İçeriğe Yönlendir

2010 W204 1.6 C180 Kompressor

Doğan Arşiray
Çözüme git Çağlar Bayur tarafından,

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

60 bin mi ne değişim periyodu,

Yasdan dolayı kurburotor contası kontrol edilmeli derim, buji yuvası temiz olsun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

kaplosudur o

Kablosuz bobinler? Yani direk bujiye geçen? Stepne lastik havasından diyeceksin şimdi biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Kablosuz bobinler? Yani direk bujiye geçen? Stepne lastik havasından diyeceksin şimdi biliyorum.

Başka neden olacaktı ki?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Başka neden olacaktı ki?

Çağlar abiye belli olmaz 3 gün önce istde fay hattı yok çimentocuların manüplasyonu dedi :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Çağlar abiye belli olmaz 3 gün önce istde fay hattı yok çimentocuların manüplasyonu dedi :D

Yok artık, dememiştir, sen öyle anlamışsındır.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
İlkay Başaran yazdı:

O dememiştir, berberi demiştir kesin. Çok dinliyor o berberi. :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mahmut Yıldız yazdı:

O dememiştir, berberi demiştir kesin. Çok dinliyor o berberi. :D

berberi mi?

Mustafa Tüfekçi yazdı:

60 bin mi ne değişim periyodu,

Yasdan dolayı kurburotor contası kontrol edilmeli derim, buji yuvası temiz olsun 

bujileri değiştirdim. düşündüğümden kolay oldu. kapaktan kaçan bir belirgin yağ yok ama hafif terleme olduğu için o külbütör contasını bir ara yenilemekte fayda olur önleyici faaliyet olması için.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

fransızlar bile yok diyor, önce var dediler sonra aaa tüh yokmuş dediler bu arada florya da residens arazileri hüplenmişti

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Doğan Arşiray yazdı:

berberi mi?

bujileri değiştirdim. düşündüğümden kolay oldu. kapaktan kaçan bir belirgin yağ yok ama hafif terleme olduğu için o külbütör contasını bir ara yenilemekte fayda olur önleyici faaliyet olması için.

Abi yağ ne kullaniyorsunuz

Buji ne taktın birde Bosch mu

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bosch yr332 olması lazım. gaz tepkisi artti ve hizlanma iyilesti. ancak cikan bujiler gorunus olarak bozuk degildi. herhalde eskidikçe elektriksel olarak daha cok direnc gosteriyor. 

lukoil 5 30 mor renkli etiketi olan tam sentetik yagi koyuyoruz serviste. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

lukoil 5 30 mor renkli etiketi olan

yağ ne renk içindeki

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

sari tabiki. 

kırmızı 5/30 furyası vardı ne oldu o acaba

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

ben birtek liquimoly yeşil biliyorum. molygen.

10/60 performans yağı furyasını bilirmisin :rofl: geldi bi konteynır ucuz mal yer gök yağ olmuştu 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

10/60 performans yağı furyasını bilirmisin :rofl: geldi bi konteynır ucuz mal yer gök yağ olmuştu 

60 performans yağı :)  skoda favorit bunu beğendi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bugün iş yerinin park yerinde bizim eleman benim araba ile ustanın arabasına çarpmış geri geri parktan çıkarken... arka tamponu çizmiş çıtasını kırmış. 1600 tl çıta ve artı boya masrafı çıktı bana. ben yapacağım tabi meburen. ustanın focus 1 inin tampon sıyrık stop kırık...

geri geri çıkarken insan 10 metre gerideki sabit duran arabaya nasıl köstürür inanılır gibi değil. birde şöför adam.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Doğan Arşiray yazdı:

bugün iş yerinin park yerinde bizim eleman benim araba ile ustanın arabasına çarpmış geri geri parktan çıkarken... arka tamponu çizmiş çıtasını kırmış. 1600 tl çıta ve artı boya masrafı çıktı bana. ben yapacağım tabi meburen. ustanın focus 1 inin tampon sıyrık stop kırık...

geri geri çıkarken insan 10 metre gerideki sabit duran arabaya nasıl köstürür inanılır gibi değil. birde şöför adam.

Arada yaya olsa gitti demekki. Hele çocuk. Büyük olay aslında.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
İlkay Başaran yazdı:

Arada yaya olsa gitti demekki. Hele çocuk. Büyük olay aslında.

zaten aynı şeye en çok kızdım. uyuyorsun demeki sen dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Geçmiş olsun. Nasıl boyayacaksın, rütuş kurtarıyor mu lokal boya mı?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

5-6 senedir arka park sensörlü araba kullanıyorum. Arada sensörsüz binip manevra yaptığım arabalar oluyor. İlk 1dk afallıyorum. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Önder Özcan yazdı:

Geçmiş olsun. Nasıl boyayacaksın, rütuş kurtarıyor mu lokal boya mı?

tamponu söker boyarım ilk fırsatta... şimdilik önce zımpara sonra pasta sonra rötuş. neyseki beyaz renk araba da belli olmuyor boya çizikleri.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

5-6 senedir arka park sensörlü araba kullanıyorum. Arada sensörsüz binip manevra yaptığım arabalar oluyor. İlk 1dk afallıyorum. 

navarayla çöp tenekesini yuvarladıydım ilk aldığımda :D 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...