İçeriğe Yönlendir

Focus III - 3,5 Periyodik Bakımları

Çağdaş Hatırnaz

Recommended Posts

Serkan Erden

gürbaşlar en iyi fiyatı verir genelde.... bende ilk bakım için birkaç servis ile görüşmüştüm,en iyisi gürbaşlardı.

Yorum bağlantısı
ümit gülsoy

15000 bakımında %7 iskonto yapmışlardı. Aklınızda bulunsun.

Yorum bağlantısı
Ramazan Özçelik

İstanbul Genelindeki 5 tane Ford yetkili servisine aradım telefonla sordum, hepsinin de değini 750 TL civarında olur.

Bu normal bir fiyatmıdır?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gökhan Turunç

Fiyatlar normal; tum yetkili servisler genel olarak pahali. Eger bir kampanya vs yakalamadiysaniz pahali oluyor. 1,5 hafta once BMW F20 116i aracimin 20 bin bakimini 715 TL'ye yetkili servisinde yaptirdim ama bu kampanyali fiyat idi. Kampanyasi 1000 TL civarinda dolasiyor.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çok pahalı. Zam gelmiş demek. 800 e ağır bakım yaptırmıştım ben

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Melih Kaynak

15 bin bakımı yapılacak arkadaşlar trendx focusuma 
550 tl dediler
indirim yapıyormusunuz dedim
işte club karta falan indirim ypaıyoruz dedi de ne kadardır bu indirim ?
başka nasıl indirim yaptırabilirim
deneyimi olan arkadaşlar paylaşabilir mi

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

%5 lifecard indirimi vardı diye hatırlıyorum..

Diğer bayilere sorabilirsiniz..bakım fiyatları servisten servise değişebiliyor..

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Ben 1.6 tdci mondeo ya temmuz da 15.000 km bakımını 400 TL yaptırdım.Başka servis varsa fiyat isteyin yoksa biraz daha pazarlık yapın.

Yorum bağlantısı
Melih Kaynak

Ben 1.6 tdci mondeo ya temmuz da 15.000 km bakımını 400 TL yaptırdım.Başka servis varsa fiyat isteyin yoksa biraz daha pazarlık yapın.

hangi servis acaba ?_ ve ne zaman yaptırdınız 

Yorum bağlantısı
Aşkın Konuk

Ankara Başer Oto da haftasonu 2015 dizel otomatik focus aracım için istenen ücret 420 TL,  ... sitenin de üyesi olduğum için indirim sonrası tutar 320 TLimage.jpeg.d290c13931966ebe5c13f43f88212

Yorum bağlantısı
Melih Kaynak

Ankara Başer Oto da haftasonu 2015 dizel otomatik focus aracım için istenen ücret 420 TL,  ... sitenin de üyesi olduğum için indirim sonrası tutar 320 TLimage.jpeg.d290c13931966ebe5c13f43f88212

sitenin özel indirimi mi var

her bayi uyguluyormu bunu ?

Yorum bağlantısı
Serkan Erden

tek yol serviste bir tanıdık bulup personel indirimi yaptırmak.  eğer yapabilirseniz 150-200 tl arası fiyat düşer..

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

hangi servis acaba ?_ ve ne zaman yaptırdınız 

Ben antalya otokoçta yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Aşkın Konuk

sitenin özel indirimi mi var

her bayi uyguluyormu bunu ?

Evet site üyelerine malzemede %20 işçilikte %30 indirim var. Ankara için sadece Başer Oto uyguluyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fevzi Göktaş

2015 Aralık ayında da aldığım focus style tdci aracımız 6500 km.de. Bugün yokuş yukarı çıkar iken birden stop ettirdim. Tekrar çalıştırmak için kontağı çevirdiğim de motor yağ değişim zamanı yazmaya başladı. Park ettim tekrar kontağı çevirdim,yine aynı şeyi söyledi.

Aracı stop ettirdiği zamana kadar böyle bir hata vermemişti.

Gerçekten yağ değişim zamanı mı geldi

Yoksa bir hata mı var?

Görüş ve önerileriniz nedir?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Araçlar ya km dolunca ya da sene dolunca uyarı verir. Muhtemelen aracın ilk pdi yı yapılırken girilen tarih dolmuştur. 

Yorum bağlantısı
Haldun şenel

Aynı durumu yaklaşık 2 ay önce tatilde yaşadım aracı servise götürün tarzında birşeydi yol yardımı aradım şasi nosunu istediler. Fabrika çıkış yada bayiye geliş senesinin dolmasıymış o şekilde açıklama yaptılar benim araçta 2015 focus 5500 km de

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Daha 3 ayımız var yılın dolmasına ne yapsak şimdi, yıllık bakımına mı gitsek, gitmesek bir şey olur mu, garanti kapsamı dışı falan kalma durumu gibi

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Bir de neden arabayı stop ettirdikten sonra oldu,önceden böyle bir uyarı vermiyordu

Bir de neden arabayı stop ettirdikten sonra oldu,önceden böyle bir uyarı vermiyordu

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Aracınızı alalı 1 sene olmadıysa sorun yok.Araç fabrikadan çıktığı gibi sayaç saymaya başlar nakliye ve bayide bekleme süresi bu süreye dahil olduğu için 1. Yıl dolmuş görünür fakat sizin için önemli olan bayiden teslim aldığınız tarihtir.Sorun yok yani uyarıyı sizde resetleye bilirsiniz.Kontak açık halde gaza ve frene yada gaza ve debriyaja 10 sn falan basılı tutunca uyarı siliniyordu ama unuttum biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Deneyeyim bakayım.Kafamı en çok kurcalayan stop ettikten sonra ilk kontak çevirmede yapması. Bu kadar tesadüf olamaz herhalde

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Servise gidin. Dpf deki kül birikimini de kontrol ettirin. Öncesinde hemen yarın yağ seviyesine de bakın Çubuk tan. Max. Çizgiyi aşmışsa hele acilen servise...

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Abi servise gitmesek araba da hareket etmese olur mu. Çünkü şu an vaktim yok. Yakın da serviste yok...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...