İçeriğe Yönlendir

Hypermile Projem - Yaris 1.3 VVT-İ

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Sahilde plajlar mekanlar güzelmiş oralar :)

O mekanların başlangıç yerinin tam üstündeyim bende, atakum sahilimiz mükemmeldir, akşamları daha da mükemmel :)

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Güle güle kullanın,çok keyiflidir kendileri.Bir yığın saklama gözü var.Ben benimkiyle uyuşamayıp sattım.1.33 motorlular deli gibi yağ yakıyordu,bunlarda yoktur umarım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hayırlı oldun, İki kere maşallah,  Allah kaza bela ve ceza vermesin.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Fikri Keleş yazdı:

Güle güle kullanın,çok keyiflidir kendileri.Bir yığın saklama gözü var.Ben benimkiyle uyuşamayıp sattım.1.33 motorlular deli gibi yağ yakıyordu,bunlarda yoktur umarım..

Çok teşekkür ederim, inşallah yağ yakma yoktur, yine kontrol ettirdik herhangi bir sıkıntısı yoktu. Bakacağız göreceğiz. 

Metin Uzunoğlu yazdı:

Hayırlı oldun, İki kere maşallah,  Allah kaza bela ve ceza vermesin.

Allah razı olsun abi, çok teşekkür ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Bu kasa yaris'i çok severim. Oo birde Alfa 159 gelmiş :D İkisi de hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Sinan Akgöl yazdı:

Bu kasa yaris'i çok severim. Oo birde Alfa 159 gelmiş :D İkisi de hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan inşallah

159 katili geldi :D Allah razı olsun abim benim :)

Mert Üçkaleler yazdı:

Hayırlı olsun Ebrar çok tatlı bir araç 🧿

Çok teşekkür ederim abi, ufak pinpon topu kadar araba.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hayırlı olsun çok güzel renk ve temiz bir araç. Kazasız belasız inşallah. 2 ve Zsi tamam ortada bir j olsa tutmayın küçük enişteyi modunda gidermiş. Büyük enişte ve küçük enişte ikisi de tekrardan hayırlı olsun. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mehmet Yeter yazdı:

Hayırlı olsun çok güzel renk ve temiz bir araç. Kazasız belasız inşallah. 2 ve Zsi tamam ortada bir j olsa tutmayın küçük enişteyi modunda gidermiş. Büyük enişte ve küçük enişte ikisi de tekrardan hayırlı olsun. 

Çok teşekkür ederim, rengi bi acaip. Ruhsatta Civa Gümüşü yazıyor. Bakalım cilayı basınca nasıl duracak. 2zj uykularımı kaçırıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mustafa Yanar yazdı:

Hayırlı olsun, deyaylı fotoları bekliyoruz. 

Teşekkür ederim, konuya bol bol fotoğraf gelecek :)

Ali Gürbüz yazdı:

Hayırlı olsun kardeşim. emoji3478.png

Sağol abicim çok teşekkür ederim :)

Alpay Sumer yazdı:

Gayet hoş👍

Bi vag değil, ama idare ediyoruz :)

Mehmet Pınar yazdı:

Hayırlı olsun, kazasız belasız

Çok teşekkür ederim abi 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Vergisi düşük 1.3 litre toyota motoruda zevkli olur. Ağır beygir oranlarına baktınmı. Motorun güç eğrisi buldunmu. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Vergisi düşük 1.3 litre toyota motoruda zevkli olur. Ağır beygir oranlarına baktınmı. Motorun güç eğrisi buldunmu. 
Daha hiçbişeye bakmadım, bugün detailing yapacağım nasip olursa. Akşama yorgunluktan ölmezsem bu akşam yaparım. Haftaiçi uzun yol hypermile rekoru konusu gelecek. Bende onlardan hiç anlamam nasıl bulunuyor nerden bulunuyor bilmem, araştırmam uzun sürebilir.1cddc7bf7c44e64851b01dc7a4122316.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Ebrar, ş.içi için yaris yerinde bir tercih olmuş. Lpg ye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum. Fakat ara sıra Ankara'ya gidip geldiğini yazdığını hatırlıyorum. T5'ten sonra bu seni çok yoracak :) 

