İçeriğe Yönlendir

2020 1.5 Tsi Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Yok yahu bizimki köy yoluna bile girmedi. Asfalttan çıktığı yok. Benim a6 daha fazla bozuk yola girdi. Ama bu seferki tiguana vuracam kırbacı vuracam kırbacı. Hanım duymasın [emoji85]

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Landın sorunu uzun yola gitmesi zor. O nedenle bir defender peşindeyim beşimci vitesi de olan ve fakat düzgün araç bu ara çok pahalı. Belki adnanı 5 vites lt77 şanzıman yaparız o zaman uzun yola gelir memlekete git gel kolay olur. 90 ile sıkıştırmadan gitmeli bir land. 70 yavaş kalıyor. Overdrive türkiyede bulunmuyor olsa o zaman düşünülür, buna rağmen istanbul izmir çok zor olmadı gittim geldim. Sadece uzun.....çok uzun...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Landın sorunu uzun yola gitmesi zor. O nedenle bir defender peşindeyim beşimci vitesi de olan ve fakat düzgün araç bu ara çok pahalı. Belki adnanı 5 vites lt77 şanzıman yaparız o zaman uzun yola gelir memlekete git gel kolay olur. 90 ile sıkıştırmadan gitmeli bir land. 70 yavaş kalıyor. Overdrive türkiyede bulunmuyor olsa o zaman düşünülür, buna rağmen istanbul izmir çok zor olmadı gittim geldim. Sadece uzun.....çok uzun...

bende o yüzden defender planlıyorum, uzun şase...

şunun gibi yaparız cillop olur, tabii şekil olarak, adamın istediği fiyata bak :D yalnız sağlam modlamışlar sanki, içine bak...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-land-rover-xclusive-dunyada-tek-sifir-km-son-uretim-7-kisilik-383789929/detay

bu göğsü nereden bulmuşlar acep, gerisi kolayda...

x5_383789929f1o.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tiguan çoğu yerde üzmedi helal dedirtti. Ben zorlamadan tık demeden geçmeyi sevdiğim için çok zor yerlerden bile dokunmadan geçti. Traktör yollarında diken vs oluyor bu plastikler o bakımdan çok iyi oluyor.

Ali Cihangiroğlu yazdı:

şunun gibi yaparız cillop olur

x5_383789929f1o.jpg

Ben 2 kapı kamyonet diyorum.. bunlar emerikancılar yüzünden Uçtu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Tiguan çoğu yerde üzmedi helal dedirtti. Ben zorlamadan tık demeden geçmeyi sevdiğim için çok zor yerlerden bile dokunmadan geçti. Traktör yollarında diken vs oluyor bu plastikler o bakımdan çok iyi oluyor.

Ben 2 kapı kamyonet diyorum.. bunlar emerikancılar yüzünden Uçtu.

şu tarzmı, işlevsel tam getir götürlük.... 97 bin istemiş buna....

https://aniloto.com.tr/land-rover-ikinci-el-detay/1993-defender-dizel-110-kamyonet/

08d9597e-1b6c-4153-aab7-114de5445700-120

kendimiz yapalım, böyle güzel ama pahalı be, dur hele şu şantiye tatile girsin, yapan arkadaşla birkonuşayım hele, böyle bir iş kaça patlar neler yapılabilir vs.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

36832687-1E6D-4618-A31D-A2B91B9E0C66.jpeg

2B4E39A9-B893-48A1-B045-6EF3B6ACD4C8.jpeg

Bunları alıyorsun önce evet

Ali Cihangiroğlu yazdı:

şunun gibi yaparız cillop olur, tabii şekil olarak, adamın istediği fiyata bak :D yalnız sağlam modlamışlar sanki, içine bak...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-land-rover-xclusive-dunyada-tek-sifir-km-son-uretim-7-kisilik-383789929/detay

bu göğsü nereden bulmuşlar acep, gerisi kolayda...

