İçeriğe Yönlendir

306 Için Modifiye Öneri Ve Uygulamaları

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Dipsiz ampul alacağım ama bunların wat değeri varmı acaba.Yada nasıl anlarız 1-2 tl lik birşey ama kaçlık alacağım bilemedim.biraz bakındım 1,5 luk var birde 5 lik var sanki :unsure2:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Dipsiz ampul alacağım ama bunların wat değeri varmı acaba.Yada nasıl anlarız 1-2 tl lik birşey ama kaçlık alacağım bilemedim.biraz bakındım 1,5 luk var birde 5 lik var sanki :unsure2:

Neresi için lazım.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hodjam ön panelde klima kontrol ünitesinin orda 2 tanesini yanmıyor.Biraz soruşturdum dipsiz ampul dediler ama kaç wat olacak bu konuda birşey diyen çıkmadı

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

1,5w veya 3w bulabilirsen olur.Jant konusunu görseydim anınd al dersim.Lastiksiz bile fiyat uygunmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hodjam ön panelde klima kontrol ünitesinin orda 2 tanesini yanmıyor.Biraz soruşturdum dipsiz ampul dediler ama kaç wat olacak bu konuda birşey diyen çıkmadı

Dipsiz ampül derken parklarda kullanılanların küçüğü biliyorsun değilmi.

Bunlardan lazım sana.

BRsR3.jpg

Led olanın linki;

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/3-high-power-smd-ledli-t5-beyaz-ampul-garantili-51081546

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ortadakinden lazım bana.Onlarmış biri sökmüş sanırım resimlerini göstermişti.Led olanlar fazla parlak gelir diye tırsıyorum dengesiz olur sanki diğerleriyle.1,5 w olanlardan mı alayım o zaman ben şimdi

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ortadakinden lazım bana.Onlarmış biri sökmüş sanırım resimlerini göstermişti.Led olanlar fazla parlak gelir diye tırsıyorum dengesiz olur sanki diğerleriyle.1,5 w olanlardan mı alayım o zaman ben şimdi

Evet ampül almak daha mantıklı ve ekonomik, ikisinden de 3-5 tane al bence..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Normal elektirikçilerde vardır sanırım.Akşam çıkışta bakayım ben bir bulamazsam netten sipariş geçerim artık

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Abi netten sipariş geçmeye ne gerek var.Kargo parası vericen birde.Vardır elektrikçilerde.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Abi netten sipariş geçmeye ne gerek var.Kargo parası vericen birde.Vardır elektrikçilerde.

O yüzden dedim önce bakayım buralara diye.Pahalı birşey olmadığı için değmez kargo parası vermeye

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Arkadaşlar aracın içine biraz renk verelim diye kapı kollarını ve çerçevelerini,ön havalandırmaları ve ön paneli boyayayım dedim.Fena olmadı bana kalırsa ama ön panelde teyp çerçevesinde kararsız kaldım gri mi iyi olmuş yoksa orayıda diğer siyah aksam gibi piano black mı boyasam.Sanırım siyah olsa daha iyi olacak gibi.Ayrıca apex 3.5 mm yaylarımıda taktırdım güzel oldu.306 larda arkalarda yay yok torsiyon sistemi var saolsun usta !! torsiyon düşürmek için 300 tl istedi ha birde bilayalar da falan sorun varsa tamiratı falan 700 tl deyince usulca uzaklaştım ordan :D

Ön panel nasıl olmuş fikirlerinizi alayım :fiuw:

1. resim normal hali.Diğerleri benim şaheserim :biggrin:

1004468e.jpg

1004585l.jpg

1004586f.jpg

1004587.jpg1004592h.jpg

1004597.jpg

1004594o.jpg

1004599l.jpg

1004600.jpg

1004600.jpg

1004601i.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kalorifer ızgaralararının açık kapalı işaretlerini asetatlı kalemle boyayabilirsin aslında. Güzel olurlar bence ;)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kalorifer ızgaralararının açık kapalı işaretlerini asetatlı kalemle boyayabilirsin aslında. Güzel olurlar bence ;)

Hımm evet aklıma gelmedi bak bu benim.Deneyeyim ben bunu

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Saolasın amaç biraz uğraşmak kendi kendime :)

Bu jantlara ne dersiniz arkadaşlar alınırmı acaba.Kargo derdi de yok aynı şehirdeyiz arkadaşla.

http://www.sahibinde...tay/?favorite=1

Bu jant 500 liraya vardır bir sıkıntısı abi replica olmasının da haricinde..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Jantlara bakma şansım var.Anlaşılır sanırım kaynak falan varsa diye düşünüyorum.Eğer sıkıntısı yoksa alınabilir gibi duruyor açıkçası.Gerçi replikaları 800-900 civarı sıfırları

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Jantlara bakma şansım var.Anlaşılır sanırım kaynak falan varsa diye düşünüyorum.Eğer sıkıntısı yoksa alınabilir gibi duruyor açıkçası.Gerçi replikaları 800-900 civarı sıfırları

O yüzden dedim abi durup dururken yarı fiyatına vermiyordur herhalde..

Kaynaksız ise makul çizikli bile olsa alınır..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Çizikleri dert etmiyorum zaten boyanır gider.Olmadı yarın bir arayayım.Zaten bu da olmazsa lastik alıp devam edeceğim kendi jantlarımla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Koşa koşa al bence abi istanbulda'da bu rakamlara var ama bunlar burnun dibinde AAAAA hala sen buradamısın almadınmı Koşsanaaaa :)

:biggrin: yanlız bunların ofseti 31 miş :biggrin: flanş ve uzun bijon lazımmış sanırsam.Yoksa sürter diyiler.Flanş falan anlamam ne işe yaradığını biliyorum da kullanmak sıkıntılımıdır acaba onu pek bilmiyorum.

Sen şimdi alınır diyorsun yani.

Yorum bağlantısı
Misafir

Can al diyorsa ikilemeycen. :):bambam:

Boyamalar güzel olmuş.Ellerine sağlık.İyice zımparalayıp boya sonrası vernik attınmı?Yoksa pul pul dökülebilir.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Can al diyorsa ikilemeycen. :):bambam:

Boyamalar güzel olmuş.Ellerine sağlık.İyice zımparalayıp boya sonrası vernik attınmı?Yoksa pul pul dökülebilir.

:biggrin:

Saol Oktay abi evet zımparaladım.2 kat boya attım somra 2 kat vernik attım kurutarak.Umarım kısa sürede dökülmez.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

göğüs kısmına yaptığınız modifeyeler yakışmış. araca ayrı bir hava katmış.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sen hala jantlari Almadinmi abi yaaaa

Adamın telefonu yok Can.Mesaj attım bakalım haber bekliyorum

göğüs kısmına yaptığınız modifeyeler yakışmış. araca ayrı bir hava katmış.

Teşekkürler.Sadece teyp çerçevesini gri mi bıraksam yoksa piano vlack mi yapsam karar veremedim

Yorum bağlantısı
Misafir

Kalorifer çerçevesinide siyah yapmalısın orta kısımlar her biri uyumlu olur.Tam kıvamında olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...