İçeriğe Yönlendir

Hypermil Projem "Ayten"

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

Easytronik vites değişm devirlerini çek. 

Süper ekonomik gaza bas. 0 km hızdan 80 kmh kadar vites değişim devirlerini çek. 

Aynı şeyi normal gaza basarak tekrarla. 

Son olarakda agresif gaza basarak tekrarla. 

Vites değişme devirlerini çek. 

Tamamdır. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

Tamamdır. 

İlla obd gereklmez, bu şekilde kendini göstermeden , sık sık yol ve kadran videosu olan bir video yap. Seyir hızlarındaki devirleri görelim. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

İlla obd gereklmez, bu şekilde kendini göstermeden , sık sık yol ve kadran videosu olan bir video yap. Seyir hızlarındaki devirleri görelim. 

Şimdi yola çıkıyorum, 1750 devirde 170 nm tork veren ultra über corsa ile yol videoları çekeceğim. Sayende güzel bir pazar günü eğlencesi çıktı bana da, kanala videolar çekerim sürekli. 235 tane falan abonem var

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Ebrar Tüfek yazdı:

Şimdi yola çıkıyorum, 1750 devirde 170 nm tork veren ultra über corsa ile yol videoları çekeceğim. Sayende güzel bir pazar günü eğlencesi çıktı bana da, kanala videolar çekerim sürekli. 235 tane falan abonem var

Yutube kanalın adresi nerde ? 

Şu çok bahsettiğin rampayıda çek. eve giderken hani. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Yutube kanalın adresi nerde ? 
Şu çok bahsettiğin rampayıda çek. eve giderken hani. 
Kanalım bu, mobilden link kopyalamayı bulamadım. :) Tamam çekerim657f2a5e12bbe48d8ba01a8a06560538.jpg
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

Kanalım bu, mobilden link kopyalamayı bulamadım. :) Tamam çekerim

Yahu videoları dik çekme, 

Led  televizyonda izlenmiyorum. Herkes yutube smart tvden izler. Sende ona göre yan çek artık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

@Ali Darbaz 30 dakikalık video çektim senin için, 42 km civarı yol gittim samsun sinop yolunda. 

Dik çektiğim videolar, arkadaşlara whatsappdan atmak için çektiğim videolar. Galerideki videoları youtube a yükleyeyim, telefondan silinirse orada dursun diye koyduğum videolardan biri o. Bir sürü gizli video var, youtube kanalım, ikinci galerim. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

@Ali Darbaz bir saattir video 64kb/4gb. Video bu şekilde kaldı. 

Donanım haber, artık benim için Türkiyenin en saçma sapan insanlarının yorum yazdığı forum. Adam boş iş yazmış yahu. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

@Ali Darbaz bir saattir video 64kb/4gb. Video bu şekilde kaldı. 

Donanım haber, artık benim için Türkiyenin en saçma sapan insanlarının yorum yazdığı forum. Adam boş iş yazmış yahu. 

Resetle telefonu kaldığı yerden devam eder. Merak etme. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

Resetle telefonu kaldığı yerden devam eder. Merak etme. 

İlk 11 dakika hiç konuşmadım, sana selam gönderdim videoda. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

İlk 11 dakika hiç konuşmadım, sana selam gönderdim videoda. 

Upload nası yapıyon, mobildenmi. 

Mobilden aktarma yapıyorsan, git bir avmde içerisi baz istasyon dolu. 4 gb bilgilyi 10 dakikada atar . 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

Upload nası yapıyon, mobildenmi. 

Mobilden aktarma yapıyorsan, git bir avmde içerisi baz istasyon dolu. 4 gb bilgilyi 10 dakikada atar . 

24 mbps kotasız limitsiz internetim var 2.4 mhz de bağlandım 83 mb gönderdi yükleniyor kendi kendine. Avm 5 km, un helvası kavurdum onu yiyecem şimdi. Tablet 5mhz bağlanıyo bu telefonda gözükmüyo 5mhz. Mecbur 2.4 den bağlanıyom.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

24 mbps kotasız limitsiz internetim var 2.4 mhz de bağlandım 83 mb gönderdi yükleniyor kendi kendine. Avm 5 km, un helvası kavurdum onu yiyecem şimdi. Tablet 5mhz bağlanıyo bu telefonda gözükmüyo 5mhz. Mecbur 2.4 den bağlanıyom.

Video kaç mb :) kaç dakika da 83 mb aktardın. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

Video kaç mb :) kaç dakika da 83 mb aktardın. 

120 mb yüklendi tam 1 saatte. Video 4gb :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

120 de kaldı, telefonu resetlemek dediğin yeniden başlatmak dimi.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

120 mb yüklendi tam 1 saatte. Video 4gb :)

Senin telefondan hayır gelmez. Sen şu videoyu usb kabloyla bilgisayara atıp ordan upload et. 

Benim 24 mbs internet saniyede 360 kb veri upload ediyor. Saate 1.1 gb aktarıyor. 

Mobil ise saate 4.6 mb aktarıyor. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kafam karıştı, katalizatör erimesi ile yakıt tüketimi neden aynı konu içinde? az yakınca çok mu eriyor? çok erirse az mı yakar?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

kafam karıştı, katalizatör erimesi ile yakıt tüketimi neden aynı konu içinde? az yakınca çok mu eriyor? çok erirse az mı yakar?

Çorbaya döndü Darbazın emekleri 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Çorbaya

bol sarımsağın tuzlu suda marine dilip sirke eşliğinde işkembeye döküldüğünü düşün.....yanında sıcak fırından beyaz unlu ekmek

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Darbaz yazdı:

Bu videoda açık şekilde görülüyor. 

Bu vuruntu videos cok etkileyici🙄

Resmen vuruntuyu yasadik.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Darbaz yazdı:

Senin telefondan hayır gelmez. Sen şu videoyu usb kabloyla bilgisayara atıp ordan upload et. 

Benim 24 mbs internet saniyede 360 kb veri upload ediyor. Saate 1.1 gb aktarıyor. 

Mobil ise saate 4.6 mb aktarıyor. 

Benim bilgisayar 2009 model, sony vaio, ekran kartı bozuldu. Yenisi laptop parası. Araba alacam diye bilgisayar almadım. 716 mb oldu. Bugün içerisinde yüklenir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...