İçeriğe Yönlendir

Petlas Yaz Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

Orhan Ünsal

Recommended Posts

Mustafa Şahin2

hepsiburada.comda 500-1000tl arası alısverislerde 100tl hediye ceki veriyormus. bende petlasın bir lastiğini arastırdım sizce bu lastik nasıldır ?

Petlas 205/55 R16 91 H Imperıum Pt515 Yaz Lastiği (Üretim Tarihi : 2013)

146 tl

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

hepsiburada.comda 500-1000tl arası alısverislerde 100tl hediye ceki veriyormus. bende petlasın bir lastiğini arastırdım sizce bu lastik nasıldır ?

146 tl

Konunuz birleştirilmiştir. Lütfen yeni konu açmadan evvel arama yapınız.

Yorum bağlantısı

146 tl

Aynı lastiğin 205/50/17 versiyonunu kullanıyorum, geriye dönük sayfalara bakarsınız genel memnuniyeti görürsünüz. Sadece iyi bir yerde balans yaptırın özellikle aracın üzerinde, sıkıntı olmuyor. Yol tutuşu, sessizliği gayet iyi. 

Yorum bağlantısı
Başar Mert

Bende yazın bu lastiği almıştımda bir kaç ay kullandım 195*55*15 ölçülerinde okadar balans yaptırmama rağmen 120 den sonra hafifi bir titreme yapıyor lastikten olduğunuda şurdan anladım kışlıkları takınca gitti o titreme nedendir acaba lastikte fabrika hatası gibi bir şeymi var  yada jantıda sıfır almıştım janttamı sıkıntı var anlamadım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

pt741 205 45 16  150 liraya buldum tanesini. bu pt741 de yön ne billeyim asimetri gibi yol sesinin artırıcı unsurlar var mı?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

pt741 205 45 16  150 liraya buldum tanesini. bu pt741 de yön ne billeyim asimetri gibi yol sesinin artırıcı unsurlar var mı?

nerde buldunn leeennn bende bakınıyorum :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

o ilandakini aradım :D 150 ye veriyor :D

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

bi takım 205 45 16 pt741 aldım. ilk izlenimler idare eder. aşırı sessiz değil ama ebat olarak makul seviyede. biraz yola alışsın fren testi  ıslak testi felanda yaparız :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün itibariyle pt741 225 50 17 petlas aldım v deseni olmayandan stokta yoktu fabrikada üretilip gelecekmiş haftaya kısmetse tanesini takma rot ayarı dahil 225 tl aldım bakalım michelenden sonra nasıl olacak

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Gönderilen Resim bugün itibariyle petlasları taktık araca deneyimlerimi en kısa zamanda paylaşmak dileği ile
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arkadaşlar petlası alırken ya doğru lastik değilse dedim, boşa para vereceğim dedim. Ama şimdi fren mesafesi çok iyi konfor çok iyi, uzun yol yapmadığım için ses konusuna bir yorum yapamıyorum şimdilik. Önceki lastiğim michelin di verdiğim para boşunaymış. Petlas aracımı tekrar sevdirdi. Herkese tavsiye ederim. Ama benimki pt 741 modeli diğer modelleri bilmiyorum tabiki.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin

185-55-15 petlas pt741 aldım 3 gündür kullanıyorum gayet memnunum şimdilik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

40 bin km dir kullanıyorum pt515 205-50-17 çok memnunum.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Bugün  İlteberin tavsiyesi ile petlas pt741 225 50 17 260 tl. 5 taksitle aldım. izlenimler ilerleyen günlerde.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Lokman bey aynı lastiği bende aldım çok memnunum ben adetini 225 tl ye aldım 9 taksit

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Lokman bey aynı lastiği bende aldım çok memnunum ben adetini 225 tl ye aldım 9 taksit

yaz geldiği için lastik fiyatları uçmuş malesef.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi petlası 2012 martından bugüne kadar kullanıyorum 35-40 bin km oldu. Maşallah hiç üzmedi beni. bridgestonedan sessiz abi.

yaz geldiği için lastik fiyatları uçmuş malesef.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

doğrudur hocam. arabanın arkası geç gelmeye başladı. :D

gürültüsü 71 db. çok lastik markasından düşük.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

yaklaşık 150 km. yaptık, ıslakta deneme şanzımızda oldu, tahminimden iyi çıktı diyebilirim, abs hiç devreye girmedi bile. kuru zemin öylesine. ses olayı var biraz, onun dışında problem yok. parasına göre güzel lastikmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

yaklaşık 150 km. yaptık, ıslakta deneme şanzımızda oldu, tahminimden iyi çıktı diyebilirim, abs hiç devreye girmedi bile. kuru zemin öylesine. ses olayı var biraz, onun dışında problem yok. parasına göre güzel lastikmiş.

Disco'nun lastikteki karşılığı diyebilirim. Nadiren ıslak zeminde saçmalıyor, ama hiç fena değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Parasının hakkını fazlasıyla veren bir lastik.. Islakta bana çoğu lastikten çok daha fazla güven veriyor..

Kullananlar tarafından, övgü ile bahsedilen, kullanmayanlar tarafındanda ünlü türk bilimcileri tarafından petlas mı ? İşim olmaz denilen bir lastik :) istanbul şehir içi kullanımında 40 yanak ile 1 senedir hiç problem yaşamadım. 4 kez pist gördüm en ufak bir rahatsızlığım olmadı. Yazlıkta ve kışlıkta Petlas'a güvenim tam kullanmaya devam.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Parasının hakkını fazlasıyla veren bir lastik.. Islakta bana çoğu lastikten çok daha fazla güven veriyor..

Kullananlar tarafından, övgü ile bahsedilen, kullanmayanlar tarafındanda ünlü türk bilimcileri tarafından petlas mı ? İşim olmaz denilen bir lastik :) istanbul şehir içi kullanımında 40 yanak ile 1 senedir hiç problem yaşamadım. 4 kez pist gördüm en ufak bir rahatsızlığım olmadı. Yazlıkta ve kışlıkta Petlas'a güvenim tam kullanmaya devam.

Milleti petlascı yaptık ya la. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Milleti petlascı yaptık ya la. :)

Geri dönüşlerde hep iyi Ama abi..

Şu marka fanatikliği geçip, ön yargılardan bir kurtulabilsek, şu memlekette daha çok kişi daha Petlas kullanır.

PT 711 serisi çok eski bir seri. O lastikten çok şikayet vardı. Ama 741 velox sport ve 515 imperium serisi ile petlas gerçekten kaliteyi çok üst seviyeye çıkardı..

Kış Lastiğinde w651snowmaster ile zirve yaptı. Donanım haberdede konuyu takip ediyorum. Kullanıcılar çok olumlu yorum yapıyorlar. Reklamlarda buna katkıda bulundu..

Abdülkadir özcan holding reklama ciddi yatırım yaptı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Arkadaşlar yarın veya Perşembe günü PT741 205/50/17 ebatında ki lastiklerimi taktırıcam inşallah. Fiyat olarak 190TL olarak anlaştık. Bakalım hayırlısı ilteberin Petlas furyasına bizde giriyoruz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...