İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Semih İzgi
(düzenlendi)

oyun bitti Semih, tamda sigarayı bırakalı 3 hafta olmuşken Makarvmuydu neydi, onu asıp karşısında keyifle Puromu içtim :keyifli:

Vay be. Çetin cevizmişsin Sadık abi :flowers: Makarov'Kingfish' di hedefimiz. O proyu içerken bende bilgisayar başında yakmıştım bir keyif sigarası :D Gerçekten başarılı bir yapımdı, Müsait bir zamanda tekrar oynayacağım.

Şu videoyu bir izle abicim.. Oyun çıkmadan önce bu kısa filmi çıktı, filmde Price ölüyordu ama oyunda öldürmemişler. Harika hazırlanmış bir video. Gerçekten çekilip sinemaya gelse 3 4 kez giderim, para kazanıp yine çeksinler.. :)

Videoyu youtube üzerinden tam ekran izlemenizi tavsiye ederim :good1:

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

En iyisi deneyip görmek herzaman :) Bilgisayar uçurum yaratacak kadar eski değilse sıkıntı olmuyor Sadık abi. :good1:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şu oyunu bir oynayamadım gitti yahu deli olacam.Bütün seriyi oynadım bu oyuna kadar ps3 almadan oynamayacağım bu oyunu :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Şu oyunu bir oynayamadım gitti yahu deli olacam.Bütün seriyi oynadım bu oyuna kadar ps3 almadan oynamayacağım bu oyunu :D

PS3 alıncada da oynayamama riski var. Oyunun fiyatı malum :D. Korsana yönelecekseniz Oyun meşhur cfw 3.55 ile çalışmıyordu ama sanıyorum şimdi bir eboot yayınlanmış. Bunlara hazırlıklı olun mesala Fifa 2012 hala oynanmıyor. :(

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben biraz farklıyım sanırım :D oynamayacağım tek oyun fifa serisi yada şöyle demek daha doğru olur spor oyunları nedense hiç ilgimi çekmiyor.Nette bakıyorum ps3 satan yüzlerce firma var sıfır diyor efendim içinde 20 oyun 30 oyun hediye falan.Bu ps3 ler kırılmış mı anlamına geliyor acaba

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

su an cıkan oyunlar acayip aştı kendilerini su anda battklefled 3 18 gb lik alan kaplıyor ama grafik ler muhteşem sanki sizde oyunun içindeymiş gibi hissettiriyor :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Ben biraz farklıyım sanırım :D oynamayacağım tek oyun fifa serisi yada şöyle demek daha doğru olur spor oyunları nedense hiç ilgimi çekmiyor.Nette bakıyorum ps3 satan yüzlerce firma var sıfır diyor efendim içinde 20 oyun 30 oyun hediye falan.Bu ps3 ler kırılmış mı anlamına geliyor acaba

Evet kırılmış anlamına geliyor. Aslında şöyle PS3'ün yazılımları vardır. Bu yazılımlar sürekli güncellenmektedir. Kırılmış versiyonu 3.55 dir. Yeni çıkan oyunlar PS3'te 3,70 versiyonu yüklü değilse çalışmıyorlar. Fakat örgütler de boş durmayıp bunları da boot dosyaları ile hallediyorlar. Eğer yazılımı ile oynanmış (kırılmış) bir ps3 alırsanız hdd sine sizin oyun yüklemeniz o kadar kolay olmayacaktır. Yeni çıkan oyunları orjinal alsanız bile 3,70 sürümü istedikleri için gene çalıştıramayacaksınız. 3.70 yüklerseniz bu sefer hdd deki oyunları çalıştıramazsınız ve tekrar 3.55'e geri dönmek ise ciddi gayret gerektiren bir iş.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

O zaman iki tane ps3 alalım :)

Onun yerine şu da yapılabiliyor. Bir usb var o takılıysa PS3 kırık olarak başlıkyor. Çıkardığınızda orjinal olarak. Lakin ben hiç denemedim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hımmm eee o zaman ne yapacağız peki.Sorunları yazmışsın ama çözüm yok :D orjinal oyun alacaksın dersen en basit ve pahalı yöntemi söylemiş oluyorsun.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Korsana destek vermeyeceğim için çözüm yöntemi aramadım. Bir önceki mesajımda alternatif bir yöntem söyledim zaten. Lakin çalıştığını gözümle görmedim. İşte 2 şık:

1) Orjinal PS3 alınır. Orjinal oyun alınır.

2) CFW (kırık) bri PS3 alınır. HDD sini doldurana kadar oyun aldığın yerden seçilir. (10-15 adet). Yeni oyun çıkınca Oyun için "fix" beklenir. Çıkınca eğer kabiliyet var ise kendi başına yok ise PS3'ü aldığın yere giderek 5-10 lira karşılığında yükletilir.

Başka çözümü yok.

NOT: bu arada kırık PS3'te online oyun oynanmayacağını da unutmayınız.