Puma göğüs var istersen sıfır? Son çıkanlar böyle.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Bunları alıyorsun önce evet

Puma göğüs var istersen sıfır? Son çıkanlar böyle.

güzel valla,  puma göğüsmü, çok yabancıyım bu konuya, kaç para peki böyle bir göğüs?

dur hele insta da Landçı bir kız arkadaş var dingilterede, onada sorayım, oradan birşeyler gelirmi acep? :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

güzel valla,  puma göğüsmü, çok yabancıyım bu konuya, kaç para peki böyle bir göğüs?

dur hele insta da Landçı bir kız arkadaş var dingilterede, onada sorayım, oradan birşeyler gelirmi acep? :rolleyes:

sıfırı da var çıkması da var yapması da var otokar var var da var. Sen işçilikten haber ver.

https://www.offroad.ist/magaza/yedek-parca/konsol/defender-puma-torpido/

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

kilyo planı 6 ay sürdüğüne göre, buna orantılarsak 2030 lar hayal olmaz

• Beğen 3
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Duygu problemini çözerse hızlanabilir. 

Anıl otonun ilanlarına bakmaya başlamış bile. üstten giriş yapmış. 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Anıl otonun ilanlarına bakmaya başlamış bile.

herkes birgün acemiliği üstünden atacaktır, diye atasözü yoktu dimi? olsa olurmuş da

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Para olsa da dizel boyalısını alsak. 700 bin yazmışlar. Pardon. O boyasız rakamı. Boyalısı 800 [emoji4] ama çok acayip makine
Plastik onların olsun 600 e alalım.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

876949553

Hocam görmüşsünüzdür muhtemelen ..

833213193 

873001735

En alttaki 1 aya fiyatını ikiye katladı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Cavit Çırakoğlu yazdı:

876949553

125 bin lira para harcadım diyor. E tamam 125 bin lira o zaman fiyatı en fazla.

Alıntı

Hocam görmüşsünüzdür muhtemelen ..

833213193 

873001735

En alttaki 1 aya fiyatını ikiye katladı.

833213193 

Uzun süredir satılık. fiyat yıla göre eh. masaya oturunca 190 lara gelebilir. 20 yaşında araç neticede. Güzel araç binilir. Ben alır mıyım almam.

873001735

Satamaz..Yarıya gene inerse belki satabilir. 300TDI güzel motor ama hepsi o.

Konuyu batırdık ha..Adam Tiguan diyor. Ali bak hep senin yüzünden oldu. Alt tarafı tarlaya traktör yoluna girdik arabayla. Grand Kanyona gitmedik.

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun. Tekeri düz bassın :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Konu duman, Arda bey kovalayacak birazdan :D  tekerleme gibi oldu yav...

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Arda Bülent Güzel yazdı:

Yok yahu bizimki köy yoluna bile girmedi. Asfalttan çıktığı yok. Benim a6 daha fazla bozuk yola girdi. Ama bu seferki tiguana vuracam kırbacı vuracam kırbacı. Hanım duymasın emoji85.png

Şöyle bir opsiyon var :) 

VW-GTE-Active-Concept_01.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu resim 5 senedir dolaşıyor da gerçeğini göremedik. Altyapı bence yükseltmeye çok uygun değil. Uygun diyelim bu aracı yükseltip nereye ne yapmaya gideceğiz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Arda Bülent Güzel yazdı:

Benim eski araçlarımın seramiğimi yapan arkadaşı aradım 1.000 TL seramiğe dedi. 350 TL de cam filmine dedi. Seni kaybettim kazanmam lazım abi dedi. Maliyetine fiyat veriyorum dedi. Zamanında çok müşteri gönderdim şimdi gitmeyince ve müşteri göndermeyince değerli olduk anlaşılan

abi seramik olarak hangi marka ürünü kullanacak o rakama acaba? rakam güzel, malzemeler çok vasat değilse uygun baya

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Göktürk yazdı:

Bu resim 5 senedir dolaşıyor da gerçeğini göremedik. Altyapı bence yükseltmeye çok uygun değil. Uygun diyelim bu aracı yükseltip nereye ne yapmaya gideceğiz :)

Görsel tatmin..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

garaz tv rus mu?

bilmem ki. 

edit. plaka slovak

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...