İçeriğe Yönlendir

306 Için Modifiye Öneri Ve Uygulamaları

Akan Belen

Recommended Posts

Misafir

Gayet güzel olmuş.Ellerine sağlık.Stoplar gayet bence güzel yakışıyor bunlara.Panjur iyi fakat far altına gelen kısımları yapmasaydın diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Teşekkürler.Sıkıntı değil abi sökeriz canımızı sıkarsa. :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Logosuz panjur alınıp tez zamanda kaputtaki ezikler düzeltilip logo iptalı yapılıp boyanmalı .

Evet çok iş var yapılacak Can.Bakalım ufak ufak yapacağım.Şu an para harcayacağım ilk şey lastik olayı ya jant lastik yada lastik.denk gelir diye hala bakınıyorum satılıklara ama temiz uygun bişey yok şimdilik.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

akan abi can abinin dediği gibi ilk önce panjur sonra plaka yerini iptal ettir bunlar çok yakışmış burada :bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu tamponda plakalık yerini iptal etmem kırıldığı zamana kadar gider sonra gtı tampon takarız :biggrin: Kaportada ufak tefek işler var yapılması gereken de bakalım artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Buralarda direksiyon kaplayan olmadığı için kötü durumdaki direksiyonum için hazır satılan ve dikilen deri kılıflardan sipariş vermiştim.12 tl 2 gündür bagajda duruyor du açayım bakayım dedim.Kargo poşetini açtım içinden çıkan kutu muhtemelen üründen daha pahalıdır sanırım.:D Şimdi dikeceğim ama nasıl yapılır acaba dikkat etmem gereken biryer varmı yada bunu yapan varmı forumda.

Yorum bağlantısı
Misafir

Focus F1 için falan yapanlar vardı fakat sadece bitmiş hali resimliydi sanırım.Bi araştır.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende yaptım :D ama sizin dikiş çok güzel olmuş.Benimkide fena olmadı en azından eskisinden iyi idare eder şimdilik :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Farlar ve logonun dışında karartılan yerler bence olmamış.

Görmemişin erkek çocuğu olmuş ta gitmiş.... vs. vs.

Bu atasözü sanki burada nüksetmiş gibi. :):p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bugün spoylerim geldi.Saolsun bir arkadaş ücretsiz sayılabilecek şekilde kullanmadığı için bana gönderdi.Ama kırmızı :biggrin: Kendim zımpara ve boyama işini yapmaya çalışacağım becerebilirsem.Aynaları yaptığım için biraz cesaretim var.Ancak gövde rengi yerine biano black yapmayı düşünüyorum diğer bölgelerle uyumlu olsun diye gerçi nasıl durur bilemiyorum ama.Hadi dedik ben bunun boyama işini hallettim ama yapıştırma işini yapabilirmiyim.Ne kullanmalıyım yada gidip nerde yaptırayım oto camcılar mı yoksa kaportacılar mı bu işi halleder.Vida falan yok sadece yapıştırma.

Resim temsilidir aynı spoyler görmeniz açısından ekledim.Bu akşam misafirim geleceği için şu an poşette balkonda yatıyor kuzu

peugeot-306-spoiler__27883718_0.jpg

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ne uğraşıyorsun ki abi. Gideceksin iyi bir boyacıya, hem boyayacak hem yapıştıracak.

Kendin boyamaya kalkışırsan, olmaz abi.

Aslında öyle yapmak lazım da.Gövde rengimi yoksa siyah mı yapayım kararına varamadığım için sıkıntı var.hadi dedim kendim siyaha boyayım beğenmezsem boyacıda gövde rengi boyatırım diye düşündüm.Kafam karıştı şimdi :unsure2:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Gri ile siyah uyumu diye düşündüm belki dedim tavanı da kaplatırsam diye bir düşünce geçti aklımdan :fiuw:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Gri ile siyah uyumu? Janttan başka uyum yok bence abi. Tabi ben kendime göre değerlendiriyorum.

Ama açık sarı, yeşil, turuncu vs. nefis olur.

Benim araçtan bahsediyoruz değil mi Ahmet :biggrin: Sadece spoylerde farklı renk sırıtmaz mı.O zaman sanki önde biryerlerde de aynı renk kullanılmalı diye düşünüyorum.Mesela lip de aynı renk olsa olabilir sanki.Shop yeteneğimiz yokki nasıl olacağını görsek :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Spoiler, ayna, logo.

Başka şeye gerek yok bence.

Kanıma girdim lem şimdi.Nasıl olur ki turuncu mesela :fiuw:

Yorum bağlantısı

Siprey ile bu boyutta bir parça boyanamaz çok siprey gider toplam siprey parasına rahatca boyatabilirsin.Kaldıki mutlaka boya akıtırsın.Ayna boyamaya benzemez bilesin.Siyah tavsiye etmem gözede batar tipsizde durur bence araç rengi olmalı.Ha olacaksa mutlaka burayı ört bas etmesi için göze hoş gelecek işlemlerde olmalı şerit,tavan,ve saire gibi.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Siprey ile bu boyutta bir parça boyanamaz çok siprey gider toplam siprey parasına rahatca boyatabilirsin.Kaldıki mutlaka boya akıtırsın.Ayna boyamaya benzemez bilesin.Siyah tavsiye etmem gözede batar tipsizde durur bence araç rengi olmalı.Ha olacaksa mutlaka burayı ört bas etmesi için göze hoş gelecek işlemlerde olmalı şerit,tavan,ve saire gibi.

Aklımda belki tavanıda cam tavan gibi kaplatmak var o bakımdan siyah demiştim.2 tüp boya yeter 1 de vernik 30 tl eder.Böyle yazılınca karar veremedim nasıl birşey yapılsa diye. :unsure2:

Akan hocam baya bir iş çıkarmışsın ama cepten göremiyorum akşama mutlaka bakacam... :)

Saol Erkan daha birşey yok.Sadece spoyler geldi işte haftaya torsiyon düşecek.Biraz daha güzel olur kıçı havada duruyor şu anda.Spoyler gövde rengimi olsa başka bir uygulama mı yapsak bilemedim şimdi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

spoyler kırmızı ise aynalara da kırmızı folyo çek bitti gitti :p

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Akan yapılanların hepsi çok güzel olmuş, güle güle kullan.

spoyler konusunda, bende gövde renginden yana oy kullanıyorum. ;

Maşallah :nazar:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bence de gövde rengi olursa takıldığı belli olur. Siyah karalıkta görünmez bile. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...