İçeriğe Yönlendir

Plastidip Uygulamaları

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Hakan Honda ile ilgili sataşmalar canım sıkmaya başladı. Bilmeyenler, görmeyenler araç gerçekten yolda kalan, her an bir tarafı dökülen araç sanıyor.

Bilmeyende bizim yazdıklarımızı görüp aramızdaki hukuku bilmeden araya giriyor, saçma salak yazıyor, çiziyor...

Bundan sonrada bu tip yazımlara müsamaa göstermeyeceğim..

İşin şaka sınırı bitti...

Honda bir tek akü yüzünden yolda kalır. Başkada kalmaz :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Böyle bişeyler yapılabilir servt abi. :)

Bizi bozar ama yengeye uygun sanırım..

WjTCo.jpg

T3y6L.jpg

Ne alaka Hüseyin....Kafamı buluyorsun ?

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Servet abi, kaputa beyaz ortaya çift ve ince şerit hoş durur bence. Tabi kaputtan arka tampona kadar gitmeli derim.

Araç siyah olduğu için başka şey düşünemiyorum.

Jantlarını hatırlamıyorum ama beyaz olabilir. Semih'in arabasında çok hoş durmuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ben jantlara bir işlem yapayım görürsünüz Haksızlık mı değil mi :rofl:

Ünvanımı kimseye kaptırtmam :hahahoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ne alaka Hüseyin....Kafamı buluyorsun ?

Hep bu Honda işini uzatanların yüzünden oluyor, iyice hassaslaştılar abi seni. :flowers:

Bayanlar bu şekil desenleri sebiyor, ne bileyim belki aracın sağında solunda yada iç kısımlarda bu şekilde desenler çıkarılabilir diye düşündüm...

Ne bileyim akıl akıldan üstündür derler ya, benimki sadece bir fikir.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Hakan Tarım'a apaçi derken biraz haksızlık ediyoruz galiba. :D

Kim has apaçi ? Bir daha düşün. İşte böyle yapacam nasipse :)))

8-wcc-dodge-challenger-cabrio.jpg

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Böyle bişeyler yapılabilir servt abi. :) Bizi bozar ama yengeye uygun sanırım.. WjTCo.jpgT3y6L.jpg

vayy güzelmiş bununla geçici dövme de yapılabiliyormuş ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet arabanın yandan bir resmi varmı biryerlerde?

dscn0515yn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Hep bu Honda işini uzatanların yüzünden oluyor, iyice hassaslaştılar abi seni. :flowers:

Bayanlar bu şekil desenleri sebiyor, ne bileyim belki aracın sağında solunda yada iç kısımlarda bu şekilde desenler çıkarılabilir diye düşündüm...

Ne bileyim akıl akıldan üstündür derler ya, benimki sadece bir fikir.

Bizi bozar'ı açsana biraz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

ya bu boya yıllar önce şakacının mercedes şöförü tarafından dayak yerken araca sürdüğü boya olmasın :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Hakan Tarım'a apaçi derken biraz haksızlık ediyoruz galiba. :D

Abi zevk senin tabi ama mondeo bu tür şeyleri kaldırmaz bence. :i-ih:

Ahmet mondeo nun ağırlığını artıracağım. Pek yakında :)

Ben jantlara bir işlem yapayım görürsünüz Haksızlık mı değil mi :rofl:

Ünvanımı kimseye kaptırtmam :hahahoho:

Ünvanında gözüm yok olsa idi senin avatarın üstünde "Pabucu Damdaki Apaçi" yazardı :p

Ne var ki bunda, ne güzel işte. :)

Ertan abi, bir ara da arabanın altına, panjuruna falan led döşeyecekti. :biggrin:

Bence senin tahtın sallanıyor. :D

Apaçilikte gözüm yok. Ledlerim hazır sadece yazı bekliyorum. ve bu arada yaklaşık 4 aydır bir gemi yapıyorum onu bitirmeden arabaya başlayamam :D

Gemi derken yaklaşık 1,5 m boyunda ahşap bir gemi. Gerçek sanıp apaçi etmeyin beni iyice :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

dscn0515yn.jpg

Aslında çoğunuza çook uçuk gelecek ama jant, far ve panjur siyahlaştırılıp ön panjur, bir de yan kapı çıtaları sarı renkte denenebilir. fotoşopla bir bakılabilir. Sarı ve Siyah cidden (bana göre) birbirine çok yakışan renkler (özellikle arabada).

