İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

İsmail Avcı

Baktım Hocam :)

Sana çıkar kişiye özel indirim :)

Yarın hallederiz..

Abey burasi konusu degil ama birsey soracam ;mk2 hb mondeoya kumandadan bagaji tamamen acacak yay dusunuyorum ,yayin uzunlugu ne olmali bagaj kapaliyken ne kadar bosluk kaliyo bilgin varmi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Abey burasi konusu degil ama birsey soracam ;mk2 hb mondeoya kumandadan bagaji tamamen acacak yay dusunuyorum ,yayin uzunlugu ne olmali bagaj kapaliyken ne kadar bosluk kaliyo bilgin varmi

o nasıl sorudur yarabbim. 100 kurban kessen bu soruyu köprüde zor yanıtlarsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

o nasıl sorudur yarabbim. 100 kurban kessen bu soruyu köprüde zor yanıtlarsın.

Emmim bilir [emoji2]
Yorum bağlantısı
Hüseyin Lafcı

760 tl cıktı hasar yok devamlı artıs var anlamadım ben bu işi :((

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Personel olmama rağmen Halk Sigortadan bu sene trafik sigortası 296 TL Kasko 600TL çıktı.(2013 Focus3 Trend powershift)

Geçen sene 160 TL ödemiştim trafik sigortasına...

Vatandaşın işi gerçekten çok zor..

Yorum bağlantısı

Personel olmama rağmen Halk Sigortadan bu sene trafik sigortası 296 TL Kasko 600TL çıktı.(2013 Focus3 Trend powershift)

Geçen sene 160 TL ödemiştim trafik sigortasına...

Vatandaşın işi gerçekten çok zor..

Personel olmauinca kac cikiyor trafige? Trafikte indirimleri sigortali kendisi yaratir ama personel, kurum indirimi pek yapilmaz. Bence personellikten degil sizden kaynakli o indirim. Kaskoda olur indirim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Yeni aracım için en uygun teklifi PTT aracılığıyla ray sigorta 1015 tl olarak vermişti. Başka bir ray sigorta acentesi 914 liraya bitirdi işi :)

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel
(düzenlendi)

Personel olmauinca kac cikiyor trafige? Trafikte indirimleri sigortali kendisi yaratir ama personel, kurum indirimi pek yapilmaz. Bence personellikten degil sizden kaynakli o indirim. Kaskoda olur indirim.

Saygilarimla.

Farklı bir ekrandan sistem girişi yapılıyormuş personel poliçelerinde..ben şu anki fiyatlarla 296 TL ye trafik sigortası pek sanmıyorum..araç bide eşimin üzerine.. tarihinde Volkan Dinçel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Saygilarimla.

Yok üstad. personel indirimi çok abartı Halk sigortada.. % 30 falan ancak alıyor... 

Şu sıralar çok yüksek halk sigorta primleri.. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhabalar herkese, konu biraz uzun kusura bakmayınız arz etmem lazım, çünkü çok zor durumdayız.

Malumunuz Transit Custom aracımız var. Engelli aracı olarak tescil ettirdik. 4 yıldır kullanıyoruz, sigortası kamyonet üzerinden kesiliyordu. Geçen yıl 485 lira öderken bu yıl 805 lira prim çıktı. Sorun nerede diyebilirsiniz sorun şu 24.10.2016 tarihinde sigortam bitti, yenilemek için bayiye gittim. Ruhsatta özel amaçlı engeli taşıma aracı yazıyor, kamyonet olarak prim kesilemez denilerek zeyil yapıldı, yapılmaz olsun sigorta primim axa 4740 lira, allianz 7000 lira civarında teklif verdi. Ayrıca 7. basamaktan otomatik olarak 4. basamağa düştüm. Çözüm aramak için yollara düştük, bize söylenen şu ruhsatta özel amaçlı engelli aracı yazıyor, kamyonet olarak prim kesilemez. Emniyete gidiyorum, bu özel amaçlı engelli aracıdır, kamyonet yazamam.

En iyi teklifi veren Neova 2040 lira civarında teklif verdi. Tamam dedim yaptıralım mecburuz. Bu sefer de şirket onaylamıyor. Çaresiz kaldık... Çözüm arıyoruz.

