İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Yav arkadaşlar şöyle güzel bir strateji oyunu tavsiye etseniz.Yeni nesiller biraz garip geliyor bana eskiden age of empires serisi vardı oynanış tarzını oldukça severdim Rise Of Nations serisi çok güzeldi son oyunda tamamen farklı bir şekle soktular oyunu ve mahvettiler.Bu oyunları bilenler az çok tarzı anlamışlardır çok fazla yabancı dil gerektirmesin :p

medieval serisi tabiki; total war olur Kİngdoms olur, en son japonya samuraylarla ilgil olanı çıkmıştı alamadım, adınıda hatırlayamadım şimdi :unsure2: Total warlar eskidiği için tabi tarih olrak orjinal almanızı tavsiye ederim 20tl civarıydı vatan bilgisayarda...

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih Serious sam 3 de mevcut korumaları aşabildin mi? Orjinal olmayan oyunda farklı bir sistem var.Ölmeyen akrep falan çıkıyor...

Ben görene kadar halletmişsin abi.. :) SS3'ü bende pek beğenmedim... LOTR War in the North ise yeni bitti. Tadı damakda kaldı.. RPG third person oyunlar beni pek sarmaz ama bu bir başkaydı..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben şuanda boştayım..Serious bende beğenmedim bu sefer..Bana açık alan lazım çok kapalı alanda geçti oyun..Şimdi ne oynasam bilemiyorum..

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Yav arkadaşlar şöyle güzel bir strateji oyunu tavsiye etseniz.Yeni nesiller biraz garip geliyor bana eskiden age of empires serisi vardı oynanış tarzını oldukça severdim Rise Of Nations serisi çok güzeldi son oyunda tamamen farklı bir şekle soktular oyunu ve mahvettiler.Bu oyunları bilenler az çok tarzı anlamışlardır çok fazla yabancı dil gerektirmesin :p

Anno 2070 ya da oynamadıysanız daha öncekiler?

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Ben şuanda boştayım..Serious bende beğenmedim bu sefer..Bana açık alan lazım çok kapalı alanda geçti oyun..Şimdi ne oynasam bilemiyorum..

:good1::)

Hatta hamachi üzerinden birlikte orc kesebiliriz Ayhan abi :)

Edit:ekleme

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

call of duty-modern warfare 3 güzel oyun...

Şuan oynuyorum zaten dün başladım bugün biter sanırım sonlara yaklaştım sanırım.Çok beğendim oyunu

Valla ben senin yerinde olsam yine Age of Empires II: The Conquerors Expansion oynardım..Hala tadı damağımda kalmıştır...

Evet çok fazla oynadım Age serisini

medieval serisi tabiki; total war olur Kİngdoms olur, en son japonya samuraylarla ilgil olanı çıkmıştı alamadım, adınıda hatırlayamadım şimdi :unsure2: Total warlar eskidiği için tabi tarih olrak orjinal almanızı tavsiye ederim 20tl civarıydı vatan bilgisayarda...

Devasa ordularla yapılanlar çok hoşuma gitmiyor herşeyi çok uzaklardan izliyormuş gibi olanları yani.Bende anımsayamadım japonlarla ilgili olan vardı listeme ekledim deneyeceğim bakalım

Anno 2070 ya da oynamadıysanız daha öncekiler?

Listemde bulunuyor bakalım

Yorum bağlantısı
Akan Belen

E bu oyun bitti % 54 de :(

Akan abi Comand and conquer Generals' i denemiş miydin?

Semihcim cc serisi favorilerimdendir tamamını oynadım.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

E bu oyun bitti % 54 de :(

Semihcim cc serisi favorilerimdendir tamamını oynadım.

%54 mü? Şiddet içeren sahneleri mi kapattın ne yaptın abi? :)

Forumda oyuncu çok. Arasıra hepbirlikte bi strateji oyunu felan oynasak..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Valla bilmiyorum öyle birşey yaptığım yok ama anlamadım ki

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Ben katılırım süperde olur.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Generals harikadır yahu bir dönem acayip oynuyordum.Bir iki defa online oynamıştım ama şimdi nasıl olur bilmiyorum valla

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Şu karlı kış günlerinde skyrim'de iyi gidiyor benden söylemesi.. :)

Mağara mağara gezip görev yapmaktan, dwervenlerin karma karışık inşaat yapısından gına geldi ama her nedense hala bir yanım oyunu oyna diyor. Amulet olduğu halde evlenme olayını beceremedim. Neden acaba?_

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Mağara mağara gezip görev yapmaktan, dwervenlerin karma karışık inşaat yapısından gına geldi ama her nedense hala bir yanım oyunu oyna diyor. Amulet olduğu halde evlenme olayını beceremedim. Neden acaba?_

Ben dragon bilmemne oldugumu yeni keşfettim. Bi kaç keşiş tipli abimiz beni eğitti :) (dağın tepesinde) war in the north dan sonra biraz daha detaylı geldi ama yine de güzel. Yeter ki giant'lar la karşılaşmayayım

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Ben dragon bilmemne oldugumu yeni keşfettim. Bi kaç keşiş tipli abimiz beni eğitti :) (dağın tepesinde) war in the north dan sonra biraz daha detaylı geldi ama yine de güzel. Yeter ki giant'lar la karşılaşmayayım

Dragon Born. Whoo Whirl :D

Benim şansıma 1 tane ejderha çıktı diğerleri hemen kaçıyor.

Giantlara saldırmazsan bir şey yapmıyorlar. Neden sataşıyorsun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Dragon Born. Whoo Whirl :D

Benim şansıma 1 tane ejderha çıktı diğerleri hemen kaçıyor.

Giantlara saldırmazsan bir şey yapmıyorlar. Neden sataşıyorsun?

Oyun paranoyak etti. Bu dosttur diye yanından geçiyorum,bi bakıyorum sırtıma kılıç iniyor :D level 7'yim şuan. Oyun bazen verdiği görevler konusunda yardımcı olmuyor. ekstra questleri haritada gösteremiyorum.. Sarışın bi abla 20KM koşturdukdan sonra 2. ejderhayı kestirdi bana en son

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Cod mw3.Biryerlerde benmi yanlış yaptım anlamadım ki.

Yok bende de öyle bitti o.Sonunda puroyu yakıp içtiysen sorun yok :) Zorluk derecesinden dolayı öyle bir yüzde gözüküyormuş.Ayrıca oyun içinde saklı bazı şeyler var laptop gibi onları aktive etmek gerekiyormuş.Falan filan işte...Ama %54 de full bitmiş oluyor için rahat olsun.

Yorum bağlantısı

need for speed the run oyun genel anlamıyla kolay basit ve çabuk bitiyor grafik mükemmel ötesi film tarzında yapılmış polislerden kaçarken, çeşitli tuş kombinasyonları ile kaçmasını siz sağlıyorsunuz( köpek kovalıyor araba camının kırılması vs gibi) oynamaya değer. güzel vakit öldürür :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Karedeşime Batman Arkham Asylum'u yükledim. Oyun ciddi anlamda kötü. Bence oynanmaz :) duyurulur :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Akan Belen

Rage oynayan varmı acaba.Donma sorunu yasıyorum ben.Sıkıntısız açılıp oynuyorum ama bir anda donuyor ve ne yaparsam yapayım oyundan çıkamıyorum ve düzelmiyor taki komple kapayıp açana kadar.Sorun ne olabilir ki

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...