İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

• 3 hafta sonra...
Hasan Aksüt

Kısa bir süreliğine Londra'ya gideceğim. Telefon ve tablet düşünüyorum. HTC One X/S+Ipad2 ya da Samsung Galaxy Note dikkatimi çeken seçenekler. Nasıl bir çözüm önerir siniz?

Tercihim Samsung Galaxy Note oldu. :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

+1 Bende de var. Çok zevk alacaksınız ve diğer telefonlar size küçük gelecek. Arabada navigasyon ve de mini TV olarak kullanabilirsiniz. :)

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(düzenlendi)

+1 Bende de var. Çok zevk alacaksınız ve diğer telefonlar size küçük gelecek. Arabada navigasyon ve de mini TV olarak kullanabilirsiniz. :)

Teşekkürler. MiniTV GPRS üzerinden wep sitesi yayınları değil mi? Tuner yok diye biliyorum.

tarihinde Hasan Aksüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Teşekkürler. MiniTV GPRS üzerinden wep sitesi yayınları değil mi? Tuner yok diye biliyorum.

Tuner yok, internet üzerinden. Ya da film seyredilebilir. Radyosu var ama...:)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Çağlar Bayur

HTC Explorer. Fantezilerimin kıyısından geçmezken, bedava sirke baldan tatlıdır oldu, vodafone terfisi ile, neredeyse bedavaya almış oldum. Alo dışında yılda 10 sms ile sınırlı telefon bilgim ile beni şaşırtan başlıklar.

1. Samsung Ace ile de haşır neşir olduğumdan bununla karşılaştırınca, lem bunlar aynı telefon dedim. Menuler, giriş çıkışlar aynı, meğerse android lerin hepsi aynıymış bunu bilmiyordum

2. Ivır zıvır program yüklemek için gıgıl amcanın yeğenlerine (gmail falan) kayıt olunuyor, :nazar: her bir adımımız takip altında, ama yerinen yok gördüğüm kadarı ile

3. kocaman pc ekranından sonra nano ekranlı telefon ile internete girmek bir eziyet, 10" lik netbuk bile ufak gelirken, bu bayağı komik

4. telefonlarda da işlemci hızına bakılırmış, bu modelde bir gariplik var, düşük işlemci hızı ile, gayet hızlı çalışabiliyor, meğerse ekran kartı da konmuş bunlara (diye öğrendim ecnebi sitelerden) sebebi her ne ise , samsung kadar hızlı

5. Su geçirmez gibi görünen bir arka kapağı var, çıkarması biraz zor, sd kart değişimi içinse bu kapağı çıkarmak şart

6. Ekran parlaklığı bayağı fazla (Samsunga göre)

7. android süper marketlerde, uyumlu diye indiridiğim bazı programlar çalışmadı, beklenmedik hata mesajı verdi, madem çalışmayacak neden uyumlu diyorsunuz?

8. nokia E63 ten sonra hele ki şajı bir facia, 2. gün sonunu göremiyor

9. Kamerası sadece var olmak için tasarlanmış, fazla bir şey beklememeli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

ARabamla uyumlu olsun diye alacaktım, ama haticeden Explorer'cı olmaz diyerekten almamıştım :rofl:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

NEticeye bak, en azından telefon özelliği de çok iyi, ayfon gibi parazitli veya boğuk çıkmıyor sesim.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Abi program uyumlu ancak kötü olduğu için çalışmayabiliyor. Uyumlu dediği sürüm ve bulunduğun lokasyona göre ayarlanıyor.

