İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Armağan Pekatik
Şeritleri talip etmek daha güvenli olur bence.( Trafiğe açık yolda) :police:

Yolun boşsa bazen şeritte kalıp arabayı dönmeye zorlamak bana bazen daha tehlikeli geliyor. Tabi ki eğer az bir trafik olma riski varsa yapmamak lazım. Benim söylediğim hızlı falan değil. Arabanın zaten dönebileceği yolda bu açıyla dönmek. Yanlama ya da vıcırdama ya da ekstra bir şey değil. Bunun amacı direksiyonu minimum kırıp amotüsörlere maksimum yük bindirmek.

+1 o yukarıda ki fotoğraf ancak oyunlarda olur :unsure2: Akan trafikte mümkün değil..

Trafiği tehlikeye düşürmediği sürece ben yapıyorum. Trafikte arabalarının üstünden atlayamayacağımıza göre olmaz tabi ki. Ama sadece oyunlarda olmuyor.

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar Test Drive unlimited 2 oynayan varmı ? Her girişte bir güncelleme vs. istiyor çözemedim? Sinir oldum kapattım en sonunda, nedir bunun çaresi ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
+1 o yukarıda ki fotoğraf ancak oyunlarda olur :D Akan trafikte mümkün değil..

Bazen mümkün oluyor ya :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Bazen mümkün oluyor ya :D

Bak şimdi oldu mu? Biri gelecek naylon falan diyecek. Gene kızdırcaklar seni. :D

Arkadaşlar Test Drive unlimited 2 oynayan varmı ? Her girişte bir güncelleme vs. istiyor çözemedim? Sinir oldum kapattım en sonunda, nedir bunun çaresi ?

Oyun orjinal değil heralde. Çok ayıp ;)

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bak şimdi oldu mu? Biri gelecek naylon falan diyecek. Gene kızdırcaklar seni. :D

Oyun orjinal değil heralde. Çok ayıp ;)

Orjinal mi O da ne :D

Ayrıca Naylonlara laf yok, görüp görebileceğim nadir yol tutan naylonu buldum. Sümbüllerin yüzünden bizimkilerde naylon oldu. ;)

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Ya bende oyun oynamak istiyorum ama ne ile oynamalıyım bi yardımcı olsanız :D

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Mafia II, Üniversitedeyken 1'ini bitirmiştim, şimdi de bunu bitirdim...Sahneler, senaryo, karakterler, film gibi...

mafia2pc.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Orjinal mi O da ne :lol2:

Ayrıca Naylonlara laf yok, görüp görebileceğim nadir yol tutan naylonu buldum. Sümbüllerin yüzünden bizimkilerde naylon oldu. :D

O zaman mustahak abi :)

Mafia II, Üniversitedeyken 1'ini bitirmiştim, şimdi de bunu bitirdim...Sahneler, senaryo, karakterler, film gibi...

Ben de aynı şekilde 1'i bitirdim ama pek haz etmediğim için 2'yi oynamadım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Oğuzhan Çakır

mafia2pc.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Bende 4 gün önce bitirdim gerçekten keyifli bir oyun.Özellikle rasathane'de geçen (sonbölüm) bölümü'nü beğendim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Türkmen
travian :rolleyes:

Allah kurtarsın :D Ben sigarayı bırakırken daha az zorlanmıştım :D

Tek kişilik travian nasıl oluyor?

:good1:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
1- crysis 2

2- BF2

Shoot'em all (hepsini gebert) görüntü güzel aksiyon bol ancak insana biraz bir şeyler katmalı. Bu tarz oyunlarda 2-3 mermi yiyip etrafta koşuşturan düşmanı görmek sinirimi bozuyor. Aynı şekilde kendi adamımızında tek mermiyle gebermemesi de çok can sıkıcı. Crysis'de bu konu için nano giysi bahane edilebilir ama o da bi yere kadar. BF, COD oyunlarına savaş simulasyonu diyenler ARMA oynamalı. Bakalım makinalı başına geçip soykırım yapabiliyorlar mı? :D Savaş alanında sürekli gelen düşman öldürmek çok can sıkıcı nerde bunda gerçeklik ama şu var adı üstünde oyun :D. Ben oyundan sadece eğlence beklemeyenlerdenim sanırım ;)

Düzeltme: Ben neler yazmışım :D

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar BASTION adında ufak boyutlu sevimli bir oyun var...Oldukça keyifli.Bu ara ona sardırdım.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Arkadaşlar BASTION adında ufak boyutlu sevimli bir oyun var...Oldukça keyifli.Bu ara ona sardırdım.

O ne abi Süper Can gibi :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Bak bir oyna çok güzel..

Merak edenler için videosu burada... :D

Biliyorum biz çocukene oynardık bunları :D. Monkey hero vardı PS1 'de ne oynardım...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Samet Faki

Counter Strike - Online

Cod Tum Seri

Moh Tum Seri

Crysis 2

Angry Birds

Need For Speed 2 Underground

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca
Grid 2. Beceremiyorum ama çok güzel bir oyun.

race%20driver%20grid-2.jpg

Bu oyunda klavyeyle kontrolü nedense sağlayamadım. Bi gariplik var sanki :s

Bu arada bende OMSİ'ye sardım bu günlerde, Man kullanıyorum :friends:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Age of Empires 2 - The Conquerors :nazar:

Hala oynuyoruz arkadaşlarla ...

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Yeni oyunumuz dead island. Konusu son zamanların revaçda olan bilim kurgusu zombiler. Güzel bir tatil bir anda kabusa dönüşüyor çünkü tatil yaptığımız ada da biz uyurken herşey değişiyor. Genel bir hastalık yayılıyor ve bunun sonucunda insanlar bilinçlerini yitirip et obur birer yarı ayık yaratığa dönüşüyor.

Hastalık kapmamış insanlar da kendi güvenlik alanlarını oluşturup hayatta kalma mücadelesi veriyor ve bizde (varsa 3 arkadaşınız size baştan sona eşlik edebilir) bu mücadeleye ortak oluyoruz ve adadan kurtulmak için ve hayatta kalmak için erzaklar ve cephane toplayıp mağdurlara yardım ediyoruz.

Oyun genel anlamda eğlenceli fakat bazen çok ürkütücü veya gerici olabiliyor. Görsel anlamda ve fiziksel motor olarak gayet başarılı ve 10 üzerinden en az 8.5 vereceğim bir oyun. Tavsiye ederim.

dead-island-475x267.jpg

DeadIsland-haber-550x309.jpg

Yorum bağlantısı
Aykut Aydoğdu

Omsiyi bende indirmeyi düşünüyorumda karışık gibi biraz sanki :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...