İçeriğe Yönlendir

306 Için Modifiye Öneri Ve Uygulamaları

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

50 tl teybe ver 25 gaymede çerçevesine pöhhh.Teyp takacaksak sanırım başkada yolu yok bu işin.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

FM transmitter candır :p

Bende bu aşağıdakinden vardı. İçi başka dışı başkaydı, tırtötesiydi :D Ama FM Transmitter vardı, çok güzel çalışırdı, n'aptımı hatırlamıyorum, bulsam gönderirdim sana.

benq-ef71.jpg

BenQ-Siemens EF71

Yorum bağlantısı
Akan Belen

FM Transmitter mi alsam ki bunlarında kullanımı gıcık sanırım.Çakmaklığa takılıyor bildiğim kadarıyla.of ya ambalaj oldum valla

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İstanbul radyo karmaşasından işe yaramaz bu transmitterler zonguldağı bilemem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

kasetten audio girişi bence çok başarılı olur. Hakan abi'nin önerdiğinden yani.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

O zaman güzelde bir mp3 çalar aldık mı tamam olur diyorsunuz.Mp3 çalar olarak öneri alalım o zaman :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ahmet:

Kafam allak bullak oldu açıkçası.Ne yapacağımı bende şaşırdım.Ebaydaki ürünü alırsak o zaman direksiyon kumandasını destekleyen bir teyp almak daha mantıklı olur sanırım.Çerçeve haricindeki şeyler nedir anlayamadım açıkçası.İndirim durumun iyiymiş faydalanmak lazım aslında.Şöyle 200 e falan halledebileceğim bir durum olsa daha güzel olur.Teyp hoparlör falan hepsi 200 civarında tutsa çok güzel diye düşünüyorum en fazla.

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Akan Belen
Akan Belen

kapılar 13 cm mi?

Arkadaşlar öyle dedi :D eğer olmazsa :voltron:

Diğer konuya teypin fotolarını ekledim abi :fiuw:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ahmet geç kaldın sipariş verildi.Olmazsa artık :moil::bambam2: bişi demiyorum yani.

Allah aşkına altı üstü 3-5 kablo bağlayacak yahu :D kaç para alacaklarki. Bakalım gelsin malzemelerde halçaresi bulacağız artık. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ha ..... deerler ya aynen öyle yani :D kapı hoparlaörlerin boyutları 16 cm imiş. :( Bu akşam sipariş vermiştim.şimdi mesaj attım iptal edilmesini istedim.ürün değiştireceğim diye.Şimdi uygun yollu 16 cm lik hoparlör lazım.Birde bunlar tek fiyatları değil mi çift değil sanırım.Sipariş verirken 2 adet olarak sipariş vereceğiz

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hb siparişi kargoya vermeden iptal ettirir. Hafta sonu elektroworldde paket yapmışlardı kenwood teyp + hoparlör yaklaşık 300.-TL idi. Anfi ile hoparlör paketi de vardı. Ahmet'in dediğine de katılıyorum. Teypçiler kendilerinden alınmayan cihazların montajına farklı fiyat uygulayabiliyor. Ben Mazda'ya Ankara cancan'dan aldım. Aynı hoparlörler hb'de çifti 20.-TL daha ucuz. Fakat parasını ödemeden hoparlörleri bana verdi 2-3 farklı çeşit. Araba başka yerdeydi, deneyip öyle taktım. Aradaki 40.-TL farka değdi, istediğim ve araca uyan en iyi modeli deneyebildim. Ana üniteyi ise sahibinden.com'dan ikinci el aldım. Biraz şans işi oldu. Pazarlık bile yapmadım. Cihazda gayet temiz ve ayrıdığım bütçenin nerdeyse yarısına geldi.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sadece teyp mi alsaydım acaba.Hoparlörleri taktırdığım yerden bakardım.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Teşekkürler öneri için ama hem fiyat yüksek benim için hem teyp de yok zaten :D

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Normal bir mp3 çalar olur.Tetp çerçevesi paralel kenar gibi duruyor ama aslında dikdörtgen,benimkinde pioneer deh 3050 takılıydı,extra çerçevede gerekmiyordu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

http://www.sahibinde...=promotion_topl

akan abi boyle bi set var satanı tanıyorum fiyat uygun gibime geldi

rakam oldukça uygun bence de

Ha ..... deerler ya aynen öyle yani :D kapı hoparlaörlerin boyutları 16 cm imiş. :( Bu akşam sipariş vermiştim.şimdi mesaj attım iptal edilmesini istedim.ürün değiştireceğim diye.Şimdi uygun yollu 16 cm lik hoparlör lazım.Birde bunlar tek fiyatları değil mi çift değil sanırım.Sipariş verirken 2 adet olarak sipariş vereceğiz

hoparlör kutusu her zaman çifttir, yani 2 kapı için 1 adet kutu siparişi verecen

Yorum bağlantısı
Akan Belen

O kadar para maalesef veremem şu durumda ses duymak için :D Şimdilik normal olsa yeterli benim için.ilerde daha iyi bir araç aldığım zaman inşallah

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...