İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Uğur Çınar

grid de iki sefer klavye yi kiriyodum :) sinirimdem su anda mafia iki ye sardım guzel oyun tavsdiye ederim

Yorum bağlantısı

Bu aralar NBA 2K11 e sardırdım.My Player bölümü çok güzel olmuş.Eskiden olduğu gibi yarattığınız oyuncunun yeteneklerini en yükseğe getiremiyorsunuz.Öncelikle oyuncunuzun oyun karakterini seçiyorsunuz (atletik,3 sayı,asist vs) buna göre oyuncunuz 45-46 gibi bir overall a sahip oluyor.daha sonra nba yaz liginde oynamaya başlıyorsunuz.sonrada draft sezonunda performansınıza göre bir takım sizi draft ediyor ve sezonununz başlıyor.takım arkadaşlarınızın size verdikleri hücum savunma ve derece görevlerini yerine getirdikçe skill point kazanıyorsunuz.Maçlarda yaptığınız doğru ve yanlış işlere göre maç içinde dereceniz artıp azalıyor :)

Ayrıca Jordan için açılan bölümde çok zevkli.Kariyerinin en önemli 10 maçını tekrar oynuyorsunuz.jordan istatistiklerini yakalayarak bu maçları bitirdikten sonra jordan ı kariyerine istediğiniz takımla yeni baştan başlıyorsunuz.

Yeni oyunumuz dead island. Konusu son zamanların revaçda olan bilim kurgusu zombiler. Güzel bir tatil bir anda kabusa dönüşüyor çünkü tatil yaptığımız ada da biz uyurken herşey değişiyor. Genel bir hastalık yayılıyor ve bunun sonucunda insanlar bilinçlerini yitirip et obur birer yarı ayık yaratığa dönüşüyor.

Hastalık kapmamış insanlar da kendi güvenlik alanlarını oluşturup hayatta kalma mücadelesi veriyor ve bizde (varsa 3 arkadaşınız size baştan sona eşlik edebilir) bu mücadeleye ortak oluyoruz ve adadan kurtulmak için ve hayatta kalmak için erzaklar ve cephane toplayıp mağdurlara yardım ediyoruz.

Oyun genel anlamda eğlenceli fakat bazen çok ürkütücü veya gerici olabiliyor. Görsel anlamda ve fiziksel motor olarak gayet başarılı ve 10 üzerinden en az 8.5 vereceğim bir oyun. Tavsiye ederim.

dead-island-475x267.jpg

DeadIsland-haber-550x309.jpg

Denemek lazım güzele benziyor Semih :) Resident Evil in son oyunu çok sıkıcıydı buna bakalım birde..

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca
Omsiyi bende indirmeyi düşünüyorumda karışık gibi biraz sanki :)

"Biraz" karışık :) simülatör sonuçta.

Siz indirin gerçekten kullanması çok zevkli, merak ettiğiniz konularda yardımcı olurum :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Bus Simulator'un yenisi omsi işte. Her sene aynı oyunun adını değiştirip piyasaya sürüyorlar. Bu kadar dandik olup bu kadar sistem isteyen başka oyun var mı acaba?

Grid oynamıştım mantığı anlayınca driftte katlıyordum puanları. Hep dünya rekoru. O oyunu bitirdim ben. Enter'a basıp zamanı geri alabileceğinizi unutmayın.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Yenigün

Call of Duty- Modern Warfare 3...

Canım sıkılınca açıp bir iki bölüm oynuyorum.

