İçeriğe Yönlendir

2020 1.5 Tsi Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Arda Bülent Güzel yazdı:

Ben boyasızı alırdım desem. Daha ağresif duruyor

Ancak sizinle tartıştığımız konu tamponların siyah renk olması değil. Yan koruyucuların siyah olması.

Bi bakıştaki hislerim buydu. Yan ön arka genel. Tiguan’ı beğendiğim için yakıştıramadım diyelim. Sizle ilgisi yok yani

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

1990_mercedes-benz_300e_153902503308495d565eMG_4042.jpg

plastikte boya tonu tutmayacağı için hep farklı tonda boyadı merso , özellikl olarak lanse etmişti

bu amerikan farlı galiba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Kazasız belasız. Alt tarafların siyah plastik ve ilaveleri olması bazı araçlarda da çok güzel oluyor. Misal octavia sw , octavia scout ve A6 allroad ile A6 sw aklımda kalmış. 

Çağlar Bayur yazdı:

plastikte boya tonu tutmayacağı için hep farklı tonda boyadı merso , özellikl olarak lanse etmişti

bu amerikan farlı galiba

Ve pakoları sağlam tabiri ortaya çıkmış.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Hayırlı olsun Arda bey, güzel günlerde ağız tadıyla kullanın :nazar:

Arabaların genelinde sürtmeler vs hep o plastiğin olduğu kısımlarda oluyor. Arabam yerden yüksek diye güveniyorsun yüksek bir kaldırımdan inmeye veya çıkmaya çalışıyorsun sonra birden garrrrç diye bir ses.. Bence gayet yerinde bir eklenti. Araba ile ilgili yapabileceğim tek eleştiri yüksek fiyatı olur, o da zaten genel bir problem :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Yurdaer Elay yazdı:

Hayırlı olsun Arda bey, güzel günlerde ağız tadıyla kullanın :nazar:

Arabaların genelinde sürtmeler vs hep o plastiğin olduğu kısımlarda oluyor. Arabam yerden yüksek diye güveniyorsun yüksek bir kaldırımdan inmeye veya çıkmaya çalışıyorsun sonra birden garrrrç diye bir ses.. Bence gayet yerinde bir eklenti. Araba ile ilgili yapabileceğim tek eleştiri yüksek fiyatı olur, o da zaten genel bir problem :) 

Bu mantıkta gidersek arabanın bel altını kauçuk yapalım. Çarpışan arabalar gibi. Hatta motor yatlardaki şişme lastik, eski lastik takalım hocam :) işlev anlamında kolaylıkları olabilir. Ama görünüşte basit kalıyor. Zaten üretici üst donanımı boyalı vermiş. Yani diyor ki bunun esas olayı, esas oğlan, güzel olan boyalı olandır. Ama biz plastikliyi güzel seçtik.

Tercihlere saygımız var. 🤐 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

İsteyen kuafördençıkmayabilir tabi

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bu mantıkta gidersek arabanın bel altını kauçuk yapalım. Çarpışan arabalar gibi. Hatta motor yatlardaki şişme lastik, eski lastik takalım hocam :) işlev anlamında kolaylıkları olabilir. Ama görünüşte basit kalıyor. Zaten üretici üst donanımı boyalı vermiş. Yani diyor ki bunun esas olayı, esas oğlan, güzel olan boyalı olandır. Ama biz plastikliyi güzel seçtik.

Tercihlere saygımız var. 🤐 

Pazar değişimleri bazen iyiyi göstermiyor. Bazen isyanyol paça satar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Hayırlı olsun yeni aracınız.Ağız tadıyla binmek dileğiyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bi bakıştaki hislerim buydu. Yan ön arka genel. Tiguan’ı beğendiğim için yakıştıramadım diyelim. Sizle ilgisi yok yani
Ciddi soruyorum diğer araçları atmasaydım VW bunu boyamamış diye mi eleştiriyordun. Ben ilk başta VW yi sevmediğin için bu yorumda bulunduğunu düşünüyorum.

Senin attığın Mazdalarda ise boşa iç geçirmişsin çünkü diğer bir çok marka siyah difüzör görüntüsü için çalıştı. Hatta o kadar oldu ki şu difüzör görünümlü egzozlar çıktı :) Tamponun komple tümleşik olması modası geçti diyorum. Zaman difüzör zamanı.

bd982a22b4e6b75526271a3dee523bcf.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Tüm arkadaşlara iyi dilekleri için teşekkür ederim.

Şimdi iyi bir seramik kaplama ve llumar cam filmi için 3400 fiyat verdiler.
Şimdi sorum şu bu kadar para vermeye değermi. Şöyle diyebilirsiniz bu kadar arabaya para verdin buna da harca. Orta sınıf bir filim ve orta sınıf seramik kaplama 2.000 TL bitiyor. Sizce ne yapayım

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Cam filmine karşıyım külliyen. Bizim araçların arka camları zaten karartılmış. Şöför camı karartılınca göz kontağı kurmayı zorlaştırıyor kavşaklarda yuvarlaklarda vs. Cumhurbaşkanını sokmasalar AB normlarına tam dönmek üzereydik. Umarım dönülür.

seramik kaplama konusu keyfe keder. temiz araç seviyorsanız kapının önünde bence değer çünkü tozlanmayı kirlenmeyi de önlüyor. Ama hiç yaptırmasanız da olur. Ben hiç yaptırmadım. Arabamdan da memunum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Arda Bülent Güzel yazdı:

Şimdi iyi bir seramik kaplama ve llumar cam filmi için 3400 fiyat verdiler.

bayide mi dışarıda bu işi yapanlarda mı? film %70 mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1 numara film olabilir. Sürücü görülmeli. 

Sürücü görülmüyorsa kesinlikle riskli. Belki sen kullanırken dalgın olacaksın ve karşındaki kişi senin onu görmediğini görüp kurtaracak. 

Yada kavşaklarda göz göze gelmek gerekiyor. Koyu filme karşıyım. 1 numara olabilir. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Alpay Sumer yazdı:

Koca Arabayı görmüyorlar, Göz kontağı mı kuracaz? 😂 

Kuracaksın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
bayide mi dışarıda bu işi yapanlarda mı? film %70 mi

Dışarda bu fiyatlar yetkili servis fiyatı biraz daha pahalı
Hayırlı olsun abi, güle güle kullanın.

Teşekkürler Mehmet kardeşim
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Alpay Sumer yazdı:

Arabayı görmüyorlar , değil gözümüzü 😔

Sen onun seni görmediğini göreceksin. Tartışılacak espri yapacak bir nokta göremedim.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Arabayı görmüyorlar , değil gözümüzü 😔

Öyle deme genelde kavşaklarda göz göze gelmeyince yol veriyorlar 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mehmet Göktürk yazdı:

Sen onun seni görmediğini göreceksin. Tartışılacak espri yapacak bir nokta göremedim.

hocam siz ne anladınız bilmiyorum ama  Tartısmıyorum, espri de yapmadım.

Normalleşen bir durumdan bahsediyorum. Tarfikte deneyebilir herkes, yarım saat bi dolaşıp karşılaşılan araçların kaçı göz teması kuruyor bakılabilir..

Ben onun görmediğini görüyorum. Ama Trafikte göz kontağı kurarak araç kullanan sayısı cok ama cok azdır. Benim gözlemim bu. saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Cünkü zaten o olay yok. Her an her tepkiyi verebilecekleri seklinde hareket ediyoruz.

Hala dediğimin arkasındayım. Bakıyorlar ama görmüyorlar.. Ama camın renginden değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...