamadı. Nasıl birşeyse artık. Sonuç olarak 2022ye kadar rahatız ancak. 10 dakikalık iş için alınan para ne yazık ki yürek sızlatıyor. Bir de uzunlar led olarak geçti. 78746d9197621b996c028f263e47b458.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

IEbWV3.jpg

Dpf dejenerasyonu sırasında kontak kapattığım için motor uyarısı verdi. Yağa mazot karışma durumundan dolayı yağ ve filtresi değişti. Hazır bakılırken balata da değişti. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Enjektör geri dönüş hortumunun contası değişti, yıkandı.

3NnsJ0.gif

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Talha Bilgi yazdı:

Kadrandaki analog saat çalışmıyordu, çıkma bulup değiştirdim. 100 TL

banada lazim aslında. nerden aldiniz ?

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Mustafa Tüfekçi yazdı:

banada lazim aslında. nerden aldiniz ?

Konya'da oto elektrikçiye götürdüm tamir için elinde çıkma w124 kadran varmış ondan söktü taktı... Birde Kilometre düşürtücü ve tamircilerinde oluyormuş :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Talha Bilgi yazdı:

Konya'da oto elektrikçiye götürdüm tamir için elinde çıkma w124 kadran varmış ondan söktü taktı... Birde Kilometre düşürtücü ve tamircilerinde oluyormuş :)

100 liraya yoktu ondan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Bugün motora ilaç atıldı, sonrasında yağ değiştiriliyor. Bakalım inşallah motordan gelen sese çare olur.

Sdj9bR.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Enjektör geri dönüş hortumunun contası değişti, yıkandı.

3NnsJ0.gif

Burada da belli olduğu gibi ön plakanın sağ tarafı ayrılmıştı, komple söküp çift taraflı bant ve silikon ile sabitledim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

10 günde toplamda 2.000 km yol 105 litre mazot.
Sıfır sorun. :) bı maşallah alırım :)

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bantları söktüm. Tiner kalmadığı için silemedim. Pazar pazar tiner arayacakta değilim. Aerodinamik katsayısı düzelen tamponla biraz daha düşmüştür. Yakıtı düşürsün, yamaya verdiğim 250 liramı amorti etsin yeter bana. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kürşad Özpamuk
Ali Darbaz yazdı:

Bantları söktüm. Tiner kalmadığı için silemedim. Pazar pazar tiner arayacakta değilim. Aerodinamik katsayısı düzelen tamponla biraz daha düşmüştür. Yakıtı düşürsün, yamaya verdiğim 250 liramı amorti etsin yeter bana. 

Hayal mi ne 😀🤷‍♂️

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yücel Metin
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Ellerine sağlık

tarihinde Yücel Meta tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Arabayı opette yıkadık. Akyakadan kalma tüm deniz kumu gitti. Yol boyunca yapışan tüm  börtü böçek yıkandı. Arabanın ağırlığı azaldı. Tüketimi düşürecektir. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı

• Hakan Tarım
  • Yeni Oluştur...