İçeriğe Yönlendir

Samsung Note II (N7100) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Engin Deniz

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Bugun arkadasin Note 2sine kurduk 4.3ü. Guzel degisiklikler var ama Türkçe destegi yok. Daha hizli ve stabil oldugunu fark ettik.

Erdem Türkçe için morelocale 2 kurun marketten.

Yorum bağlantısı

Ilk kullanan ben miyim? Bir ara satmak istedim sonra yerine koyacak cihaz bulamadım. Hala çok keyifli ve kullanışlı. Batarya ömrü çok ama çok tatmin edici. 2 gün garanti gidiyor. Uygulama açısından yeterli. Sanırım parçalanana kadar kullanmaya devam.

Yorum bağlantısı

Ilk kullanan ben miyim? Bir ara satmak istedim sonra yerine koyacak cihaz bulamadım. Hala çok keyifli ve kullanışlı. Batarya ömrü çok ama çok tatmin edici. 2 gün garanti gidiyor. Uygulama açısından yeterli. Sanırım parçalanana kadar kullanmaya devam.

Aynen Mustafa. Alternatifsiz olmak hem guzel hem zor. Mesela su anda bir degisiklik istiyorum ancak yerine konacak cihaz ile degmeyecek fiyat ucurumu var. Ayrica Note 2 hala gayet guzel performans veriyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Root olması gerekiyormuş, biraz denedik olmayınca yorulduk artık 4.1.2'ye geri dönderdik kies üzerinden..

İlginç  hTC'de root olmadan kullandığımı hatırlıyorum sanki.

Yorum bağlantısı
Tamara Lazgiyeva

yine Samsung aldim 2517276972.gif

ama bu sefer grand duos aldim

alacak baska bir sey yok

htc ekran cok koyu,sanki elektrik yetmiyor

sony m dual hic bir magazada yok

yine samsungun umuduna kaldim547935614.gif

ama dogum gunume abim sony z ultra gonderecek dedi,hayatimda dogum gunumu bu kadar beklememisim )))3839493590.gif

Samsung-Galaxy-Grand-Duos-I9082-Metallic

Yorum bağlantısı

Root olması gerekiyormuş, biraz denedik olmayınca yorulduk artık 4.1.2'ye geri dönderdik kies üzerinden..

Hangi romu kurdunuz benim kurduğum bütün romlarda var Türkçe.

Yorum bağlantısı

http://shiftdelete.net/galaxy-note-2ye-android-4.3-kurulumu-47894.html

Buradan indirip kurduk, siz hangi rom'u kullanıyorsunuz ? Memnunmusunuz stabilite, hız konularında ?

Erdem sana mesaj attım. Hurricane v5 kurulu bende. Gayet güzel, pil ömrü 2 gün yaklaşık. Çok kurcalıyorum 1 günü rahat geçiyor. Telefonla çok uğraşırım. Sürekli xda sitesinden birşeyler indirip denerim. Bi sorun olursa mesaj atabilirsin. Yeşilcin sitesi sana yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı

Şu anda bozar tabi. Daha resmi olarak çıkmadı ama. 

Kolayı var. Resmi roma geri dönme şansınız var :)

Yorum bağlantısı

Ben daha bugüne kadar hiç resmi rom kullanmadım. Hep custom. Telefon custom romdayken bozulur ve açılmaz ise o zaman garanti dışına çıkar. Bozulursa zaten odin ile orjinal rom yükleyip garantiye öyle veriyorlar. (Tabi telefon içinde bir sayaç var onuda sıfırlamak lazım)

Yorum bağlantısı
Tamara Lazgiyeva
(düzenlendi)

Samsung Galaxy Note II Kullananlar Kulübü
1-Mustafa KOÇAK
2-Evren İskent
3-Ayhan Esen
4-Onur Demir
5-Cem Işık (şu an g2) 
6-Cavit Çırakoğlu
7-Eren Kısa
8-Recep Güney
9-Engin Deniz
10-Mahmut Akbulut
11-Nazım Kaya
12-Necati Öner
13-Tamara Lazgiyeva
14-Mert Boran 

:)

Abi şimdi gördüm mesajını daha vaktim olmadı baya güzel gözüküyor. 

beni simdi 2 kere yazabilirsin Mert'cim ;)

benim simdi 2 tane samsungum var :crazy:

bugun aradilar,telefon hazir diye

fakat, bana fiyati soylemeden nasil bunu yaparlar anlamadim :unsure2:

yarin yeni bir bomba beni bekliyor sanirim :bomb:

tarihinde Tamara Lazgiyeva tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

beni simdi 2 kere yazabilirsin Mert'cim ;)

benim simdi 2 tane samsungum var :crazy:

bugun aradilar,telefon hazir diye

fakat, bana fiyati soylemeden nasil bunu yaparlar anlamadim :unsure2:

yarin yeni bir bomba beni bekliyor sanirim :bomb:

Note 2 ye talibim gönüllü sahiplendirme yaparsınız. :p

Hayırlısı olsun. :)

Yorum bağlantısı

Note 2 4.3 guncellemesi nihayet baslamis. Hindistandan baslamislar dagitmaya. Yorumlar gayet olumlu fakat bizim custom romlarda kullandigimiz note3 ozellikleri yok.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Note 2 4.3 guncellemesi nihayet baslamis. Hindistandan baslamislar dagitmaya. Yorumlar gayet olumlu fakat bizim custom romlarda kullandigimiz note3 ozellikleri yok.

Mert'in paylaştığı linkte var olan özelliklerden bahsedilmiş. Kullanan biri olarak olmayanları paylaşırmısınız. Bakarsınız kafam atar Room işlerine sararım :)

Yorum bağlantısı

S pen ile ilgili guncellemeler ( temassiz komutlar) tek elle kullanma rahatligi gibi. Bazi yararli widgetler. Fakat 4.3 ile telefon performansi baya artmis. Benim bildigim bunlar. 

Kaynak sammobile. Yesilcinde de cevirisi var.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Note2 me yine nazar degdi. Geri tusu ve seçenekler tusu çalışmiyor. Hicbir dusme veya darbe olmadi.

Yorum bağlantısı

Allahtan garantisi vardır. Biliyorsun iphone o ortadaki tuş bozuluyor diye ekrana yuvarlak uygulama koydu. Samsung içinde var aslında. Nexus tuş takımı diye mi ne geçiyo. Ekranın en altına geliyo, haliyle ekran küçülüyo minnacık. Tabi root gerekli.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ya gerçekten sans yok sanırım bende. Bu saat oldu halen düzelme yok. Yine başlıyor servis macerasi.

Yorum bağlantısı

Ya gerçekten sans yok sanırım bende. Bu saat oldu halen düzelme yok. Yine başlıyor servis macerasi.

Mert geçmiş olsun. Yapı olarak sağlam bir model olmasına rağmen çok şanssızlık yaşadın. İnşallah bir an önce hallolur bu problem.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...