İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araçlar Nereye Kayboldu?

Osman Ünal2

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

250 bin km civarı 3.0 grand cherokee alırsın. nokta. 10 sene daha binersin.

öksürdü mü bi dastır parası puff olur ama

Ali Darbaz yazdı:

Yahu kendime alsam , gider egea cross mu alırım. Aynı paraya bu var :D. Hayatta bazen heyecean aramak lazım. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2012-toyota-prius-1.8-premium-7-kisilik-798377032/detay

https://youtu.be/ZnNbEMxotDc

corolla ile heyecan yaşanacak ise:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-seyyal-otomotiv-den-2002-corolla-1%2C8-192hp-t-sport-sifir-revize-186685551/detay

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Bugün birkaç yerde yıl sonuna kadar 2.el arabalara %8-9 civarında zam geleceği yönünde görüşler vardı:( Ne ytazık ki  sonu gelmeyen bir çığ giderek güçlenerek üzerimize geliyor

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Egea cross güzel hafta sonu mıncıkladım
Kırmızı ayrı yakışıyor

Geçen hafta dayımın cenazesi için kardeşimin şirket aracıyla yani egea ile Rizeye gittik geldik...bi daha mı yokk..böyle rahatsız bir araba olamaz..en rahat yeri şöför koltuğu o da en fazla iki saat.3 gğn belim ağırdı...kardeşime verilen ikinci egea...acıdım çocuğa...diğerini 250 bin kullanmıştı. Bu da şimdiden 80 bin oldu...araba değil...
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

0CED18A3-835B-4269-A8A2-68B1DB9B3A09.jpeg

bence sonuna kadar gitsinler dava açıp. vergi işini sulandırp bayilere yıkmasınlar, zaten eli kulağında birçoğu kapanmak üzere

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yazıdaki detayları okuyunca, ....... yazık.... denetim talimatlarının yaygınlaşması dileği ile ,, ne diyelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Honda’da çalışanlarını seçerken biraz kalbur üstü seçseymiş keşke. Açıklamaya bakın. Full paket civicler ne zamandır filo arabası olmuş? Civic bi kere filo arabası değil ki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Geçen hafta dayımın cenazesi için kardeşimin şirket aracıyla yani egea ile Rizeye gittik geldik...bi daha mı yokk..böyle rahatsız bir araba olamaz..en rahat yeri şöför koltuğu o da en fazla iki saat.3 gğn belim ağırdı...kardeşime verilen ikinci egea...acıdım çocuğa...diğerini 250 bin kullanmıştı. Bu da şimdiden 80 bin oldu...araba değil...

Hocam yapmayın etmeyin, 580 km uzunyol yaptım, yaptık.  4 kişi hiç bir şikayetimiz olmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Blinçli toplum şart, bunların hiçbirini yapamazlar yapsalarda çok çok az oranda yaparlar ama nerdeee...

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Son kasa 1.4 benzinli kiraladık.  Ben çok beğendim. 

Tek kötü yanı rampalarda bayılıyor. Çok şaşırdım. 6 ileri idi. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Mehmet Ozyurek yazdı:

0CED18A3-835B-4269-A8A2-68B1DB9B3A09.jpeg

Heçbek Honda Civic ile filo aracı da oluyormuş öğrenmiş olduk. Etiketçi çalışanlara özel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

numara var gibi, şimdi daha önemlisine bakalım, bu duruma Bakan el atmış, sonucu merak ediyorum esas ...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Ali Cihangiroğlu yazdı:

numara var gibi, şimdi daha önemlisine bakalım, bu duruma Bakan el atmış, sonucu merak ediyorum esas ...

Her durumda tüketicinin yararına bir gelişme olacağını sanmıyorum bu iş yıllardır böyle değil mi? Ötv indirimi konusuna da yazmıştım ötv indiriminin bize yararı olmaz. Bayi çalışanı açık açık söyledi hocam size düşmez bu arabalar diye yüzsüz yüzüyle

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Orada amaç yıl sonu rakamları gibi geldi bana ama inş sektöre bi ayar verirler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Hocam yapmayın etmeyin, 580 km uzunyol yaptım, yaptık.  4 kişi hiç bir şikayetimiz olmadı

