İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Kapıya Yapılan Ikinci Fitil

Yasin Çelik

Recommended Posts

hakan kapdan

Teknik Hırdavat diye bir yer olması lazım internette ismini yazınca çıkıyor.

Aracımızdan çok memnunuz çok şükür bugün muayeneden tek seferde geçti. Sadece uzun yolda kapılardan biraz ses geldiğini fark ettik. Bu sorunu ortadan kaldırabilirsek aracımı daha da keyifli süreceğiz.

Cevabınız için teşekkürler.Fitil için Link Mevcut mu ? Yada Ankara'da tam olarak nereden alabilirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

onceki yazılanlardan şunları buldum 1. cadde 12-14 sokak civarlarında olması lazım "Teknik Hırdavat". Tam adresi bende almadım ama herhangi bir yedek parçacıya sorun benzinliğin yanındaki teknik hırdavat diye bir bakarsınız. Ostimde anadolu hırdavar diye bir yer olmalıydı. Clio fitilleri soso marka. Evet fiestalar güzel araçlar sadece konfor ve bazı şeylerden kısmışlar örneğin 4 camın otomatik olmaması gibi.

Yorum bağlantısı
Ömer Taşkıran

Kapilara uyguladigimiz bu fitil bagaja da oluyor mu acaba?

Yorum bağlantısı
Mustafa Görgülü

abi illa ki clio fitşli olacak diye bişi yok arkadaşım kaportacı kazalı pejo 206 geldi onun fitilleri söktüm benim fiestaya taktım.oldu Ama bi fark göremedim bizim burdaki yollar çakıllı asfalt sıcak asfalt değil ondan heralde.Ama her halükarda rahatsız edici ses alıyor fiesta en sevmediğim tarafı arabamın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erol Çakır
(düzenlendi)

sonunda fiestama bende kapi fitillerinden yaptirdim .....ilk izlenimlerim bozuk yollarda her vidasina kadar dagilacakmis gibi garip sesler cikaran aracimdan seslerin cok azalmasiydi ....memnunum ....ikitelli gungoren sanayi sitesinde yaptirdim .....gittigim yerdeki satan ve monte eden usta konuyu cok iyi biliyordu ....ve bu isi cok defalar yaptigini ve bu forumlardaki musterilerinin cok oldugunu soyledi ....kapilar daha tok kapanmaya basladi ....tam kapatmak icin biraz sert cekmek gerekiyor ancak zamanla fitilerin alisip normal haline donecegini dusunuyorum ....4 kapi ve bagaj kapisi hepsi montaj dahil 150 tl ye maloldu...ancak pazarlikla dahada dusurulebilir diye dusunuyorum ....

tarihinde Erol Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit İçke

Erol hocam yerin adını verebilir misiniz ? Bir ara o tarafa yolum düşecek 

Yorum bağlantısı
Erol Çakır

Erol hocam yerin adını verebilir misiniz ? Bir ara o tarafa yolum düşecek 

Umit bey ozel mesajdan butun koordinatlarini yazdim...

Webden satışları var ise link de iyi olur. Fiyat uygun.

Selcuk bey webden satislarinin olup olmadigini bilmiyorum ....burasi bildigimiz tamircilerin arasinda fitil ve hortum isi yapan dukkan ....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Umit bey ozel mesajdan butun koordinatlarini yazdim...

Selcuk bey webden satislarinin olup olmadigini bilmiyorum ....burasi bildigimiz tamircilerin arasinda fitil ve hortum isi yapan dukkan ....

Teşekkür ederim Erol Bey, bizim buralarda çok fiyat istiyorlar, web varsa düşünürüm diye sormuştum.
Yorum bağlantısı
Yusuf Canıtez

Erol Bey merhabalar, kapılara yaptırdığınız uygulamanın yerinin koordinatlarını banada verebilirseniz çok makbule geçer. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Erol Çakır

Erol Bey merhabalar, kapılara yaptırdığınız uygulamanın yerinin koordinatlarını banada verebilirseniz çok makbule geçer. Teşekkürler.