Güzel iş çıkarmışlar ama ben eskisi gibi oturup saatlerce oynayamıyorum, sanırım yaşlanıyorum :)

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Çoğunlukla oynadığım oyunlar bunlar ama içlerinden GTAIII'ü tek geçerim; stres atmak için bire bir. :D

1- Counter Strike - Source

2- Real GTAIII

3- Volvo Cars Simulator

4- UK Truck Simulator (İngiltere'de Nakliyatçılık)

5- Red Alert 2 ve Command Conquer Generals

6- Crysis (İlk çıkan versiyonu; maden bölümünün içinde, değişik bir yerde uçan yaratıkların olduğu kısımda tıkandım)

7- BMW M3 Challenge

8- Citroén C4 Robot - İstanbul

9- Sniper

10- Need For Speed Most Wanted

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Crysis 2 çok başarılı gerçekten, tekrar tekrar oynayası geliyor insanın :) Dikkat et Adnan abi, 'enerji kritik' olmasın :)

Şuan Modern Warfare 3'deyim. büyük rakibi BF3'ü senaryo ve oynanabilirlik dalında geçtiğini idda edebilirim.. Tema ve atmosfer çok güzel. Bir anda kendinizi susturuculu silahlar ile su altı taarruz ekibinde bulurken,başka bir bölümde mahalle savaşında bulabiliyorsunuz :good1: Ayrıca BF3'e göre daha az sistem özelliği istiyor,çok akıcı.

GTR2 F1 2011 diğer simulasyonlarım

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bir oyuna başladım mı bitirmeden rahat edemiyorum. böyle bir saplantı var :D

bu nedenle COD 4 ten sonra oyun oynamama kararı aldım. (çocuklara vermiyordum bilgisayarı :) )

geçen gün telefonda asphalt 6 adrenaline i oynadım bitirene kadar :D

zor bıraktım

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

yok istmem :D kaptırırım sonra kendimi oyuna.

İstanbulda sabahlara kadar oyun oynardım oyunu bitirecem diye. Aaah ah ne günlerdi o günler. siz td1 leri flan bilmessiniz tabi. beşçeyrek disklerde olurdu oyunlar hardiski hak getire :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

BF3 ü bitirdim..Oldukça kısa.Şimdi MW3 e başlayacağım.

Kaç gb kurulum alanı gerekiyor, bu akşam bende kuracağım muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Oyun sevmeyen internet kafeci!

Bu da, ufo gören masum köylü gibi oldu...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Sevmiyorum ula neyapabilirim :D Son zevk alarak oynadığım oyun UO idi :p 6-7 sene önce :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kaç gb kurulum alanı gerekiyor, bu akşam bende kuracağım muhtemelen.

14 gb

Sevmiyorum ula neyapabilirim :D Son zevk alarak oynadığım oyun UO idi :p 6-7 sene önce :p

UO mu kaldı abi.En son dedem oynuyordu :p

Driver San Fransisco ile uğraşıyorum bu aralar.

Eski driver ile uzaktan yakından ilgisi kalmamış.

Eskisi çok zevkliydi, bundan aynı keyfi alamadım. GTA, NFS kırması birşey olmuş.

Evet bende ara ara oynuyorum ancak oldukça keyifsiz bir oyun olmuş.Nerdee eski Driver..Mumla arıyorum...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

LFS'ye gelin LFS'ye. Simulasyonun keyfin doruklarına ulaşın. Forum olarak toplanıp sürelim :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Biz forum olarak toplanınca farklı şeyler yapıyor Zafer, sen oyun mu oynuyorsun :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
UO mu kaldı abi.

Sağlam server olsa hemen tamer kasarım da yok işte sağlam server :s

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Driver San Fransisco ile uğraşıyorum bu aralar.

Eski driver ile uzaktan yakından ilgisi kalmamış.

Eskisi çok zevkliydi, bundan aynı keyfi alamadım. GTA, NFS kırması birşey olmuş.

Playstation zamanı ilk Driver'ları bildiğim için bu oyun çok antipatik geldi abi. Oyunda sıradan bir sivil olsaydık yine devam edilirdi ama, hayalet gibi gezinmek gayet itici. Dayanamayıp sildim. :good1:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Biz forum olarak toplanınca farklı şeyler yapıyor Zafer, sen oyun mu oynuyorsun :D

Sanaldan bahsediyorum ben. Ha ben sana cam (!) açarım dersen ben size de uyarım :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...