İçeriğe Yönlendir

Htc One (M8) Detaylı İnceleme, Kullanım Tecrübeleri Ve Diğer Bilgiler

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Yarin kargoda diger gunde sende olur abi.

Yine cook iyi hiz. :)

Gelsin, bakalım ne yapmışlar, çizik gürürsem yaktım çıralarını :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yarin kargoda diger gunde sende olur abi.

Yine cook iyi hiz. :)

ahanda 2

Kargo çıkışı yapıldı  TELESERVICE 12.03.2015 21:17

:D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bildiğim kadarıyla arka kapak, batarya ve kamera değişiyor pembeleşme problemi için.

Tam istediklerim :) bakalım düzgün yapmışlarmı? 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Benim cihazdaki işçilik 10 numara. Kutudan çıkandan daha iyi :) Eski cihazın ön kamera köşesinde kasa açılması diye tabir edilen kot farkı vardı birleşim yerinde. Şuanda yok  :good1:

Kamera değişiminde kapak ve pilin değiştiğini nereden biliyorsun merak ettim, pil az gidiyor falan yazdım ama bilemiyorum değiştimi...

Benim alet kasa açısından sıfır hatalıydı, bakalım geri nasıl gelecek?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Arka kapak genelde değişiyor kamera sensörü ile birlikte. Batarya da yazıldıysa değişir. Genelde cam filmini çıkartıp gönderiyorlar abi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Arka kapak genelde değişiyor kamera sensörü ile birlikte. Batarya da yazıldıysa değişir. Genelde cam filmini çıkartıp gönderiyorlar abi. :)

tempered cam aldım gitti zaten :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

tempered cam aldım gitti zaten :)

Tam toplama oldu telefonun :D

Bizim müdürün cihaz halen Teleservice'de. Dönüş olmamış henüz.

Sağolsun HTC rezil etti bizi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vah vah :)

Toplama oldu evet, orjinal toplama  :D   şuan yolda, yarın öğlen alırım artık :)

Bu arada m7 ye SENSE 7 gelecekmiş, ayrıca andro 5 düzeltme ve güncellemeleri olursa bunlarıda alacakmışız, haberiniz ola :)  saat uygulaması ilk sense7 güncellemesine uyumlu hale gelmiş diyorlar ayrıca....

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

M7 saat uygulaması guncellemesi almış. M8'de böyle bir uygulama yok.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

M7 saat uygulaması guncellemesi almış. M8'de böyle bir uygulama yok.

m8 ara model, hTC işler m7-m9-m11 diye gider kardeeeeeş  :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

m8 ara model, hTC işler m7-m9-m11 diye gider kardeeeeeş :D

M8 ara model mi? :D

Sen yanlış anladın abi. M7'de alarm sorunu olmuş lollipop sonrası. Bu yüzden hTC clock güncelleme almış. Bizde zaten sorun yok niye uygulamayı sense içinden ayırıp guncellesin. Di mi ama :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Telefonumuza çamur atmayın kardeşim

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

M7'me birisi başabaş takas teklifi attı. Gri renk m8 yurtdışı kayıtsız. İmei çakılmış sanırım. Garantisiz. Cihaz çizik içinde. Kasa durumu iyi değilmiş. İstemedim. Hata mı ettim acaba?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

M7'me birisi başabaş takas teklifi attı. Gri renk m8 yurtdışı kayıtsız. İmei çakılmış sanırım. Garantisiz. Cihaz çizik içinde. Kasa durumu iyi değilmiş. İstemedim. Hata mı ettim acaba?

Doğru yapmışsın, kullanmaya devam et, m9 almadıktan sonra değişmeye gerek yok bence, şuan gayet güzel çalışıyor, sense7 de gelecek diyorlar, bu durumda m9 un yaygınlaşmasını beklemek bence daha doğru olur...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ali abiye bakma sen. Onun çıtası çok yüksekte :)

Bence de değişmediğin iyi olmuş ama bunu çizikler nedeniyle söylüyorum. Seninki kadar veya temiz kullanılmış diyebilecek kadar kozmetik açıdan iyi bir cihaz olsaydı değiştir derdim. Sonuçta sana yeten ve sıfır bir cihaz elindeki. Takas için avantajın büyük ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bende gördüm, yuhanzi diyorum, tırt zamzungta aynı paraya gelecekmiş, bu fiyatla tıtfon gibi oldu, gerçi duman eder ponponu bu alet ama fiyat harbiden uçuk olmuş.....

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Htc degil ne olursa olsun hicbir telefona bu kadar para verilmez be. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

Ve işte karşınızda yeni Sense... Bambaşka bir boyuta geçiyor.

Şahsi fikrim, hTC için çokça zamandan bu yana atılmış en büyük adım.

e377220fd726bdd5b36f24c2a267c932.jpg55badb5477f6c4acf3858b3d20a7d416.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ve işte karşınızda yeni Sense... Bambaşka bir boyuta geçiyor.

Şahsi fikrim, hTC için çokça zamandan bu yana atılmış en büyük adım.

Aaa bendekinin aynısı, geçelide günler oluyor zaten  :p  :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Aaa bendekinin aynısı, geçelide günler oluyor zaten [emoji14] :D

Çakma işlere gelemem ben [emoji14] root var mı? Sen ondan haber ver. Böyle incik cincik özenti işlere girmeyin efenim :D
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çakma işlere gelemem ben [emoji14] root var mı? Sen ondan haber ver. Böyle incik cincik özenti işlere girmeyin efenim :D

direk apk sını yükleyip markettende güncelleyince root a gerek olmuyor be kardeş  :tongue:

çakma haaaa, üretilen en güzel One serisi m7 ye hakaret haaa  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Root 'u o yüzden sormadım. Rootla sonra bana hava yap diyorum yani [emoji14] cesaretin varsa görelim :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Root 'u o yüzden sormadım. Rootla sonra bana hava yap diyorum yani [emoji14] cesaretin varsa görelim :D

Heee, az kaldı, garanti bitsin havan batsın diyeceğimiz günlerde gelecek kardeş  :D

Bu arada bu m9 u sevmedim ben, yani tipini sevmedim, bu şekil eskidi ve ve bana zevk vermez oldu, hTC m7 deki gibi değişik bir hamle yapsaydı keşke, m9 protipleri çok daha güzeldi bu yeni m9 dan...

bari şunun gibi olaydı...

HTC-One-M9-renders---this-phone-is-on-fi

HTC-One-M9-render-9.jpg

pehh

htc-one-m9-global-sketchfab-silver.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

M9 büyük beklentidekileri küstürdü. Ben demekki çok bir şey beklemediğim için şaşırmadım.

En çok fiyata şaşırdım :D çok çok fazla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...