İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Kapıya Yapılan Ikinci Fitil

Yasin Çelik

Recommended Posts

kadir emin civelek

bu ikinci fitilin girebilecegi biryer yokki arabada . yapistiriyor mu ??

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

bu ikinci fitilin girebilecegi biryer yokki arabada . yapistiriyor mu ??

Eski fitil sökülüp yerine yeni ve daha farklı olan fitil takılıyor Kadir Bey.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Kurtarayım mı seni bu dertten ?   :D  Konuyu ilk açan üyeyi silmek zorunda kaldım vakti zamanında, ilk mesajda senin olduğu için oradan ayırıp konu kalsın diye böyle bir şey yapmışız... Bir çare düşünmeye başladım bile, geç gelen adalet adalet değildir, hakkını helal et lütfen... ;)

Allah razı olsun :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Ahmet Özalp

Taaaa 2010 da açılan bir konu bu :) Acanlardan Allah razı olsun bugün fiestama sosa clio kapı fitili uyguladım ustalar bile şaşırdı duruma ses konusunda etkisini gördüm ayrıca bozuk yolda artık daha rahat gidiyorum daha az hissediyorum yolun bozukluğunu fiestama 10. Yaş hediyesi oldu fitiller :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çınar Muslu
(düzenlendi)

Herkese selam aranıza yeni katıldım. Bende kapı fitili yenilemesi yapmak istiyorum. Bahse konu clionun hangi modeli uyuyor fiesaya birde ankarada nerden temin edebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

tarihinde Çınar Muslu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Herkese selam aranıza yeni katıldım. Bende kapı fitili yenilemesi yapmak istiyorum. Bahse konu clionun hangi modeli uyuyor fiesaya birde ankarada nerden temin edebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Teknik hırdavat var oradan halledebilirsiniz soso marka clio kapı fitili derseniz verirler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çınar Muslu

Mehmet bey teşekkür ederim. Uygulamayi resimlerle paylasana dek görüşmek üzere

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Çakır

Taaaa 2010 da açılan bir konu bu :) Acanlardan Allah razı olsun bugün fiestama sosa clio kapı fitili uyguladım ustalar bile şaşırdı duruma ses konusunda etkisini gördüm ayrıca bozuk yolda artık daha rahat gidiyorum daha az hissediyorum yolun bozukluğunu fiestama 10. Yaş hediyesi oldu fitiller :)

Ahmet bey forumdaki arkadaslarin cogu Ankarali ....bu nedenle uygulamis Istanbuldan arkadas ariyordum ....cok iyi denk geldiniz ....acaba nereden aldiniz ve nerede uygulattiniz yazarsaniz cok sevinirim ....

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ahmet bey forumdaki arkadaslarin cogu Ankarali ....bu nedenle uygulamis Istanbuldan arkadas ariyordum ....cok iyi denk geldiniz ....acaba nereden aldiniz ve nerede uygulattiniz yazarsaniz cok sevinirim ....

Renault parçası satan yerlerde vardır, Clio kapı fitili bir miktar uzun geliyordu galiba ama zaten kolayca kesiliyor. 

Bu arada avatar olarak sadece kendi fotoğrafınızı kullanabilirsiniz. Ben sildim sizin yüklediğinizi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Özalp

Erol Bey Avcılar'da tanıdık ustam var ona uğradım anlattım forumda böyle böyle bir konu var diye gittik parçacıya ilk önce bi örnek aldık sağ ön kapıya denedik sonuç mükemmeldi kapı kapanışı ve sesi güzel oldu fitiller sıfır kapatirken biraz sert kapatmak gerekiyor ama bu açıdan da güzel oldu arabaya binip sert kapı kapatanlar artık canımı sıkmıyor bence güzel bir uygulama parça satan her yerde vardır kapı fitili 2002-2004 clio kapı fitili deseniz parcacilar bilir zaten :)

