İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Eşimin aracına kasko-sigorta  yaptırdım. Her ikisi de Ankara sigorta . Kasko 470, sigorta 609 TL...:(

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Eşimin aracına kasko-sigorta  yaptırdım. Her ikisi de Ankara sigorta . Kasko 470, sigorta 609 TL... :(

Benim araca kasko yaptırsam hesaplama şansımız varmıdır acaba fiyatını ? netten baktım ama bişi çıkmadı

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Valla ben de sigortacıma hesaplattım ve en uygun gördüğüm fiyat ve şirketi seçtik. Ben hesaplayamam ama forumdaki arkadaşlardan yardımcı olacak birileri vardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Akbas

Merhaba;

2014 yılında aracımı aldığımda sigorta pirimlerinin yükselmediği o mutlu günlerde :)  ilk sigorta poliçemi yaptırmıştım ve hiç unutmam 240 tl idi.

Sonrasında bildiğiniz gibi poliçelere muazzam zamlar yapıldı ve ben 2015 yılında %25 lik hasarsızlık indirimi dahil! 550 tl sigorta pirimi ödedim ki bu aralarında en uygunuydu normalde 800 tl - 1.000 tl den aşşagıya sigorta çıkmıyordu neyse 2015’de öyle atlattık.

Geldik 2016 ya sigorta pirim tarihimin bitmesine 1 hafta kaldı fiyat araştırmaya başladım buğün yine sözde %25 lik hasarsızlık indirimiyle  650-700 tl den aşağıya fiyat çıkmıyor bu nasıl olabilir anlayamıyorum her sene hasarsızlık indirimi kazanmama rağmen fiyatlar sürekli artıyor demekki Allah korusun kaza yapsak yandık.

Açıkcası son dönemlerdeki resmi sigorta pirimlerinin düşeceği konusundaki açıklamalarda güvenerek sigorta pirimlerinde indirim olacağını düşünmüştüm ancak buğün karşılaştığım manzarayla herhangi bir indirimin söz konusu olmadığı gibi ekstra zamlarında yapıldığını örgenmiş bulunmaktayım.

Ne olacak bu memleketin hali demekten geri duramıyorum dolar olmuş. 3.50 benzin ve motorine hergün zam yapılıyor ayrıca dolar arttığı için yakın tarihte muhtemelen tüm otomobil parça fiyatlarıda uçaçaktır e tabi işçiliklerede zamlanacak  vs. vs… açıkçası bir genç olarak memleketin geleceğinden hiç umudum yok.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Emre Bey, bu başlık altından devam edebilirsiniz. Keyifli forumlar. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Benzin 3 tl olduğunda da benzer üzüntüler vardı galiba hatırlar gibiyim..

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Giresun plakaya 575 tl ye yaptırdım 1 ay önce, alıştım galiba hiç gocunmadım hatta ucuz bile geldi.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Merhaba arkadaşlar yeni bir başlık açmak istemedim oyüzden buraya yazayım dedim kalabalık olmasın diye.Ama ne kadar yardımcı olur bana bilemedim.

Ben Mini kasko yaptırmak istiyorum verebileceğim para yıllık 1000 tl civarında. Sadece maddi hasar ve çalıntı/hırsızlık  olması yeter bana. Full kasko olmasa da olur. Fakat ben nereyi aradıysam hep hep 2500 tl fln diyorlar. 2. araba ilk kez kasko yaptırmayı düşünüyorum. Mini kaskoları nereden yaptırırsam ucuza maal ederim.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba arkadaşlar yeni bir başlık açmak istemedim oyüzden buraya yazayım dedim kalabalık olmasın diye.Ama ne kadar yardımcı olur bana bilemedim.

Ben Mini kasko yaptırmak istiyorum verebileceğim para yıllık 1000 tl civarında. Sadece maddi hasar ve çalıntı/hırsızlık  olması yeter bana. Full kasko olmasa da olur. Fakat ben nereyi aradıysam hep hep 2500 tl fln diyorlar. 2. araba ilk kez kasko yaptırmayı düşünüyorum. Mini kaskoları nereden yaptırırsam ucuza maal ederim.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Muafiyetli yaptırabilirsiniz. Yani kazalarda belli bi tutara kadar cebinizden ödersiniz, sonrasında kasko karşılar.

