İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araçlar Nereye Kayboldu?

Osman Ünal2

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Oktay Göktaş yazdı:

İnsanları bezdiriyorlar, mecbur kalıyor sonunda.

talep esatır, arz onu takip eder, bezmesinler,

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
talep esatır, arz onu takip eder, bezmesinler,

Aşıya gösterilen direnci gösterseler kafi aslında [emoji28][emoji51]
  • Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

2 hafta kadar önce çekmiştim bu resmi. Dün yine geçtim aynı yerden hala duruyorlardı.

iav3wso.JPG

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Fiat Egea Cross 1,4 Urban paket 187000 bin tlden az önce sipariş ettik. 2 hafta sonra gelecek.  Araba üretim bandında. Biz kendi şirketimizden araba almak istesek bile en az 2 hafta bekliyoruz .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

harika rakam

Keşke 1.0 alabilseydik. Ama gücümüz yetmedi. ( İş arkadaşımız alıyor. Öğlen Showroomdaydık ) 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Doğan Arşiray yazdı:

harika derken ?

Benzer özelliklerde sıfır otomobil yok bu paralara. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Nihat Palolu yazdı:

2 hafta kadar önce çekmiştim bu resmi. Dün yine geçtim aynı yerden hala duruyorlardı.

iav3wso.JPG

Bugün yine duruyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Muhammet Ali Deli yazdı:

Şu ülkede en büyük sorun ahlaksızlık..

Belki başkaları da vardır lakin Honda 'benim gözümde' su götürmez ahlaksız. 2019'daki hurda indirimi şeysinden yararlanıp yeni araba almak istedim. Belki 4-5 Honda bayisi ile görüşme yaptım, hiçbirisi onbeş bin TL indirim yapmadı. Hurda aracı kendileri temin ediyorlarmış, müşteriye de sadece 3-5 bin indirim yapıyorlarmış.

Bu bayilerin bazıları kendi galerilerini de işletiyorlar aynı zamanda ya da anlaşmalı oldukları galeriler var. Bu tozlanan Civic'ler belki hiç bayiye geri gitmeyecek. Galerideki yer darlığından dolayı açık alanda bekletiliyor olabilir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Doğan Arşiray yazdı:

harika derken ?

güncel Türkiye piyasasında güzel rakam kıskandın demi alamadın egea diye   :D 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Videoda gözüken logoyu arattığınızda buranın bir depolama merkezi olduğu gözüküyor. Bayiler çalışamaz, marka çalışıyordur. Burası çok büyük ihtimalle gümrük sahası. Arabalarda büyük ihtimalle ihraç edilecekler.

Sani bey burası İzmir havaalanı karşısında depolama merkezi fakat gümrük depolama değil. Keşke dediğiniz gibi olsa.Araçlar bir bayinin araçları Muhammet beyin attığı video ile Nihat beyin fotosu yakın yerler.. Muhtemelen bayinin filo kiralama firması için bayi araçları kendine ayırdı. Daha tek başına 2000 civarında Skoda Scala alan filo vardı bu araçlar çok da fazla sayılmaz :)) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

eskiden şöyle muabbetler vardı biri bi araba söylerdi diğeri 30 daha ver jetta al flan derdi.

şimdi alınabilme ihtimali olan arabalar mevcut bütçelerde en boş benzinli egea, en boş hydai accent flan

maaşla çalışıp orta paket corolla flan alana onun fındıktan para geliyordur onda para var flan deniyor :D 

fakirleştik abilerim malesef alamıyoruz artık

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Darbaz yazdı:

Fiat Egea Cross 1,4 Urban paket 187000 bin tlden az önce sipariş ettik. 2 hafta sonra gelecek.  Araba üretim bandında. Biz kendi şirketimizden araba almak istesek bile en az 2 hafta bekliyoruz .

listede 199 güzel fiyat :) 1.0 turbolar hala yokmu yoksa?

Ali Gök yazdı:

eskiden şöyle muabbetler vardı biri bi araba söylerdi diğeri 30 daha ver jetta al flan derdi.

şimdi alınabilme ihtimali olan arabalar mevcut bütçelerde en boş benzinli egea, en boş hydai accent flan

maaşla çalışıp orta paket corolla flan alana onun fındıktan para geliyordur onda para var flan deniyor :D 

bundan sonra buda olmayacak, alımı unut kaça satalımlar gelecek, daha sonra satınca şu eşyayı gıdayı vs. alabilecekmiyizler gelecek...... gelmez inşallah....

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ali Gök yazdı:

Fındık denmiş bildirim geldi , fındıkçının hali arabadan belli :D

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Gök yazdı:

güncel Türkiye piyasasında güzel rakam kıskandın demi alamadın egea diye   :D 

bu nasıl birşey ya.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Doğan Arşiray yazdı:

bu nasıl birşey ya.

yanlış anlaşılmasın 1.4 benzinli manuel ucuz dedik 188 e :D  orta paket dizel vs olsa 250 den konuşurduk

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Valla onu bunu bilmem, Fabrika evrakları göndermiş, Arbanın şase numarasına kadar var. 2 hafta bekleyecez. Bu arada Okyanus Mavi :D

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

250 bin vereceğime, yerine şunu alırım vs muhabbeti yapmayacağım diye kendimi zor tutuyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Doğan Arşiray yazdı:

250 bin vereceğime, yerine şunu alırım vs muhabbeti yapmayacağım diye kendimi zor tutuyorum.

yapamassınki zaten. 250 ye ne dicen golf al corolla alınır flanmi dicen yok onlar 400 oldu

250 ye egaa accent dacia flan var başka yok :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ali Darbaz yazdı:

Valla onu bunu bilmem, Fabrika evrakları göndermiş, Arbanın şase numarasına kadar var. 2 hafta bekleyecez. Bu arada Okyanus Mavi :D

Kendine aldın sandım sevinmiştim oysa ki

Doğan Arşiray yazdı:

İçinde kalmasın, ben dinlerim :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Köksal Yılmaz yazdı:

Kendine aldın sandım sevinmiştim oysa ki

İçinde kalmasın, ben dinlerim :)

Yahu kendime alsam , gider egea cross mu alırım. Aynı paraya bu var :D. Hayatta bazen heyecean aramak lazım. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2012-toyota-prius-1.8-premium-7-kisilik-798377032/detay

https://youtu.be/ZnNbEMxotDc

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

250 bin km civarı 3.0 grand cherokee alırsın. nokta. 10 sene daha binersin.

Doğan Arşiray yazdı:

255 bin tl için dedim. 180 e alamıyorsun.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Doğan Arşiray yazdı:

o başka kulvar gariban  memur maaşlı adamlarız binecek araba arıyoruz sanayiye  petrole verecek para kısıtlı 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...