Yorum bağlantısı
Çınar Muslu

Erol Bey Avcılar'da tanıdık ustam var ona uğradım anlattım forumda böyle böyle bir konu var diye gittik parçacıya ilk önce bi örnek aldık sağ ön kapıya denedik sonuç mükemmeldi kapı kapanışı ve sesi güzel oldu fitiller sıfır kapatirken biraz sert kapatmak gerekiyor ama bu açıdan da güzel oldu arabaya binip sert kapı kapatanlar artık canımı sıkmıyor bence güzel bir uygulama parça satan her yerde vardır kapı fitili 2002-2004 clio kapı fitili deseniz parcacilar bilir zaten :)

ben henüz fırsat bulup almaya gidemedim. Fiyat olarak ne kadar ödediniz.
Yorum bağlantısı
Erol Çakır

tesekkurler...

Yorum bağlantısı
Ahmet Özalp

ben henüz fırsat bulup almaya gidemedim. Fiyat olarak ne kadar ödediniz.

Abi 120 tl ye denk geldi ama değdiğini düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Ömer Taşkıran
(düzenlendi)

Arkadaşlar internetten bu fitilin takımını alabileceğim bir site önerebilir misiniz?

tarihinde Ömer Taşkıran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Taşkıran

Bu 120 lere nasıl buluyorsunuz ben 2 yere sordum biri her bir kapı tanesi 65 lira dedi yani takım 260 oluyor, diğeri de tanesi 50 dedi 45e bile indirmedi ben de almadım sosa marka:) 80-100 liraya bulanlar nasıl bulmuşlar merak ediyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Soner Çokergin

Arkadaşlar şöyle bir site buldum http://www.otoerdem.com/sosafitilsatisnoktasi-kapifitiltakimlari   oto erdem sosa kapı fitili 4 kapı için 92 tl gibi bir fiyat görünüyor. Bir sorum olacak tamam kapıları çözdük peki bagaj için ne önerileriniz var arkadaşlar onu da çözmek gerekir. Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşlar şöyle bir site buldum http://www.otoerdem.com/sosafitilsatisnoktasi-kapifitiltakimlari oto erdem sosa kapı fitili 4 kapı için 92 tl gibi bir fiyat görünüyor. Bir sorum olacak tamam kapıları çözdük peki bagaj için ne önerileriniz var arkadaşlar onu da çözmek gerekir. Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Oradaki fiyatlar bir afet fiyat. Yani sağ ve soldan iki tane almak lazım, ön ve arka için

Abi 120 tl ye denk geldi ama değdiğini düşünüyorum

Avcılarda hangi parçacı acaba?
Yorum bağlantısı
Soner Çokergin
(düzenlendi)

Oradaki fiyatlar bir afet fiyat. Yani sağ ve soldan iki tane almak lazım, ön ve arka için

Avcılarda hangi parçacı acaba?

Evet ona dikkat etmemişim  :biggrin:

tarihinde Soner Çokergin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Soner Çokergin

Bir adet değil arkadaşım ön sağ sol kapı 45  arka sağ sol kapı içinde 47 tl toplamıda 92 tl ye geliyor...

Bagaj lastiğinin içine ince su hortumu  :good1:

Aslında o geçici çözüm olur kardeşim çünkü aracı aldığım adam 70 yaşlarındaydı hiç bakmamış arabaya 4 yıl kendinde kalmış inancın olsun yağ değişimi yapayım dedim biz yaptık dediler inanmadım tabi değiştirdim tamircime zift gibi olmuştu yağ. Dolayısıyla kapı fitilleride fabrika çıkışındakilerdir kesin :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Elbir

Merhabalar 
98 Fiesta Flair için de uygun mudur bu clio fitilleri ?

Yorum bağlantısı
hakan kapdan

Merhaba,

4 kapı için fitilleri Ankara'dan temin edebileceğim neresi var ? Yardımcı olabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Teknik Hırdavat diye bir yer olması lazım internette ismini yazınca çıkıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...