İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Çağlar Bayur

çalınmış arabada ortada olmayanda herhengi 2 anahtar da verilse kim ne anlayacak ? çalındıktan sonra 2. anahtarı yaptırsa. vb. vb.

Yorum bağlantısı
Emre Akbas

ak sigortadan trafik poliçesi yaptırdım 540 tl idi 3 gün sonra gittim 580 olmuş :D yani poliçe tarihi yaklaştıkca da fiyat yükseliyormuş şaka gibi satıcam sonunda bu arabayı bisikletle gidicem işe :D

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

çalınmış arabada ortada olmayanda herhengi 2 anahtar da verilse kim ne anlayacak ? çalındıktan sonra 2. anahtarı yaptırsa. vb. vb.

Araç çalındıktan sonra orjinal anahtar yaptırmak izi sürdürülebilir bir işlem olur kanımca.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

gecen yil mart ayinda aldigim ilk aracima 1528 lira trafik sigortasi cikti. rakam yine bu civarlarda olursa simdiden para biriktirmeye baslayayim :(

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

geçenlerde bir kaç tam kasko teklifi aldım. en düşük fiyat 1900 tl civarındaydı.hatta daha fazlada olabilir. gerisi zaten 2000 ile 3000 tl arası. bugun eurekodan teklif aldım 1080 tl. peşinen hasarsızlık indiriminden yararlanabiliyorum. Neden diğerleri yuksek veya neden bu daha ucuz? bu arada ilk kez kasko yapılacak 

bilgisi olan var mıdır?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

geçenlerde bir kaç tam kasko teklifi aldım. en düşük fiyat 1900 tl civarındaydı.hatta daha fazlada olabilir. gerisi zaten 2000 ile 3000 tl arası. bugun eurekodan teklif aldım 1080 tl. peşinen hasarsızlık indiriminden yararlanabiliyorum. Neden diğerleri yuksek veya neden bu daha ucuz? bu arada ilk kez kasko yapılacak 

bilgisi olan var mıdır?

Ne yaptıklarını bilmiyorlar.. Poliçede abuk bir eksiklik yoksa alın bence o poliçeyi.. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

normal fiyat olarak 2080 tl çıkıyor. özel servisten yararlanmak istiyorsanız 350 tl indirim yapıyorlar,birde peşinen hasarsızlık indiriminden yararlanmak istiyorsan 550 tl gibi bir indirim yapıyorlar. gerisi herhalde aynı.

nasıl bir sigorta olduğu ile bilgim yok.garanti bankası ile işbirliği yaptığını biliyorum sadece.

bu peşinen hasarsızlık indirimden bu sene yararlandım diyelim seneye hasarsızlık indirimim olur mu gene? yoksa artık hep aynı fiyat mı olur?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

birde peşinen hasarsızlık indiriminden yararlanmak istiyorsan 550 tl gibi bir indirim yapıyorlar. 

Bu kısımda bir yanlış anlama var galiba.. Sigortacılıkta böyle bir sistem duymadım... 

bu peşinen hasarsızlık indirimden bu sene yararlandım diyelim seneye hasarsızlık indirimim olur mu gene? yoksa artık hep aynı fiyat mı olur?

Dolayısıyla bu kısma cevabım yok malesef.. Hiç duymadım böyle bir sistem.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sanırom.. Hasarsız lık indirimi kadar tutarı ilk hasarda muaf tutar ödemezler. Seneye kasko şirketi değişiminde de sorun çıkabilir buna karşılık. Gibi bir sistem

Bu kısımda bir yanlış anlama var galiba.. Sigortacılıkta böyle bir sistem duymadım...

Dolayısıyla bu kısma cevabım yok malesef.. Hiç duymadım böyle bir sistem..

Dur daha neler duyacağız...
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Geçen yıl Doğa Sigortadan 570 liraya yaptığım sigortamı dün SBN Sigortadan 598 liraya yaptırdım. Firma hakkında çok bilgim yok sadece fiyatı uygun olduğu için yaptırmak zorunda kaldım.  

Sigortam.net en düşük Ray sigortadan 972 liraya yapabileceklerini söylemişti. 

Yaptırdım artık ama yine de danışmak istedim. Bu SBN sigorta hakkında bilgisi olan yada daha önce yaptıran abilerim oldu mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sanırom.. Hasarsız lık indirimi kadar tutarı ilk hasarda muaf tutar ödemezler. Seneye kasko şirketi değişiminde de sorun çıkabilir buna karşılık. Gibi bir sistem

Şöyle demiş... 

"Peşin hasarsızlık indiriminden faydalanacağım seçeneğini seçmeniz durumunda, normalde 1 yıl sonunda kazanacağınız hasarsızlık indiriminizi peşin olarak kullanıp kaskonuzun fiyatını daha da düşürebilirsiniz. Poliçe dönemi içerisinde hasar yapmanız durumunda ekstra indirim olarak kullandığınız peşin hasarsızlık indirimi tutarı hasar ödemesini takiben düzenlenecek poliçe eki ile geri alınacaktır."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Şöyle demiş... 

"Peşin hasarsızlık indiriminden faydalanacağım seçeneğini seçmeniz durumunda, normalde 1 yıl sonunda kazanacağınız hasarsızlık indiriminizi peşin olarak kullanıp kaskonuzun fiyatını daha da düşürebilirsiniz. Poliçe dönemi içerisinde hasar yapmanız durumunda ekstra indirim olarak kullandığınız peşin hasarsızlık indirimi tutarı hasar ödemesini takiben düzenlenecek poliçe eki ile geri alınacaktır."

yani 1 yıl içerisinde kaskoyu bozacak bir hasar olmazsa sene ye de yine ekstra olarak hasarsızlık indiriminden yararlanabileceğim??

eğer kaza olursa o parayı (558,16 TL) hemen tahsis edecekler benden. Doğru anladım değil mi? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sistemi sevdim iyiymiş ama

Bu gelecek senenin indirimi idi... 

Peki gelecek sene ne olacak bunun bir açıklaması yok.. ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Seneye şirket değişirken yaparlar bir acılı adana
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Başka firmaya gidilirse indirim olmayabilir.

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Şöyle demiş... 

Anladığım

"Uslu bir çocuk olursanız Şirinler'i bile görebilirsiniz."

Şaka bi yana bu firmalar topladıkları parayı sermaye piyasası araçları falan kullanarak çalıştırıyorlar diye biliyordum. Yanlış mı biliyorum yoksa bu kazançtan feragat etmişler gibi mi görünüyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Trafik Allianz=434

Kasko= Axa Genişletilmiş Mavi Kasko Poliçesi 768 TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...