İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:police: Vaayt anında yakalandık...

Yalan çoktaan oldu bu bilimsel gerçek, önce ip5 çıkarında görelim, şaka bir yana one x gerçekten güzele benziyor, ne yani sence değilmi?

Not: Bu arada Zafer de sanki banamı benziyor ne, az kilo alsam tamam sanki :D :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

:police: Vaayt anında yakalandık...

Yalan çoktaan oldu bu bilimsel gerçek, önce ip5 çıkarında görelim, şaka bir yana one x gerçekten güzele benziyor, ne yani sence değilmi?

1,3MP ön kamerayla 720p video. Bu bile insanı bir durup düşünmeye sevkeder aslında amma, yok... Anlamiiler :p

Zafer Cihangiroğlu kardeşim,

Naber? :D :D :D

Sanki Ali Cihangiroğlu'nu okudum...

Eee.. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. :p

ip zaten yalan olmadımı :) one x hakikaten iyiymiş, tegra 3 yeter, bu durumda htc ci olucam galiba :)

Zaten Tegra'yı gördüm, sen geldin aklıma abi :D "Hehhh, al sana Tegra" dedim :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D ip ciler kitlenmiş gitmiş azizim, baksana açık net olan şeyleri bile göremiyorlar, ip erişilemez yüce alet :) onlar öyle düşüne dursun biz çook daha geniş uçsuz bucaksız ufuklara açılalım, uyandıklarında bir bakıcaklar ip leri 3310 a dönüşmüş :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Bende bugün Androidlendim ama nasıl kullanacağımı hangi faydalı programları indireceğimi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Zafer mesaj atamıyorum sana kutun doluymuş galiba. Bilirkişi dosyalarında süre kısalması gibi birşey oldu mu?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer mesaj atamıyorum sana kutun doluymuş galiba. Bilirkişi dosyalarında süre kısalması gibi birşey oldu mu?

Uhh.. Dolmuş hakikaten. Hukuk dosyaları için soruyorsun galiba hocam. Bilgim yok ama yarın sorar öğrenirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

iki dosya var beklemede. 10 gün kuralı geldiyse yandım. Ama teslim tutanağını imzalarken her zamankinden farklı birşey yoktu. 10 günde rapor yazacak bilirişi istiyorlarsa zam yapsınlar :)

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Raporu buradaki bilirkişiler gibi yazıyorsan takdir edilen ücret çok bile :) Ancak süre değişse bile sizi etkilememesi lazım, teslim zaptında verilmiş süreniz geçerlidir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

beats ellerinde kalacak zaten, aksesuar niyetine veriyorlar işte. Yoksa esas tüketicisine hitap etmediğinin farkındalar.

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Arkadaşlar samsung ace kullanıyorum.Arayana resim atama özelliğine resim atıyorum.O kişi aradığı zaman resmi küçük gösteriyor.Ben ise büyük göstermesini istiyorum ekrana sığacak kadar.Acaba bu özelliği andorid markette bulabilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

beats ellerinde kalacak zaten, aksesuar niyetine veriyorlar işte. Yoksa esas tüketicisine hitap etmediğinin farkındalar.

Arkadaşlar samsung ace kullanıyorum.Arayana resim atama özelliğine resim atıyorum.O kişi aradığı zaman resmi küçük gösteriyor.Ben ise büyük göstermesini istiyorum ekrana sığacak kadar.Acaba bu özelliği andorid markette bulabilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Misafir

Yok Mehmetçiğim. Caller ID diye bir program var. Ücretsiz sürümü 5 kişiye kadar büyük resim ataması yapıyor fakat, bu programda her zaman buglar var. Ne zaman kursam, bir şekilde kaldırıp normal hale dönüyorum. Küçük resimle kullanmak daha stabili. Belki stock romlar dışında ki romlarda ekstra özellik olarak vardır. Onlar için de dediğin gibi rootlamak lazım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Yasin abi bir yerlerde görmüştüm ben sanırım root işlemi gerekiyor bunun için :)

Yapma yaa Mehmet bende hiç anlamam o tür şeylerden :(

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Evet şimdi girdim baktım stock romlar dışında modifikasyon olayıymış benimdediğim :)

Zaten ben resimelri küçük kullanıyordum öyle daha güzel oluyor.Yasin abi bence evren abinin dediği programıdene sevmezsen kaldırırsın

https://market.andro...e=search_result

Bi deneyeceğim bakalım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yasim hocam o küçük resimler Facebooktan inen resimlerse büyüdüğü zaman çok kötü oluyor. O yüzden Mehmet Mert'in dediği gibi küçük daha iyi oluyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şu HTC One x ne zaman gelir arkadaşlar, baksanıza alet harika, bir sitede fuara gidip test eden şahıs ne demiş :)

"Cihaz Türkiye'ye ne zaman gelir diye merak edenler gayet haklılar. Cihazı incelerken elimdeki iPhone 4S'ten utandım desem yeri var. HTC yöneticileri, ilk önce operatörler vasıtasıyla bu ürünü kullanıcılara ulaştıracaklar." :D

Onlar bile kabul etmiş....

"8 megapiksellik kamerasıyla 1080p video kaydı yaparken aynı zamanda HD fotoğraf çekmeye ne dersiniz? HTC One X, babalar gibi yapıyor"

Şuan bunu istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ben olsam dediğiniz modeller arasında 5830 Ace'yi alırdım.

Diğer modellerde kesinlikle HTC.

Şu an bende S5660 Galaxy Gio kullanıyorum.Galaxy Ace ile tek farkı kamerası.Telefondan memnunum. :good1:

Ama bundan sonra HTC alırım herhalde. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ben olsam dediğiniz modeller arasında 5830 Ace'yi alırdım.

Diğer modellerde kesinlikle HTC.

Şu an bende S5660 Galaxy Gio kullanıyorum.Galaxy Ace ile tek farkı kamerası.Telefondan memnunum. :good1:

Ama bundan sonra HTC alırım herhalde. :unsure2:

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-gio-s5660-2-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telcepsams5660&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMS5660-G

Galaxy gio pirim yapmış bu aralar.. :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

İlk fiyatını bilmediğim için yorum yapamayacağım. :unsure2: Çünkü Samsung bozulan telefonumun yerine bu modeli yolladı. Samsung'tan hiç beklemediğim bir hareketti bu. 370 tl'ye aldığım Androidsiz boş+boş Samsung Lindy'nin yerine Galaxy Gio yolladı. Ya artık üretilmediğinden dolayı ya da şanslıyım galiba. Telefon 29.12.2011 üretimli bize verildiği tarihten 1 ay önce üretilmiş,ayrıca son sürüm (2.3.3) yüklü geldi.

Siz kaça almıştınız Ersen abi ? :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ben 25.08.2011 de 480 e almışım ama ozaman 100 tl world puan hediyesi vardı ;)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Şimdilik bir sorun yok ; 2 tane almıştık bir beyaz bir siyah ; ikisinde sorunsuz ;)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

http://www.sahibinde...77502642/detay/

bu telefon nasıl sizce yakın arkadaşım satıyor ip 4s vardı bununla takasa girdi alışamadığı için satcakmış beats audio da aman aman birşey yok beğenmedim ses çok net ama bas yetersiz yada telefonun equalaziri kötü huawei deki srs wow hd ses efektinden çok memnunum birde beats audio kulaklık 3.5mm ama bi değişik girişli her cihaza olmuyor

Bir akıllı telefona bundan fazla para vermek istemiyorum diyorsan alınır. Hem de mis gibi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...