Ayrıca Mehmet Özyürek ile bi görüşün, rakam çalışsın sizin için :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bugun babamin 2005 model araci icin(73.500TL arac degeri) yuzde 60 hasarsizlik indirimi, meslek indirimi, iki surucu kisitlamasi, muafiyetli cam klozlari ile 923TL prim cikti Allianz'dan. Police duzenlendi. Guncel bilgi acisindan paylasiyorum.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teşekkürler. Mehmet Özyürek beye nasıl ulaşabilirim acaba?

1990 doğumlu iseniz işiniz çok zor.. 

Ama ruhsat bilgisini özelden atarsanız, daha detaylı bilgi ve fikir verebilirim... 

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Merhaba, 

2014 model fiesta araç sahibiyim, ayın 19 na kadar trafik ve kaskoyu yenilemem gerekiyor. 

trafik için 470 Sompo japan  yapıcam galiba ama kasko konusunda kafam biraz karışık

Allianz : 925 

AİG : 780

generali sigortadan PRESTİJ: 706  

Teklif verdi allianz tüm ford servisleri ile anlaşması var, AİG ban yakın servisler ile anlaşması var,  Prestij in pazarlamacısı tüm ford servisleri ile anlaşmamız var dedi ama çok inandırıcıgelmedi, kasko teklifinde HERHANGİ BİR SERVİS yazıyor,, araştırıyorum. 

Hangisini tavsi edersiniz? 200 tl için riske girmesemde direk allianz mı yaptırsam acaba?? 

Birde Allianz maddelerinde modifiyeli araçlar hariç deniyor, multimedya ve iç ışıklandırmayı led yapmamın bi sakıncası olurmu?? modifiyeden kasıt ne olaki??

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Birde Allianz maddelerinde modifiyeli araçlar hariç deniyor, multimedya ve iç ışıklandırmayı led yapmamın bi sakıncası olurmu?? modifiyeden kasıt ne olaki??

multimedia ve ledler modiiye sayılmaz Çağatay Bey.. Kasdedilen motor ve yürüyen aksam modifiyesidir... 

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

multimedia ve ledler modiiye sayılmaz Çağatay Bey.. Kasdedilen motor ve yürüyen aksam modifiyesidir... 

sigortacı bi abimizden bunları duyduğuma sevindim,

AİG sigortanın aracın çalınması halinde %20 si benim üzerimde kalacağı maddesini okuyunca eledim, 

Peki generali prestij sigortayı nasıl bilirsin?? HERHANGİ BİR SERVİS ne demekti?? 

teklifleri bigarip, sürekli bi yere basıp yeni maddeler çıkması gerekiyori anlamdım hiç bişey. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

AİG sigortanın aracın çalınması halinde %20 si benim üzerimde kalacağı maddesini okuyunca eledim, 

Peki generali prestij sigortayı nasıl bilirsin?? HERHANGİ BİR SERVİS ne demekti?? 

teklifleri bigarip, sürekli bi yere basıp yeni maddeler çıkması gerekiyori anlamdım hiç bişey. 

Herhangi bir "yetkili" servis yazıyorsa sorun yok. Yetkili yazmıyorsa sıkıntı. Kandırmaya çalışıyorlar diler düşünürüm.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Peki generali prestij sigortayı nasıl bilirsin?? HERHANGİ BİR SERVİS ne demekti??

Çalınmadan kasıt. Anahtarla çalınmadır.

Bu durumda allianz daha katıdır.

Anahtarla çalındığında hiç ödeme yapmaz.

Böyle bir durumda sizden her iki anahtar da istenir.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Kasko Ray 1023 tl

Sigorta Neova 694 tl

Olarak bugun yeniledim

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Çalınmadan kasıt. Anahtarla çalınmadır.

Bu durumda allianz daha katıdır.

Anahtarla çalındığında hiç ödeme yapmaz.

Böyle bir durumda sizden her iki anahtar da istenir.

Emmi aklıma bişey takıldı. Araç sahibi 2 orjinal anahtar yanına 3. bir anahtar yaptırıp orjinalleri eve bıraksa ve aracı bu 3. anahtarla kullansa ve araç bu anahtarla çalınsa sigorta şirketi bu anahtar mevzusunu anlar mı? Anlarsa ispatlayabilir mi? Eğer anlayamazsa veya ispatlayamazsa herkes böyle yapar çünkü.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...