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Anlıyorum kırık ps3 de online oyun oynanmadığını biliyorum.Ama oyun fiyatları gerçekten çok yüksek olsa 50 tl zaten orjinal alır oynarım sonuna kadar.Orjinal aldığım ve alacağım oyun şu an için sanırım türkçe dil destekli oyunlardır benim için.ps3 alınca asıl karar çıkar ortaya zaten

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

benim Lopitop daha yeni sayılır Semih, i5 işlemcili, çift çekirdekli, (sanal 4 çekirdek) 4 gb.ram, vs. performans değer ortalaması 5.1 falan filan yani. ama lapitopla oyun oynarken evdeki harici klavye ve kablolu mauseyi kullanıyorum.lapitopla oyun oynayanların laptopun sağlığı açısından bu yöntemi izlemesinde fayda var.

İş için dandik laptop alıp oyun oynamamak daha hayırlı :D. Acıyorum notebooklara verilen paraya. Sonuçta 5.1 muhtemelen ekran kartınızın aldığı değer ve benim beğenmediğim ekran kartım 6,3 alıyor. Ayrıca notebook'unda mobile gpu olmayan ve Optik ses çıkışı olan var mı? Zaten varsa notebook değildir.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Comforta

Armağan bey. focusa biniyorsan titanium-x pakete binersin, comfort kullanıpta focusum var demek .!!! gibi bir şey senin kisi.

benim Lapitopumu evimde kullanıyorum ve de 40 yılda bir oyun oynadık, neredeyse aciz ve suçlu ilan etmediğin kaldı bizi. dünyaya kaç kez geleceksin? ha birde bir mala eşyaya sahip olmak için orasından burasından çokta anlamaya ve teknik detayları da ayrıntılarıyla bilmeye gerek yok.

Dikkat ederseniz aracım comfort. O zaman ben kendime focusa biniyorum demeyeyim. Titanium-x pakete para vermeyi de gereksiz görüyorum. O sebepten almadım. Bilgisayara oyun için çok para vermeyi (ben size özel söylememiştim) gereksiz görüyorum. Çünkü firmalar bilgisayarda parça alarak, konsolda orjinal oyun satarak para kazanmayı amaçlıyor. Bu sebepten mobile ekran kartlı bir bilgisayarda benim bindiğim focus kadar oyun oynarsınız. Heee ben memnunum focusumdan. Demek ki siz de memnunsunuz. Yanlış anlaşılacak bir şey yok. Ama benim benim araba comfort diye gidemeyeceği yer yok ama sizin ekran kartı m diye seneye gösteremeyeceği oyun ya da işletim sistemi olabilir.

Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma. Ben ezmek amaçlı söylemedim. Herkesin oyuna bakış açısı farklıdır.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Fifa 2012 oynayan var mı? Eski adıyla Be a Pro oynuyorum. 3. sezonda Liverpool'a geldim. Bir sezondur oynuyorum. Sakatken ya da dinleniyorken maçları simulate ettiğimde hep bol gollu geçiyor. Hatta 2-0, 3-0 yeniyor Liverpool ama maçı normal oynarken orta sağadan top çıkaramıyor.

Ayrıca çok fazla top direkten dönüyor. Her maç en az 2 defa. Artık sabırları zorluyor. Sizinde böyle mi yoksa bana mı denk geliyor?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Fifa 11'e anca alışmışken 12 geldi. Kurdum ama daha geçmedim 12'ye ama 11'i sevdim.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Şu sıralar serious sam3 ve Lord of the Rings : War in the North' a başladım.. LOTR gerçekten akıcı :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Semih Serious sam 3 de mevcut korumaları aşabildin mi? Orjinal olmayan oyunda farklı bir sistem var.Ölmeyen akrep falan çıkıyor...

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Semih Serious sam 3 de mevcut korumaları aşabildin mi? Orjinal olmayan oyunda farklı bir sistem var.Ölmeyen akrep falan çıkıyor...

Korsana çözümde son nokta :D. Daha önceden korsan Test Drive Unlimited'da da belli bir segment sonrası arabalar orjinal oyundaki fiyatlarının 100 katı olduğu için alıp ilerliyemiyordun. Sonradan çözüldü tabii.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Serious sam de çözüldü ama epey zaman aldı...Az kaldı bitiririm bugün.Yalnız eski serilerinin tadı yok.Ben Sam i geniş alanlar da üzerime çok fazla sayıda yaratık geldiği için seviyordum.Bu sefer çok dar alanda geçiyor...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Akan Belen

Yav arkadaşlar şöyle güzel bir strateji oyunu tavsiye etseniz.Yeni nesiller biraz garip geliyor bana eskiden age of empires serisi vardı oynanış tarzını oldukça severdim Rise Of Nations serisi çok güzeldi son oyunda tamamen farklı bir şekle soktular oyunu ve mahvettiler.Bu oyunları bilenler az çok tarzı anlamışlardır çok fazla yabancı dil gerektirmesin :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...