İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

htc chacha'yı deneyeyim bugün dedim ama sanırım sim kart olmadan çalışmıyor sadece bana acil aramalar açıyordu menüye girmiyordu,birde ben başta telefon eğilmiş sandım yere düşürülüp ama sonra anladımki gerçeği öyleymiş şahsen güzel olmamış fotoğraflarda belli olmuyor ama şekilsiz bir eğrilik var telefon yere düşmüş gibi sanki.

:D :D

Telefon simsiz açılır bence, o da android sonuçta :unsure:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kesin kullanıcı hatasıdır, cihazda birşey yoktur :p Becerememişler işte kullanmayı :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

hTC Hero vardı, o da böyle kıvrıktı. Bana şık geliyor bilemiyorum.

htc_hero_2.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Zafer Ayvacı

Ali abi alıntını buraya taşıdım, şaşırma :p

Sağol, o fiyata alırsam ayfonculardan farkım kalmaz, gerçi gerçek bir smartphone almış oluyorum, 3310 türevi değil :D :D ama olsun, şu s3 çıksın fiyatı iner, one s te cazip geliyor bu arada...

Şimdi farkettim, hepsiburada.com 'da yerini almış. One X ve One V

2000 TL, X: http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-one-x/productDetails.aspx?productId=telcephtconex&categoryId=371946

900 TL, V: http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-one-v/productDetails.aspx?productId=telcephtconev&categoryId=371946

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Az daha alıyordum bunu. Son anda almışken tam olsun dedim, desire aldım, iyiki de demişim.

Zaten hero'nun ekmeğine kan doğrayan Desire ve Vodafone oldu :D Aynı şekilde hero araştırırken televizyonda Desire Vodafone reklamı dönmeye başladı, ertesi sabah Desire aldım.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Siz şuna bakın asıl, akvaryumda, (sesi de açın)

Mehmet Bey telefondan memnun musunuz?

Ben internet kullanmayacağım ama ileri de belki kullanırım. Çabuk telefon değişen ve telefona çok para veren biri değilim. Dokunmatiği iyi olsun, fotoğraf ve video çekimi sıkıntı çıkarmasın isterim. Bu şartlara göre tavsiye eder misiniz?

Yorum bağlantısı

İlk olarak nete düştüğünde heyecan uyandıran, HTC'nin şu ana kadar çıkarmış olduğu en hızlı ve gelişmiş telefon olan One X artık resmi olarak Türkiye'de. Turkcell ile de kampanyalı bulunabiliyor ve mevcut tarifeye 84.-TL'den başlayan aylık taksitlerle alınabiliyor. Kontratsız satış fiyatı 1850-2100.-TL aralığında. İlk gelen kullanıcı yorumlarına göre telefon beğenildi Türkiye'de. Yanlız sanırım gelişimlere tüketiciler artık eskisi gibi heyecanlı tepkiler vermiyor. 4 çekirdek işlemcili bir model olarak piyasanın ağır abisi rolüne soyunan One X için şimdilik olumsuz bir durum göze çarpmıyor. Tüm HTC severlere hayırlı, uğurlu olsun.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

İlk olarak nete düştüğünde heyecan uyandıran, HTC'nin şu ana kadar çıkarmış olduğu en hızlı ve gelişmiş telefon olan One X artık resmi olarak Türkiye'de. Turkcell ile de kampanyalı bulunabiliyor ve mevcut tarifeye 84.-TL'den başlayan aylık taksitlerle alınabiliyor. Kontratsız satış fiyatı 1850-2100.-TL aralığında. İlk gelen kullanıcı yorumlarına göre telefon beğenildi Türkiye'de. Yanlız sanırım gelişimlere tüketiciler artık eskisi gibi heyecanlı tepkiler vermiyor. 4 çekirdek işlemcili bir model olarak piyasanın ağır abisi rolüne soyunan One X için şimdilik olumsuz bir durum göze çarpmıyor. Tüm HTC severlere hayırlı, uğurlu olsun.

Saygılarımla.

Çok para. En az 1-2 ay beklenmeli.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Elindeki telefonu satıp bunu alacağını söyleme. Döverim... Ciddiyim.

Aklımın ucundan bile geçmedi :fiuw:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yalancıyı bacalar kovalasın mı?

Doğru söylüyorum, arada çok fark var, hiç gerek olmayan bir şey. Hem bu tür şeylere verdiğimiz her kuruş bize borç olarak geri dönüyor. Lütfen...

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Yalancıyı bacalar kovalasın mı?

Bu baca cem yılmazın turistlere, ürgüpe götürmeden gösterdiği peri bacaları mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Saygılarımla.

PC piyasası da aynı dönemi yaşadı. 8088, 80286, 80386 pentium derken makinalar ve diskler doyuma ulaştı. Yeniden minimalizm geldi ve netbook vs dönemine girildi. Telefonda da aynı döneme giriyoruz. Tüketiciler eskisi kadar tepki vermez. Çünkü sadece oyun kullanıcıları için fark eden bir durum sözkonusu. 5 senelik laptop ile hala sorunsuz çalışabiliyor insanlar. Oyun oynama hariç. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Saygılarımla.

İlk ROM'u problemli çıkmış, HTC anında güncelleme yayınladı ve şu an için sorunsuz gözüküyor. Oyun oynanan videoları izledim, muhteşem bir grörüntü kalitesi var. Arkadaşım kendisine telefon bakıyordu, aklı bu telefonla çok karıştı :)

Parası çok, acilen düşmesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Kısa bir süreliğine Londra'ya gideceğim. Telefon ve tablet düşünüyorum. HTC One X/S+Ipad2 ya da Samsung Galaxy Note dikkatimi çeken seçenekler. Nasıl bir çözüm önerir siniz?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Telefon olarak para dert değilse One-X tek tercih derim. Tablet olarak da aypet olabilir. En azından hTC daha iyi bir tablet üretene kadar :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Zafer, one-x'in sII ile karşılaştırmalı testi falan var mı?

Arkadaşım çok almak istiyor ama ikisi arasında kaldı...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer, one-x'in sII ile karşılaştırmalı testi falan var mı?

Arkadaşım çok almak istiyor ama ikisi arasında kaldı...

İkisi arasında kalmaya gerek yok, hem de hiç yok. One-X s2'nin ötesinde bir telefon, teste ihtiyaç duymamalı. Teknik detayları bile farkı gösterir.

Ayrıca S2 şimidi alınmaz, Nexus varken, S3 çıkmak üzereyken.

Hiçbirini izlemedim ama YouTube 'da incelemeler de var.

http://www.youtube.com/results?search_query=one+x+vs+galaxy+s2

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

3 Mayıs'ta tanıtımı var. Ay sonuna kadar gelir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...