İçeriğe Yönlendir

Robot Süpürge Tavsiyesi

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

Çağlar Bayur

robot süpürgeler insan hayatında ayrı bir yerine yerleşmiş anlaşılan ünlü bir şarkıcının boşanma davası, yalılar maddiyat felan bir yana, evdeki robot süpürge kimde kalacak yüzünden tıkanmış .. reklamın iyisi kötüsü olmaz derler pazarlama dersinde.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Çağlar Bayur yazdı:

robot süpürgeler insan hayatında ayrı bir yerine yerleşmiş anlaşılan ünlü bir şarkıcının boşanma davası, yalılar maddiyat felan bir yana, evdeki robot süpürge kimde kalacak yüzünden tıkanmış .. reklamın iyisi kötüsü olmaz derler pazarlama dersinde.

Söküp parçalasınlar, parçaları paylaşsınlar. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Robot süpürge sonrası değişen eşyalardan sonra , yeterli gelmeyen robot süpürgenin yerine gelecek olan Dyson sonrasını ne zaman konuşucaz. :crazy:

• Mutlu 3
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mehmet Ozyurek yazdı:

overlokçu lazım sana :)

Bu işleme neden overlok demişler acaba. Overlok deyince aklıma hız aşırtma geliyor Overclock. 🤔

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Erhan Doruk yazdı:

Bu işleme neden overlok demişler acaba. Overlok deyince aklıma hız aşırtma geliyor Overclock. 🤔

İplik aşırtıyor halının kenarından mantık aynı:)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ersen Tapan yazdı:

Robot süpürge sonrası değişen eşyalardan sonra , yeterli gelmeyen robot süpürgenin yerine gelecek olan Dyson sonrasını ne zaman konuşucaz. :crazy:

Bu konuda benden tiyo alınabilir 🍆

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Bu konuda benden tiyo alınabilir 🍆

saç bakım kremi konusu diğer tarfta beyim

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

saç bakım kremi konusu diğer tarfta beyim

Şampuan ne pahalı olmuş yav 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Erhan Doruk yazdı:

Üstünü kapatıyor, kilitliyor over-lock. 3 iplik, 4 iplik ve 5 iplik gibi çeşitleri var. En sağlamı 5 iplik olanı. 

overlok-dikisleri-308x267.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bir zamanlar anneannemin karşılıklı 2 dairesi vardı. Karşı daire derdik birine, orda hep misafirler kalırdı. Bir tane odası da ağzına kadar eşya doluydu. Bunlardan biri de overlok makinesiydi. Şimdi karşı dairede dayım oturuyor. Onca makineyi pikabı ne yaptılar acaba..

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emre Şimşek yazdı:

Onca makineyi pikabı ne yaptılar acaba..

Hurdacıya verdiler.. 20-30 liraya.. Onlar da 50-100 liraya pikapçılara sattı..  Pikapçılar temizleyip 3-5 bin liraya bize sattı. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Ozyurek yazdı:

Hurdacıya verdiler.. 20-30 liraya.. Onlar da 50-100 liraya pikapçılara sattı..  Pikapçılar temizleyip 3-5 bin liraya bize sattı. 

Keşke diyorum. Bi tane plak çalan alet şu şekilde gitti:

Büyük dayım, anneannemin evine geldi, aleti gördü, “anne Allah aşkına evinde şu hurdaları tutup durma” dedi ve 3. kattan bahçeye attı. 😖

• Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Bu seferki ayakları 12 cm seçtik. Koltuğun yapısı gereği yine yüksek ama idare eder. Daha önceki 15cm idi ama fark ediyor cidden. Çok sağlam gelmedi bana vidaları. Fikir vermesi açısından fotoları paylaşıyorum.

IMG_20221007_213955.jpg

IMG_20221007_214012.jpg

IMG_20221007_214024.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Sürmeli
Metin Akbal yazdı:

İstasyonlu ürüne gerek var mı? Ya da artısı eksisi ne olur?

Aletin tozunu daha seyrek boşaltıyorsun artı olarak. Güzel bişi ama gerekli mi kısmı ödediğin rakama bağlı bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Metin Akbal yazdı:

Bence hiç gerek yok 2~3 temizlemede bir boşaltıyorsun zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Odanın birindeki kanepenin ayaklarını ben de değiştireceğim ama ne zaman? Bakalım. 

IMG-20220919-WA0001.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Robot süpürge kesinlikle bir başlangıç. Henüz almamış olup almayı düşünenler evdeki mobilyalara şimdiden elveda diyebilirsiniz.

5500 liraya robot süpürge aldık.

19000 liraya koltuk takımı. İkisi de ardışık olarak gerçekleşti kesinlikle tesadüf değil 😒

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Biz çok sevdik.  
Mopu da kullanıyoruz artık.  Üç farklı çekim gücü vardı.  Üç farklı mop ayarı da varmış.  
Normal süpürgeyi sadece kuytu köşe için açıyoruz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Emre Şimşek yazdı:

Robot süpürge kesinlikle bir başlangıç. Henüz almamış olup almayı düşünenler evdeki mobilyalara şimdiden elveda diyebilirsiniz.

5500 liraya robot süpürge aldık.

19000 liraya koltuk takımı. İkisi de ardışık olarak gerçekleşti kesinlikle tesadüf değil 😒

Aynı senaryo bizde de gerçekleşti. Biz ek olarak tv ünitesini de değiştirdik. Birde berjer vardı onun ayaklarını 11 cm lik ayakla yeniledim. Artık süpürge hiçbiryere takılmadan tüm evi dolaşabiliyor. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Metin Akbal yazdı:

Her temizlik sonrasında boşaltım yapmıyorsunuz, en büyük artısı bu. Benimki 5 haftada falan doluyor. Eksisi, bazen topaklanmış saç vb. kanalda kalabiliyor. Çıkartmanız gerekiyor, ama çıkartması zor değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erhan Doruk yazdı:

Aynı senaryo bizde de gerçekleşti. Biz ek olarak tv ünitesini de değiştirdik. Birde berjer vardı onun ayaklarını 11 cm lik ayakla yeniledim. Artık süpürge hiçbiryere takılmadan tüm evi dolaşabiliyor. 

çok mantıklı aslında. mobilya endüstrisi bunu beğendi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bendeki xiaomi pro map 2 biraz garip. Banyoya girmek için eşik gibi yükselti var. Rampa yaptırdım. Ama evi baştan tarama haritalama yaptığımda yine de girmiyor banyoya. Banyoyu pas geçiyor. 

Uygulamadan manuel olarak süpürgeyi banyoya sürüyorum. Rampadan çok rahat çıkıyor ve inebiliyor. Ama kendi kendine çıkmıyor. 

Harita oluştuktan sonra aynı harita üstünde henüz çizilmeyen banyo alanına git diyorum. Gitmiyor. Banyoya manuel çıkartıp süpütüyorum. Yeni bulduğu alanı eski haritaya eklemiyor. Çözemedim gitti. Rampa da bu. Gayet rahat çıkıp iniyor

3-D24-D317-23-A0-4706-8866-EED8572-A980-

4-A2-D49-FC-811-A-4-BC3-9-CCF-47-AD5-F36

357-F2640-2032-49-EF-BF40-B4-E2-B23123-C

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Haritayı silip baştan neden haritalandırmıyorsunuz, onu anlamadım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Benim evdeki mop pro (aynısı sayılır) rampaya ihtiyaç duymadan o gibi eşikleri rahatça geçiyor. Bu da geçer. Bence de haritayı silip yeniden denemelisiniz. Rampasız

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...