İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Sani Gerşon

Blackberry'si olanlara müjde. Simcity ve Sims3 ücretsiz olarak BB'lere sunuldu. Zevkle oynuyorum :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Abi ne tarz istiyorsun hemen ben sana öneris sunayım.

Tavsiyem The Elder Of Scroll : Skyrim dir ya da dead rising olabilir.

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Dead rising düşünebilirim.

Skyrim baba oyundur ama emek ister.

Hilesiz bende geçemedim.Uyuz etmişti beni sorma.

Siyah giyen elemanlar vardı ya parlak parlak. :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

o zaman dead rising 2 off the record. Garip aletlerle silahlar yapıp zombi kesmece :D

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Şaka gibi bir oyun var, adı saint row the third. yani serinin 3. oyunu. Oyun son derece saçma ve gereksiz ama çok eğlenceli. :) sınavlardan çıkınca gelip oynuyorum eğer F1 2011'de antreman yapmıyorsam :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ya arkadaşlar Serious Sam 3 çıkıyormuş veya çıkmış..Sevdiğim bir seridir..Onu beklemeye karar verdim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Oo Sadık abi, :D yorumlarını bekliyoruz, oyun ilerledikce güzelleşiyor haberin olsun. Yalnız söylim, oyunu ben ilk kurunca görüntü bulanıkdı, menüden grafik ayarlarından çözünürlüğü düzeltip 'image quality' i yüksek yapınca düzeldi. Sende duruma bakarsın abicim :flowers:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Skydrift diye bir oyun tavsiye üzerine ele geçirdim.Güzel bir şey.Stres atmalık. 450 mb lik bir oyun kurulunca 1 gb ama grafikler falan oldukça güzel.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

İleri bölümlerde daha iyi senaryo ve atmosferle karşılaşıyorsun abicim, devam et :good1::) Ama o konuda haklısın, uzakda bekleyince sonsuz adam doğuyor :) illa üstlerine koşmak lazım

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

İleri bölümlerde daha iyi senaryo ve atmosferle karşılaşıyorsun abicim, devam et :good1::) Ama o konuda haklısın, uzakda bekleyince sonsuz adam doğuyor :) illa üstlerine koşmak lazım

İyi ki oynamıyorum.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

1 gb lik oyun daha ne olsun :)

Oyunun kalitesini cigabayt ile mi ölçüyorsun abi :D Aşk olsun :D

Yıllarca internet cafelere milyarlar kazandıran Counter Strike 180MB değil mi?

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Oyunun kalitesini cigabayt ile mi ölçüyorsun abi :D Aşk olsun :D

Yıllarca internet cafelere milyarlar kazandıran Counter Strike 180MB değil mi?

O zaman öyleydi ama şimdi 180 mb lik oyun yap kimse dönüp bakmıyor.. :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Ya bi ara oyunlar vardı, tek kişi üsse sızmaya çalışıyordun filan, bi 8-9 sene oldu herhalde oynayalı. Anlatabildim mi? :D

Commandos mu acaba?

commandos2_bemutato_01.jpg

O zaman öyleydi ama şimdi 180 mb lik oyun yap kimse dönüp bakmıyor.. :)

Eskiden oyunlar assembly diliyle yapılıyordu. Gerçekten inanılmaz emek isteyen işlerdi. Şimdi ise "engine" ler hazır. "renderer" lar hazır. Millet oyuna doydu. Var mı fall out 2 gibi kara mizah.

Şimdiki oyunlara oyun demek biraz yürek istiyor yahu.Resmen film gibi artık.

Para kaygısı olmasa ortama ne oyunlar çıkar ama adamı yerler :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Evet bence de sorulan oyun commandos serisi olabilir..İlk serileri oldukça keyifliydi ne zaman 3 boyut yaptılar benim için bitmişti.

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Ya bi ara oyunlar vardı, tek kişi üsse sızmaya çalışıyordun filan, bi 8-9 sene oldu herhalde oynayalı. Anlatabildim mi? :D

İ'm going in (IGI project) mi acaba, eğer oysa 2000li yıllarda favorimdi saatlerce oynardım, II'si çıktı onuda bitirdim III'ünü yapmadılar. Codemaster'dı yapımcısı sanırım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...