İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Sani Gerşon

Sanaldan bahsediyorum ben. Ha ben sana cam (!) açarım dersen ben size de uyarım :p

Zinhaaaar. :vroom:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Bf3, Mw3'ün yanında halt etmiş :D

Beklenen yorum :good1: Battlefield BC2 ye toz kondurmazdım fakat, activision dice'ı yendi bu karşılaşmada :)

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yok arkadaş, bi helikopterli zodyak'lı sahneler var, olamaz böyle bi şey!

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Arkadaşlar geçen hafta fifa 2012'e başlamıştım. Gayet güzel virtual pro modu, oynanabilirlik hat safhada. PES gene nal toplar bu sene. 3. sezonum Milan'a geldim. ST rolündeyim.

Ve dün geceden itibaren Elder Of Scrolls V - Skyrim 'e başlamış bulunuyorum. İlk izlenimlerim :

Çok detaylı ve ayrıntılı. Benim gibi her işin peşinden koşarsanız oyunun sonu gelmez.

Obliviondan alışık olduğumuz her şey duruyor ve üzerine çok şey eklenmiş.

Dövüş modunda kombomsu şeyler var ama daha tam çözemedim. Şimdilik konuşup dolaşmalı görev yapıyoruz.

Silahlar, malzemeler, yan görevler, minik oyunlar bir dünya. Bir çoğunu öğrenemeden oyunun bitecek olması kötü. İnşallah sıkılmam.

Gene İngilizcesi çok ağır.Sırf o sebepten kitapları okumuyorum. (yani en azından bana ağır geldi)

Hava'nın soğu insanların korkusuyla içimize işliyormuş. Bana öyle bir şey olmadı. Atmosfer beni alıp götürmedi. (1280*800, 4xAA, 8xAF, Details:High, 30-35FPS)

Nvidia 640mb 320bit 8800gts ekran kartımın yavaş yavaş aciz kaldığını hissettiğim bir oyun ama sanıyorum yenilemem :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benim 5770 vaporx ekran kartım gayet yetiyor. Her şeyi full ayarlarla oynuyorum.

Yorum bağlantısı

en son red alert 3 oynadım. Oyun oynamaya da çok vaktim yok ama şu an street fighter 4 arıyorum pc versiyonu :)

elinde olan varsa alabilirim.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Benim 5770 vaporx ekran kartım gayet yetiyor. Her şeyi full ayarlarla oynuyorum.

Benim de aklıma 6950 alıp 6970lemek geldi bugün ama gene hadi git başımdan kör şeytan deyip savuşturdum o düşünceyi. Durduk yerde 500 lira şimdi. Töbe töbe :)

Bu arada 5770 tam bir f/p kartı. Ayarların ayrıntısını ve aldığın frame'yi yazarsan sevinirim. Çünkü benim kart mağra, şehir gibi yerlerde aksiyon anında 10 frame'ye kadar düştüğünü fark ettim.

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ayarlar full sadece AAx2 konumunda, bf3'te 35fps görüyordum, bunda neyle göreceğim?

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Ayarlar full sadece AAx2 konumunda, bf3'te 35fps görüyordum, bunda neyle göreceğim?

35fps görüyorum diyorsun da en az kaç görüyorsun onu da söyle :) ortalama da kaç?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ortalamam zaten 35 Armağan. En azım 29. Genelde sabitim.

Zafer fraps ne? Ben Bf3'te kendi komutu ile bakmıştım.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Fraps bir program. Ekranın köşesinde frame'i gösteriyor. Oyuna girmeden önce başlatıyorsun. Sanıyorum 40 civarı çıkması lazım

4xMSAA 1280.png

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Katılıyorum Adnan abi. Tüm serisi ayrı bir güzel :)

Bende bugün NFS The RUN'ı indirdim. Genelde realizmden uzak oldugu için NFS'leri pek sevmezdim. Tam bunu sevecektim ki (grafik ve atmosferi için) bilgisayarım kaldırmadı :ninja::)

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Pes 2011 bu aralar ona takılıyorum

birde cull of duty black oops kuracağım eskilerini oynamıştım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Katılıyorum Adnan abi. Tüm serisi ayrı bir güzel :)

Bende bugün NFS The RUN'ı indirdim. Genelde realizmden uzak oldugu için NFS'leri pek sevmezdim. Tam bunu sevecektim ki (grafik ve atmosferi için) bilgisayarım kaldırmadı :ninja::)

Yapmayın etmeyin, sizler yüzünden oyun manyağı olacağım :)

Yorum bağlantısı
Erman Temel

F.E.A.R 3

Crysis 2

COD Black Ops.

MOH

Blur

NFS Hot Pursit

Dark Siders

Singularity

Ağbi mükemmel oyunlar tek kelimeyle

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani, MW3 'de kum fırtınasına yakalandın mı abi? :)

YOk daha değil.

Ama yanında tank ateş edince sağır efekti aynı askerdeki gibi valla. Hayran oldum. Sanki ben G3 ile ateş açmışım gibi :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Bir de şu çatışmalar uzaktan uzağa olsa ve sadece sızmalarda yakınlaşılsa ben de seveceğim bu oyunları. 50m kala adam spawn olan savaş oyunları dolu piyasa

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Oyun bunlar Armağan, oyun. Simülasyon değil :)

Ama kendilerinden bahsederken savaş simülasyonu diyorlar. Her neyse demek ki savaş simülasyonu olsalar oynayacağım. Bu arada roller coaster tycoon 4 oynadın mı? Ya da o tarz oyunları sever misin? Bu tycoon tarzı oyunlara ilk lemonade tycoon ile girmiştim. Olay sim city 4 rush hour'a kadar geldi. Sonra çıkan simcityler bana aynı tadı vermedi nedense. Sim city 4 ün üzerinden gitselerdi parayı kırmışlardı.

Bu arada en son tropico 4'ü oynadım. Kendine has uslubu olan değişik bir oyun aslında.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sim City 2000 ve 3000'i oynamıştım. Lemonade tycoon'a çok kısa bir zaman bakabilmiştim, o zamanki pc'm kaldırmıyordu bunları.

Hala SimHotel oynarlılığım mevcut. SimCity'lerde de dediğin gibi 3000 tarzı yapsalardı, onları da zevkle oynarım :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Simtropolis diye bir site vardı oradan paso expension pack indiriyorduk. Güzel texturelar falan vardı. Hey be ne günlerdi. Peki half life'ı herkes bilir de Opposing Force'in tek kişiliğini oynayıp bitiren var mı hiç? Ne uğraşmıştım ve geçemeyip az mu hile yapmıştım?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Armağan Pekatik

Dungeon keeper oyununu bilen var mı? 4. bölümü geçemedim ya. Herolar çok güçlü geliyor. Bi de yetmez gibi adak istiyen kuru kafa paso yaratık gönderiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...