İçeriğe Yönlendir

İkinci Elde Son Durum Vahim

Ümit Türk

Recommended Posts

Muhittin Kaplan
Furkan Avcı yazdı:

S320 az itibarlı diye S350 aldım :p

Şaka bir yana arabayla cuvarayla gelen itibarın adı batsın. Ben itibarı hiç düşünmedim araç alırken, takla attıktan sonra güvenlik en önemli şey benim için. 

Eskişehirde var birkaçtane, 222 nin önünde durduğunda farklı oluyor 😉

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Kafasını Kırdım

İkinci El fiyatından Kahveye Gelen Konuyu, İtibar ve A6 ya getiridim.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

hAnMd1.png

7Fa3cu.png

kwmea8.png

C9ebun.png

49750 yazmışım uzun uzun yazismisim hiç bı yerde 45 lafı da geçmemiş sonra fiyatı yükselttim çünkü gelen teklifler hep  yazdığım rakamın 5 bin altına idi. Kendince laf söylemiş . Cevabı da almış gibi tekrar yazmadığına göre.

İlan rakamları yüksek diye yakinanlar bu açıdan da baksın. 

• Beğen 4
  • Mutlu 5
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
A6'ya taş atılmış. 

Kim taş atmış bizim A6 lara [emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mustafa Tüfekçi yazdı:

49750 yazmışım uzun uzun yazismisim hiç bı yerde 45 lafı da geçmemiş sonra fiyatı yükselttim çünkü gelen teklifler hep  yazdığım rakamın 5 bin altına idi. Kendince laf söylemiş . Cevabı da almış gibi tekrar yazmadığına göre.

İlan rakamları yüksek diye yakinanlar bu açıdan da baksın. 

35 e sattım de daha bişe derse :D tam dellensin

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Göktürk yazdı:

odunlu semaver dedikti.

"Ali araba al. Al Ali al."

Ali hocam içten içe yanarak araba arıyor.. Bu gidişle semaver için mangal kömürü almaya gerek kalmayacak :) 

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Tahir Ak yazdı:
Serkan Karakoca yazdı:
şu an kesinlikle satma zamanı almak içinde hiç acele etmemek gerekli ...

ekonominin şahlanacağını düşünüyorsanız dediğiniz mantıklı

Ekonominin değilde dövizin altının yılbaşında nerelerde olacağı aşikar gibi görünüyor...

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

@Mustafa Tüfekçi sarı sitede niye fake üyelik kullanıyorsun :)

arabayı 200e verdim ilan fiyatını afaki çılgınca artırdım 3 ay süresi var gereksiz o kadar İnsan var ki boş vakitlerimde gırgır şamata yapıyorum hele biri var zamanın birinde 135 teklif etmiş adamda passat son kasa kendi aracı 30 bin 30 bin artıyor bizim araç bin bin artırıyor 158 e kadar çıkmıştı geçen baktım 2.el kışlık lastik takımı koymuş takımı 4690 tl dedim 1000  tl kabul ediyorsan iban gönder dedim :)

olmaz olurmu hiç  o rakam demiş bende hunharca etme bulma dünyası dedim adam Serkan bey sizmisiniz dedi hemen hunharca gülücük yaptım 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Değerli dostlar ben anlamadım. Arabada macun olursa ne olmuş? Macunlu demek nedemek. Macun olunca vites kutusu bozuk, motoru yağ yakan arabamı oluyor.  İşte size örnek Pejo 306 aracımızı hepiniz biliyorsunuz. Kapıda macun vardı. O gördüğünüz bant orda 4 sene yakın durdu (zaman zaman yenilendi tabi) . Sonra dedik artık yaptıralım.  500 tl para verdik, yaptırdık. Milletin korkusu ne bu macundan. Allak subap yanık, segmant gidik, yağ katkısı ile kazıklanmamak nasip etsin. Türk halkını ,ikinci el müşterisine akıl fikir versin. Ne diyeyim. 

ACtC-3foZorFUC1bRc_DXDVYltPImpFvFHhnLHcLACtC-3cbiyvCgdIH2yS3Yv7i40bM1s2s7nmDHZbv

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

macun çok önemlidir piyasada, macun varsa mahellede yüze bakamazsın, bakkal eve ekmek servisi bile yapmaz, maazallah hısımn akraba görüşmeyi kesebilir, macunlu falan aman diyeyim....

• Beğen 8
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Mert Gulkokan yazdı:
Mehmet Göktürk yazdı:
Termosla AVM ye gidip kahve içelim.

