İçeriğe Yönlendir

2010 W204 1.6 C180 Kompressor

Doğan Arşiray
Çözüme git Çağlar Bayur tarafından,

Recommended Posts

Cem Işık
Ali Gök yazdı:

her depo benzinde 1 adet hasarı var demekki :D 

Valla ortalama öyle gibi :) boynu ağrıyormuş geri giderken arkaya bakmaz. İett otobüsüne çarpar. Gelen kornaya bassın diyor, pırıl pırıl bir kafa.. o trafiğe çıktığında ben yola çıkmam, prensip..

• Teşekkür 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Işık yazdı:

K.validede var bu kasanın amg paketlisi, henüz 18.000 km’de. 15-16 tane  hasar kaydı var .. 

:) belki hasar paketli alınmıştır bayiden. böylece kaza yapınca üzülmüyorsundur.

Cem Işık yazdı:

Valla ortalama öyle gibi :) boynu ağrıyormuş geri giderken arkaya bakmaz. İett otobüsüne çarpar. Gelen kornaya bassın diyor, pırıl pırıl bir kafa.. o trafiğe çıktığında ben yola çıkmam, prensip..

kaynana önemli figür insan hayatı için. zaten kısacık ömür dediğin şey.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Doğan Arşiray yazdı:

:) belki hasar paketli alınmıştır bayiden. böylece kaza yapınca üzülmüyorsundur.

kaynana önemli figür insan hayatı için. zaten kısacık ömür dediğin şey.

Kasko yapacak firma bulana kadar anamız ağladı, zor şer adı sanı duyulmadık bir şirketten kasko yaptırdık. Benim arabanın kaskosu x2,5 gibi bir rakamla poliçe kesildi. Artık kaskosu düşünsün :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

sağ hid xenon ampulü pembeye döndü... yan sanayi iki ampul sipariş ettim. tutarsa diye.. yoksa tanesi en az osram xenarc 800 tl miş.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Doğan Arşiray yazdı:

sağ hid xenon ampulü pembeye döndü... yan sanayi iki ampul sipariş ettim. tutarsa diye.. yoksa tanesi en az osram xenarc 800 tl miş.

D1s LED tavsiye ederim photon. Çifti 1500 civarı 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mustafa Tüfekçi yazdı:

D1s LED tavsiye ederim photon. Çifti 1500 civarı 

omur nasil bellimi ve ariza veriyormu? ben bu farkarin hid halibden memnundum. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Arıza vermedi şuan. Ömür  ne olacak görecez. Elimdeli osram d1s den şuan daha iyi aydınlatiyor. Ki mercek puslu diyorduk 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Tampon indirme işi olmasa uğraşıcam da şimdi ledi takınca biraz daha götürür hale geldi.

Denenebilir. En güzel kıyas tabi sıfır orjinal d1s xenonla olur belki ama ben tatmin oldum.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

tanesi 100 tl den 4300 k ampuller buldum trendyol dan. şaşırtıcı derecede üzerinden çıkan osram xenarc lara benzer birşeyler geldi. plastiği metali filan gayet güzel. acaip kolay şekilde değiştirdim, renk halojen gibi sarı. iki aöpulde ayrnı renk yanıyor.

ne kadar dayanır bilmiyorum.

bu rada xenarc osram standartlar 4600K imiş. daha beyaz.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Doğan Arşiray

ortalama 6.9 litre devam ediyor. bakımdan sonraki 3500 km ortalaması. ortlama hız 54 km.

yine kornanın birisi çalmıyor. yan sanayi olan.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Doğan Arşiray

Bugün arabayı yetkili servise bıraktım. Çağrı varmış ve güvenlik kaygısı ile ön iki hava yastığı değişecekmiş. Arabanın yaşı önemli değil görüldüğü gibi. Boşuna yıldız olunmuyor. Geçen hafta randevu oluşturmuşlardı bugün işlemi yapacaklar. Bayi bölümü ağzına kadar araba ile doluydu. Hepside siyah ve griydi. Distopya gibi. S serisinde sıra varmış...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Doğan Arşiray yazdı:

Bugün arabayı yetkili servise bıraktım. Çağrı varmış ve güvenlik kaygısı ile ön iki hava yastığı değişecekmiş. Arabanın yaşı önemli değil görüldüğü gibi. Boşuna yıldız olunmuyor. Geçen hafta randevu oluşturmuşlardı bugün işlemi yapacaklar. Bayi bölümü ağzına kadar araba ile doluydu. Hepside siyah ve griydi. Distopya gibi. S serisinde sıra varmış...

Sürücü airbag'i değişirken direksiyon da sıfır kaplansa, üff :) 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

direksiyon kötü değil neyseki.  hafif zımpara ve mat koruyucu yapmam yeterli olur. malzemesi vardı depoda.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Düğmeler soluyor bu yıllarda :∆ o da yenilenmiş oluyor, @Sami Demirpaz da yaptırdı . 

Tarcanlar a bilgi gitti mi acaba yoksa on iki airbag değişmiş tarihî tutmuyor ayağı yaparlar :,∆

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Düğmeler soluyor bu yıllarda :∆ o da yenilenmiş oluyor, @Sami Demirpaz da yaptırdı . 

Tarcanlar a bilgi gitti mi acaba yoksa on iki airbag değişmiş tarihî tutmuyor ayağı yaparlar :,∆

samiye ben mesaj atmıştım. önceden gidip yaptırdı. böylece emin oldum, vakit kaybetmedim :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

geçen bizim e250 in yolcu airbag değişti serviste istemesek belge filan vermeyeceklerdi.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ne için belge aldınız ? yetkili serviste kaydı var sonuçta. iş emri gibi birşey mi aldığınız. bende isteyeyim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

bunca yıldır saatli bomb ile gezmişsin yani , ecnebide dava açmanın yaşı olmadığı için tutuşmuşlardır

Doğan Arşiray yazdı:

iş emri gibi birşey mi aldığınız.

başkan dilerse bayinin tapusunu da alır, üzüldüm servis adına

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

saatli değil de saati geldiğinde çalışmayabilecek şeyle gezilmiş... saatsiz yani.

o dönemdeki japon üreticinin bir hatası varmış.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Fatih Keskin yazdı:

geçen bizim e250 in yolcu airbag değişti serviste istemesek belge filan vermeyeceklerdi.

alşam bakıp evrağın atarım görüntüsünü atarım

Çağlar Bayur yazdı:

başkan dilerse bayinin tapusunu da alır, üzüldüm servis adına

uzaktan bağlantı cihazını 30km yol gelip eve teslim etmişlerdi 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

saatli değil de saati geldiğinde çalışmayabilecek şeyle gezilmiş... saatsiz yani.

o dönemdeki japon üreticinin bir hatası varmış.

saat çipi vardır zamanı bitince marşa da basmaz anektarı kontrol et

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...