Şimdi senin aklına "kendi arabanda neden sarı denemiyorsun" diye gelebilir. Aslında ilk aklıma gelen benim aracımın ön ve alt panjurunu sarıya boyamaktı ama krom boyayı daha yeni yaptım ondan hevesimi aldıktan sonra bunu yapacağımdan emin olabilirsin.

Bence kaportaya hiç bulaştırmadan sadece ön ızgara ve yan kapıkuşaklarında denemek lazım fotoşop la

Fotoşop tan anlasam baya uğraşırım bu araba tasarım işiyle de e bu yaştan sonra kafa bazı şeyleri geç alıyor :D

:hahahoho:

Pardon apaçinin yanında bir de "Moderatör" yazıyormuş. Saygılar Kardeşim :D tahtında gözüm yok olmadı da olamaz da :fiuw:

Abi, hepsinin sonucunu merak içinde bekliyorum.

Aradan bir de ahşap gemi çıktı, bakalım daha ne marifetler çıkacak. :nazar:

Sorma Ahmet, bir ahşap gemi merakıdır bende aldı yürüdü. kısmet ise bu ikinci olacak ilk yaptığım 1m boyunda idi. bekarken yapmıştım. bizim büyük oğlanın eli ayağı tutmaya başlayınca ilk yaptığı gemiyi parçalamak, ikinci de bağlamamı kırmak oldu. şimdi çok şükür ikisi de büyüdü artık zarar verecek yaşı geçtiler. Bende yaklaşık 4 ay önce ikinci gemi imalatıma başladım. muhtemelen bir kaç ay daha sürecek. Sonra da arabayı alacam elime :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Sonra da arabayı alacam elime :D

solungaç da olacak mı?

Boncukçularda böyle bir bilinçaltı paranormal aktiviteler oluyor da ondan şeyettim :D

Acep Gemicilerde de aynı durum mevcut mu :p

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

solungaç da olacak mı?

Boncukçularda böyle bir bilinçaltı paranormal aktiviteler oluyor da ondan şeyettim :D

Acep Gemicilerde de aynı durum mevcut mu :p

Henüz gemici olamadık sayın moderatör üm :D normal mi paranormal mi bilmem ama bilinçaltımda bir takım aktiviteler oluyor :ninja::nargile:

Aslında solungaç ve ST body kit de düşündüm de o sonraki işler şimdilik çok fazla maliyet gerektirmeyen işleri halledeyim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

2-Yani diyorsun ki aklım aklından üstündür diye fikir verdim :D

Ben öneri de bulundum, Servet abinin aklı benden üstündür, fikrimi geliştirir anlamında. :p

dscn0515yn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Bizi bozar'ı açsana biraz...

Yani biz erkeler, arabamıza bu şekilde desenler yaparsak olmaz, yapmayız yani, yaparsak olmaz, olur diyen olursa sıkıntısı var demektir.

Ama bayanların kullandığı araçlarda bu tür motifler çok olağan bence. estetik olur hem.

Bu resim ne zaman çekildi Servet abi. Güzel anılar canlandırdı bende.

Tarih doğruysa cevabımı almış oldum. :)

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

E hadi biz de yiyelim bari :D

Mecbur yiyeceksiniz, baksana harp çıkacak yoksa. :):fisir:

Servet abi ilk gördüğünde fena dalacak korkmaya başladım. :thank_you2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Crv ye spretleemden önce, spreylenen yerden nasıl söküldüğünün de bir testini yapalım da, sonra mundar olmasın, siyah/beyaz/mavi renklerin hepsi ayrı tutunuyor sanki, beyaz fena yapışmış bu gün baktığımda.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben ucundan zedeleyim dedim, kolyaca soyulma eğilimi var sanki, bakalım yolda gidince yağmurda yıkamada ne olacak, pek umutlu değilim, esas olay uygulamanın kenarlarının korunaklı olması, kaputa attığınız o şeri bence kolayca soyulacak, ya tam atıcaksın kaputun kenarlerına ve içine doğru, yada atmayacaksın, inşallah dayanır...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Lada'ya birazcık lazım. Sevabına 2 fıs yaptıracak çıkar İnşallah. :)

Ford'u düşünüp almadım, ama lada'da bişeyler düşünüyorum.

Olmadı alacağım birkaç tane..

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Benim Ex' e böyle birşey yapmaya kalkacaklar ha ? İnsan sevgimi kaybederim bir an :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...