Kendi termosunuz ile giderseniz starbucks indirim yapıyor ayrıca mobil uygulama ile her 15 alışverişte bedava kahve ya da 250 gramlık kahve alımında bir içecek bedava alıyorsunuz

😀😀

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Serkan Karakoca yazdı:

@Mustafa Tüfekçi sarı sitede niye fake üyelik kullanıyorsun :)

arabayı 200e verdim ilan fiyatını afaki çılgınca artırdım 3 ay süresi var gereksiz o kadar İnsan var ki boş vakitlerimde gırgır şamata yapıyorum hele biri var zamanın birinde 135 teklif etmiş adamda passat son kasa kendi aracı 30 bin 30 bin artıyor bizim araç bin bin artırıyor 158 e kadar çıkmıştı geçen baktım 2.el kışlık lastik takımı koymuş takımı 4690 tl dedim 1000  tl kabul ediyorsan iban gönder dedim :)

olmaz olurmu hiç  o rakam demiş bende hunharca etme bulma dünyası dedim adam Serkan bey sizmisiniz dedi hemen hunharca gülücük yaptım 😁

Fake yok 😛 araca özel üyelik o .  Jeep içinde mustafa jeep vardi :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

macun çok önemlidir piyasada, macun varsa mahellede yüze bakamazsın, bakkal eve ekmek servisi bile yapmaz, maazallah hısımn akraba görüşmeyi kesebilir, macunlu falan aman diyeyim....

abi i10da başıma geldi. Adama kaporta  kusurlarını defalarca söyledim , yemin ettirdi beni. Olmadı expere götürelim diye çıktık, kaportacıya götürdü. Kaportcıda saydığım kusurları bulamadı bile. Çok ilginç bir durum. Çok garipsedim. İlginç buluyorum. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Macun işine gelince. Bende sevmem macunu. Çünkü malayla vurur gibi vuruyorlar kaportaya. Millet ondan korkuyor.  Sorsan  discoveryde custom garajcilar ne iş çıkarıyor der. Hakkıdır bişi demem ama  oturduğun yerden araca fiyat teklifi verip böyle Pazarlık yapılmaz. Ben şükür kendime güveniyorum da yaptırdıgim ekspertize o kadar güvenmiyorum. Ha benim için zaten kupa bütünlüğü bozulmamış sasede vs bişi olmasın Yeter. Zaten alırken ona bakıyorum. Satarken de onu söylüyorum. Çoğu arabam bel altı boyalı demisimdir satarken. Ekspertiz de daha az boyalı çıkmıştır :)

neyse almak kadar satmakta zor bu piyasada. Al satci değilim diyene ayrı bir ayarim var. Benim istediğim rakama anlastiktan sonra  al satci olmuş galeri olmuş çençci olmuş farketmez. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Macun işine gelince. Bende sevmem macunu. Çünkü malayla vurur gibi vuruyorlar kaportaya. Millet ondan korkuyor.  Sorsan  discoveryde custom garajcilar ne iş çıkarıyor der. Hakkıdır bişi demem ama  oturduğun yerden araca fiyat teklifi verip böyle Pazarlık yapılmaz. Ben şükür kendime güveniyorum da yaptırdıgim ekspertize o kadar güvenmiyorum. Ha benim için zaten kupa bütünlüğü bozulmamış sasede vs bişi olmasın Yeter. Zaten alırken ona bakıyorum. Satarken de onu söylüyorum. Çoğu arabam bel altı boyalı demisimdir satarken. Ekspertiz de daha az boyalı çıkmıştır :)

neyse almak kadar satmakta zor bu piyasada. Al satci değilim diyene ayrı bir ayarim var. Benim istediğim rakama anlastiktan sonra  al satci olmuş galeri olmuş çençci olmuş farketmez. 

Araba yolda yengeç gibi gitmesin, şase burçların açıları , süspansiyon geometresi bozulmasın yeter. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Mustafa Tüfekçi yazdı:

önceki focusu satarken ilana yazmıştım buna benzer bir cümle. Takas sadece nakit parayla olur diye de yazmıştım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Macunun tekrar çatlaması ve pasta yapar gibi sıvayanlar olduğu için göze batıyor. Ön takımda bikaç parça değişirsin tıkırtı gider ama kullandığım her an o kötü çekilmiş macuna bakmak istemem. Madalyonun diğer yüzü.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

O yaşta arabaya boya sorana satma zaten başka araba bulsun

İlanlar da muadili ya tavan kaplama ya kaput tavan yanık. Zil orjinal var kapalı garajda unutulan 70 80 bin :) .

pazarlıkda suyunu çıkardilar 40 bini olan arıyor yaziyor.  İzin bitti şimdi zırt pirt telefon du izindi uğraşmam diye yükselttim ciddi olana zaten yapacağımız belli :)

tarihinde Mustafa Tüfekçi tarafından düzenlendi
Taban değildir o tavandir :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Köksal Yılmaz yazdı:

Macunun tekrar çatlaması ve pasta yapar gibi sıvayanlar olduğu için göze batıyor. Ön takımda bikaç parça değişirsin tıkırtı gider ama kullandığım her an o kötü çekilmiş macuna bakmak istemem. Madalyonun diğer yüzü.

Babamın albeanın sol arka kapı öyle. söktürüp yeniden yaptırmak gerekecek. 

Ama yapılınca nerden baksan 5 sene daha düzgün durur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...