Herşeyin takipte dediğinde haklısın ama. Benim rehberim bile google.da yedekleniyor. Nasıl ki önceki telefonlarda rehbere numara kaydederken SIM veya TELEFON diye seçerdik, android'te SIM - TELEFON - GOOGLE diye seçenek var. Google seçili olursa ve numara oraya kaydedilirse o gmail hesabı hangi android telefonda açılırsa rehber otomatik olarak o telefona geliyor. Büyük kolaylık ama ne kadar güvenlikli tartışılır elbet. Ben pek rahatsız değilim, sonuçta telefonumda devlet sırları taşımıyorum :p

Yorum bağlantısı
Onur Demir

HTC One X baya cezbetmeye başladı Beni. Çok para ama, En ucuz Kaça bulunur? Alınır mı birde.

iPhone sarmamaya başladı artık. Biraz değişiklik iyi olur dicemde çok para OneX

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

One X çok para. Şu yurtdışından gelen, KVK garantili olduğu iddaa edilen (imei karşılaştırması falan yapmışlar ciddi şekilde garantili görünüyor), sim kilitsiz, pasaport kaydıyla birlikte 1300-1400 TL'ye bulunuyor sahibinden, sanalpazar gibi yerlerde.

Güven meselesi tabi. Az buz da fark yok, riski cazip hale getiriyor hani. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

gmaile mecburi üye olmuştum, youtube a giriş yaptım bu iyelik ile, çaattttt doğum tarihimi gördüm, ben yazmadığım halde, vermediğim bilgiyi, bulmuş getirmiş :seytan:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Google bu, herşey beklenir abi. Google haritaları açıyorum, mavi mavi noktayla işaretliyor, "te burdasın işte beyaaa" diyerek :D Pis, belki ben istemiyorum nerede olduğumu bilmeyi. :crazy:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hehhe, bir yazılıma bakar o hatalar, hiç değilse pencere camından değil, eline alınca kısa devre yapan tırt antenli değil, meşhur androdan arak, çakma ios6 nız hele bir gelsin, o zaman bu yazdığını hatırlatacağım sana :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

HTC'nin yeni One X ve One S ceplerinde çıkan sorunlar, internette yankı uyandırdı.

http://www.chip.com....runu_34188.html

:seytan: :seytan:

mümkündür, zira iletişim odaklı bir cihaz, ses billur gibi, hamamdan konuşur gibi yankılanmıyor sesler, telefondan da öncelikle bu beklenir :seytan: pusula veya su terazisi modunda kitlenirse de sorun değil tabii. 1 TL ye alınır 1 adet su terazisi, telafisi kolay.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
HTC, sorundan haberdar ve kullanıcıların şikayetlerini bu XDA konusu altında dinliyor. Zira HTC, sorunu kendi elindeki ceplerde yaşamıyor ve bu konuda bilgi toplamak istiyor.

Kullanıcı problemi, hatalı kullanım. Pirenin deve yapılmış hali bence :)

hTC, telefon üretmeye oneX ile başlamadı. Daha düşük teknik özellikli makinalarında sorun olmazken daha kuvvetlisini stabil çalıştıramayacağına inanmıyorum.

Bir de en azından şikayetleri dinliyormuş işte. Biz daha naapak gardash :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

viral reklam da yapıyor, rakip firmalar, aynı işi yapan cihazlarını 6 misli pahalıya satmak için :fiuw:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

androidli htc :p

Zira findowslusu da vardı.

hTC P3450

Aman Zafer ne yaptın windows mobile felan bize ters. 2005 de tanışmıştım sonra unuttum gitti :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Aman Zafer ne yaptın windows mobile felan bize ters. 2005 de tanışmıştım sonra unuttum gitti :D

Ben de ben deeee :p Bu üstteki modelden kullanmıştım. Değil hTC, tüm markalar birleşip voltran oluştursa yine adam olmaz WM :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

zafer desire hd için android 4 yayınlandım bilgin varmı ben güncellemeleri kontrol ediyorum yeni güncelleme görünmüyor. android 2,3.5 görünüyor benim telefonda

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

zafer desire hd için android 4 yayınlandım bilgin varmı ben güncellemeleri kontrol ediyorum yeni güncelleme görünmüyor. android 2,3.5 görünüyor benim telefonda

Abi gelmedi ama gelecek. Temmuz - Ağustos ayı yazılı sitede.

http://www.htc.com/www/help/android4faq/

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...