Benim anladığım bunca sene yanlış kasko ödemişsiniz. Acenteniz yanlış yapmış. Aracın başına bi şey gelse sigortadan para alamayabilirdiniz.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Benim anladığım bunca sene yanlış kasko ödemişsiniz. Acenteniz yanlış yapmış. Aracın başına bi şey gelse sigortadan para alamayabilirdiniz.

Durum onu gösteriyor ancak, ufak bir sürtme kazamız olmuştu o vakit tüm kusur karşıya verilmişti. O zaman sorun çıkmadı. Ancak Neova özel amaçlı araçlara sigorta yapmamasına rağmen 2040 lira teklif verdi mecburen yaptırdık.

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Groupama full kasko 1568 lira

Sigorta 584 lira

Yeniledik 1 yıl daha kafa rahat

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

2009 corolla Giresun plaka, trafik sigortası sompo japan 575 tl bonusa 5 taksit,

Teşekkürler Emmi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Durum onu gösteriyor ancak, ufak bir sürtme kazamız olmuştu o vakit tüm kusur karşıya verilmişti. O zaman sorun çıkmadı. Ancak Neova özel amaçlı araçlara sigorta yapmamasına rağmen 2040 lira teklif verdi mecburen yaptırdık.

Kusur karsiya verildigi icin sorun yasamadiniz. Ben olsam onceki sigorta firmasi ile gorusur, acenteye yaptırım uygulatir ve su an ki basamak zararimi karsilamalarini isterdim.
Yorum bağlantısı

Groupama full kasko 1568 lira

Sigorta 584 lira

Yeniledik 1 yıl daha kafa rahat

Alper kasko çok değilmi ?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Kusur karsiya verildigi icin sorun yasamadiniz. Ben olsam onceki sigorta firmasi ile gorusur, acenteye yaptırım uygulatir ve su an ki basamak zararimi karsilamalarini isterdim.

Eksik pirimleri de isterlerse ? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Eksik pirimleri de isterlerse ? 

Geçerli olmayan bir sigortanın nesini isteyebilirler?

Hatta ödenmiş primleri de geri istemek lazım. Hiç kullanılamayacak bir ürüne para ödenmiş satıcı hatası yüzünden.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Geçerli olmayan bir sigortanın nesini isteyebilirler?

Hatta ödenmiş primleri de geri istemek lazım. Hiç kullanılamayacak bir ürüne para ödenmiş satıcı hatası yüzünden.

Geçerli olmayan sigortanın indirim kademeside olmaz. :p Bu iş dava konusu olursa çözülür bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Önceki sigortayı yapan bayan şirketten ayrıldı. Ford bayisi de topu emniyete attı. Ruhsat yanlış kardeşim biz ne yapalım deyip. Bize de axa 4740 lira, allianz da 7000 lira teklif verince, sigortayı da 8 gündür yaptıramayınca öpüp tepemize koyduk.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Önceki sigortayı yapan bayan şirketten ayrıldı. Ford bayisi de topu emniyete attı. Ruhsat yanlış kardeşim biz ne yapalım deyip. Bize de axa 4740 lira, allianz da 7000 lira teklif verince, sigortayı da 8 gündür yaptıramayınca öpüp tepemize koyduk.

Proje ile kamyonet yaptır aracı.

Makine mühendisinden proje. Yeniden muayene. Yeniden ruhsat.

Bu sayede kamyonete dönüşsün.

Eski indirimi de alabilirsiniz belki.

Almasanız da ucuz olur poliçesi.

Bi araştırın bunu.

İlk tesciliniz hatalı sizin.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Proje ile kamyonet yaptır aracı.

Makine mühendisinden proje. Yeniden muayene. Yeniden ruhsat.

Bu sayede kamyonete dönüşsün.

Eski indirimi de alabilirsiniz belki.

Almasanız da ucuz olur poliçesi.

Bi araştırın bunu.

İlk tesciliniz hatalı sizin.

Ağabey, İlk tescil meselesine katılıyorum bazı arkadaşlarımın araçlarının ruhsatları ile karşılaştırdım. Yük nakli-Kamyonet yazıyor. Emniyet ile de görüştüm, direk olarak yük nakline çeviremiyorlar. Bahsettiğiniz gibi yeniden proje çizdirilerek hatta 8+1 otomobil sınıfına geçirerek bu meseleyi aşacağız.

Artık kamyonet mi? Otomobilin mi? sigortası az çıkar bilemiyorum ancak, İlk fırsatta bir çözüme ulaşmamız lazım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...