Beklentim yoktu aslında konfor gibi ama...koltuklar sedirden bozma,sert ve ince.sağa sola kol koyma yeri yok.plastik desen demiycem[emoji2]...Dediğim gibi en rahat yeri sürücü koltuğu...oda kazık gibi bir direksiyon,aralığı anlamsız vites...berbat ses sistemi...yakıt diyelim nasıl...50 kere 308...çok farklı sınıfta aracı aynı gün içinde kullanma fırsatım olduğundan ve sık sık farklı araçlarla uzun yola gittiğimden kıyaslamam biraz acımasız oldu...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Aşağıdaki ilanda bayi aracı kendine alıp liste fiyatından daha fazlaya satıyor. Araç 750 KM'de aslında sıfır. Biri de çıkıp demiyor ki lem bayi sen sıfır aracı alıp daha fazla fiyata nasıl ikinci el olarak satıyorsun? 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-skoda-skoda-yetkili-bayi-den-2021-kodiaq-1.5-tsi-act-greentec-premium-955100740/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Honda’da çalışanlarını seçerken biraz kalbur üstü seçseymiş keşke. Açıklamaya bakın. Full paket civicler ne zamandır filo arabası olmuş? Civic bi kere filo arabası değil ki

ağustosta 50 araba için görüştüğüm fakat tedarik edemediğim firma , 20 corolla 30 civic aldı filo olarak. eski araçlar havuzu da yarı yarıya civic ve corolla idi. aldıkları benzinli corolla ve civic. yani filo olarak civic listeye yavaş yavaş giriyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Beklentim yoktu aslında konfor gibi ama...koltuklar sedirden bozma,sert ve ince.sağa sola kol koyma yeri yok.plastik desen demiycememoji2.png...Dediğim gibi en rahat yeri sürücü koltuğu...oda kazık gibi bir direksiyon,aralığı anlamsız vites...berbat ses sistemi...yakıt diyelim nasıl...50 kere 308...çok farklı sınıfta aracı aynı gün içinde kullanma fırsatım olduğundan ve sık sık farklı araçlarla uzun yola gittiğimden kıyaslamam biraz acımasız oldu...

Sen hala 308'in etkisi altındasın.. her aracı onunla kıyaslama 😛

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Murat Azalma yazdı:

ağustosta 50 araba için görüştüğüm fakat tedarik edemediğim firma , 20 corolla 30 civic aldı filo olarak. eski araçlar havuzu da yarı yarıya civic ve corolla idi. aldıkları benzinli corolla ve civic. yani filo olarak civic listeye yavaş yavaş giriyor.

Hocam filolar lpg’li araç kullanmıyor diye biliyorum. Benzinli civic’i kim alır ki? Gerçi siz yazmışsınız. Fiyatı da ucuz değil. O fiyata hybrid corolla alıyor firmalar

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hocam filolar lpg’li araç kullanmıyor diye biliyorum. Benzinli civic’i kim alır ki? Gerçi siz yazmışsınız. Fiyatı da ucuz değil. O fiyata hybrid corolla alıyor firmalar

sadece corolla temin edebilseydim civic almayacaklardı. ama sadece 20adet temin edebildim. hybrid ile arada 50 bin TL fark vardı. o sebeple benzinli aldılar.  lpg takmıyorlar zaten. bizim 1.5 motorlar ekonomik. ama civicte "fabrikasyon" lpg olduğu için kullanabilirler.

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)
Osman Ünal2 yazdı:

Bugün birkaç yerde yıl sonuna kadar 2.el arabalara %8-9 civarında zam geleceği yönünde görüşler vardı:( Ne ytazık ki  sonu gelmeyen bir çığ giderek güçlenerek üzerimize geliyor

O zam zaten geldi 2 hafta önce 149000 olan araba bu hafta 159000 üstelik satamadıkları arabanın fiyatını arttırıyorlar bir çok örnek mevcut.En çok araç satan 2 markadan birinin 2. el yetkili distribütöründen dizel araba buldum yetkili bayi ya güvenilir demi.Aradım hiç sorun yok dedi çok iyi durumdaymış arabanın direksiyonuna oturdum motor arıza ışığı yanıyor bu ne dedim önemsizmiş bunlara baksak araba satamaz alamazmışız.Neden yanıyor dedik adam sustu anlayın artık durumu hayretler içinde kaldım.

Sıfır araç yok 2. el neredeyse sıfır fiyatına geldi.Araba bakıyoruz denilenle alakası yok 3-5 kuruş para için torun torba sahibi insanlar şekilden şekile giriyor istediğin kadar sakla zaten experde çıkıyor.

Ben onlar adına utanıyorum , üzülüyorum.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

dieselleri bırakınca üreticiler, flolar lpg kuyruğuna giriyor artık günde 2 defa.

Murat Azalma yazdı:

hybrid ile arada 50 bin TL fark vardı.

benzinli ile aradaki fark o kadar az mıydı?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Çağlar Bayur yazdı:

dieselleri bırakınca üreticiler, flolar lpg kuyruğuna giriyor artık günde 2 defa.

Şirket lpgli araç vermiş Maslak'ta plazada toplantıya gidiyorsun. Ama plazaya düplü diye almıyorlar. Scandal...

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...