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Kazasız belasız, güzel günlerde kullan Ebrar. Maşallah [emoji3478] çok temizmiş gerçekten. Önceki sahibi çok güzel bakmış, belli. Artık sen nirvanaya ulaştırırsın. Takipteyim.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Bülent Tarakçı yazdı:

Ebrar, ş.içi için yaris yerinde bir tercih olmuş. Lpg ye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum. Fakat ara sıra Ankara'ya gidip geldiğini yazdığını hatırlıyorum. T5'ten sonra bu seni çok yoracak :) 

Bülent hiç yormaz, neden yorsunki. Koltuğun ayarı var, ileri geri sırt ve kafalık. Kendine rahat olan bir ayarda istediği yere gider. 

Ebrar Tüfek yazdı:

Daha hiçbişeye bakmadım, bugün detailing yapacağım nasip olursa. Akşama yorgunluktan ölmezsem bu akşam yaparım. Haftaiçi uzun yol hypermile rekoru konusu gelecek. Bende onlardan hiç anlamam nasıl bulunuyor nerden bulunuyor bilmem, araştırmam uzun sürebilir.

Şu detailing işinden hiç haz etmiyorum. Allah iyi sabır veriyor size. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Hayırlı olsun kardeşim, minik mis gibi araba. 

Hemen o araçtaki herşeyi satıyorsun 450 liraysa ver geç tssleri. Canına acıma, çok çıtırından tatlısından uygunundan yapıyoruz sana bir sq sistem. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Vergisi düşük 1.33 litre toyota motoruda zevkli olur.

Vergisi 1,6 araçlar ile aynı, 33 cc hacimden dolayı.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Bülent Tarakçı yazdı:

Abi uzun yol için 1.9 jtd doblo var, uzun yola babamın arabası ile gideceğim, 4.5 litre falan yakıyor, zaten yayla gibi araba. Bu benim minik pinpon topum :) Lpg kesinlikle takmam birazdan açacağım konudan anlayabilirsin :)

Ali Darbaz yazdı:

Şu detailing işinden hiç haz etmiyorum. Allah iyi sabır veriyor size. 

Konu açıyorum @Hasan Sancak abimin arabasına detailing işlemi uyguladık, görürsün orda farkı.

Çağlar Bayur yazdı:

kaslı duruşu yaris arabası gibi :nazar: tizler güzelmiş

Çok teşekkür ederim abi, sesi muazzam :)

Hakan Tarım yazdı:

Hayırlı olsun kardeşim, minik mis gibi araba. 

Hemen o araçtaki herşeyi satıyorsun 450 liraysa ver geç tssleri. Canına acıma, çok çıtırından tatlısından uygunundan yapıyoruz sana bir sq sistem. 

Çok sağol abi. Canına acıma derken abi anlamadım, arabadaki müzik sistemi o kadar güzel ki, pioneer mixtrax teyp falan var aşırı güzel çalıyor. Şu dönem arabaya yakıt harici bi masraf yapamayacağım abi, 2 tane noter sigorta falan bu ay yoruldum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Ebrar Tüfek yazdı:

Çok sağol abi. Canına acıma derken abi anlamadım, arabadaki müzik sistemi o kadar güzel ki, pioneer mixtrax teyp falan var aşırı güzel çalıyor. Şu dönem arabaya yakıt harici bi masraf yapamayacağım abi, 2 tane noter sigorta falan bu ay yoruldum.

eski sistemi ne yaptın? Duruyorsa bu araçtakilerle beraber hepsini sat gitsin. 2 ay sonra sat 😛 Boşver paynırları peynirleri. küflenmiş onların hepsi. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Hakan Tarım yazdı:

eski sistemi ne yaptın? Duruyorsa bu araçtakilerle beraber hepsini sat gitsin. 2 ay sonra sat 😛 Boşver paynırları peynirleri. küflenmiş onların hepsi. 

Eski sistem duruyor alanın canını alırım :D 38 lik sub ve 4500 watt amfi duruyor hepsi. Bunlar arabayı alırken içinde olanlar, arabaya bindiğimde ilk soru tesisatı sökecekmisin oldu, adamda yok abi komple ne görüyosan hepsi senin dedi, ön kapıda midrange önde orjinal tss20 arkada da bi sub var. @Hasan Sancak abi bugün dinledi, cidden çok güzel. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...