Yusuf bey yazmak sorun degil ...ancak reklam olmasi bakimindan moderator arkadaslar tarafindan tepki almaktan cekiniyorum ....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Efe Demir

meraba arkadaşlar bende aracıma fitil uygulaması yapmak istiyorum.yanlış anlamadı isem önceki sert plastiği söküp onun yerine yeni fitili takıyoruz değil mi?tam olarak anlamadım da açıkçası benim araçta fitil var mı yok mu.siyah sert bi lastik var ama o fitil değil bence.yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı?

Yorum bağlantısı
Serdar Yılmaz

Yusuf bey yazmak sorun degil ...ancak reklam olmasi bakimindan moderator arkadaslar tarafindan tepki almaktan cekiniyorum ....

Bence bu reklam değil. tavsiye sonuçta memnun kaldığınız bir uygulamayı burada diğer ford sahibi arkadaşlarla paylaşmanızda bir sıkıntı olacağını sanmam ama yine moderatör arkadaşların bir açıklama yapacağını tahmin ediyorum. Çünkü bu konuda size çok talep gelecek özelden ulaşmak için. en iyisi bu sayfada adres paylaşmanız diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ömer Taşkıran

meraba arkadaşlar bende aracıma fitil uygulaması yapmak istiyorum.yanlış anlamadı isem önceki sert plastiği söküp onun yerine yeni fitili takıyoruz değil mi?tam olarak anlamadım da açıkçası benim araçta fitil var mı yok mu.siyah sert bi lastik var ama o fitil değil bence.yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı?

Evet o fitile benzeyen ama bi işe yaramayan fitili çıkarıp yerine clio fitillerini takıyorsunuz:) clio fitilleri 2 taraflı
Yorum bağlantısı
Murat Mert2

bu işi ankarada yapacak usta yok mudur acaba, fitilleri alıp gitsek de o yapsa? Ankara Dikmende serum uygulaması yapan birine sordum 400 tl diyince arkama bakmadan uzaklaştım, abarttı. Yaptırmış olan var mıdır Ankarada?

Yorum bağlantısı
Ahmet Özalp

yapıştırıcıyla ustayla işiniz yok fitili alıp yerine oturtuyosunuz fazla gelen kısmı olursa falçata ile güzelce kesiyorsunuz işlem tamam :)

Yorum bağlantısı
Ömer Taşkıran

Hic bir yardim almadan yapabilirsiniz kolay. Yapıştırıcıya falan gerek yok tam oturuyor zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Bozdoğan
(düzenlendi)

Bu fitillerden yakin zmnda alan varmi fiyati nedir acaba ?

tarihinde kemal bozdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Efe Demir

kardeş internette 90 liraya bi site de sosa marka var.fakat ben sanayiden bi bakacam belki daha uyguna bulurum.alınca fiyat yazarım tabi

Yorum bağlantısı
Efe Demir

Ömer kardeş kendin mi taktin.Nasıl faydasını gördüm mu

Hakka asi olana yaranilmaz

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Yeni bir araştırma peşindeyim acaba mercedes 2001 e veya c klasların kapı fitillerini uyduramazmıyız?

Yorum bağlantısı
Ömer Taşkıran

Ömer kardeş kendin mi taktin.Nasıl faydasını gördüm mu

Hakka asi olana yaranilmaz

Evet kendim taktım bir zorluğu yok kolayca takarsınız. Faydası oldu evet çünkü eskisi fitil değil sadece orda duran bi plastik. Fitilsiz bir arabaya fitil takıldığını düşün öyle bir faydası oldu.
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Nurettin Damar

sonunda fiestama bende kapi fitillerinden yaptirdim .....ilk izlenimlerim bozuk yollarda her vidasina kadar dagilacakmis gibi garip sesler cikaran aracimdan seslerin cok azalmasiydi ....memnunum ....ikitelli gungoren sanayi sitesinde yaptirdim .....gittigim yerdeki satan ve monte eden usta konuyu cok iyi biliyordu ....ve bu isi cok defalar yaptigini ve bu forumlardaki musterilerinin cok oldugunu soyledi ....kapilar daha tok kapanmaya basladi ....tam kapatmak icin biraz sert cekmek gerekiyor ancak zamanla fitilerin alisip normal haline donecegini dusunuyorum ....4 kapi ve bagaj kapisi hepsi montaj dahil 150 tl ye maloldu...ancak pazarlikla dahada dusurulebilir diye dusunuyorum ....

Erol bey fiesta fitil uygulamasini yaptiginiz yeri bana da yazarmisiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...