İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel
Abi kangoonun sigortası vardı ocakta,astra var şubatta yetişebilir miyiz default_lol.gif

2021 ekimde olabilir neden olmasın.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Köksal Yılmaz yazdı:

Abi kangoonun sigortası vardı ocakta,astra var şubatta yetişebilir miyiz :D

Bu ay da bitecek bir şey vardı sanki 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Dasklar olabilir abi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi sen bize neden kabak çekirdeği göndermiyorsun. Kırıldım valla bir verdin kabak çekirdeğini bizi alıştırdın sonra bir daha tövbe.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arda Bülent Güzel yazdı:

Abi sen bize neden kabak çekirdeği göndermiyorsun. Kırıldım valla bir verdin kabak çekirdeğini bizi alıştırdın sonra bir daha tövbe.

Bugün sipariş verdim :) 

Hazırlanıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün sipariş verdim [emoji4] 
Hazırlanıyor. 

Abi espirisine diyoruz. Aman ha takılmak babında.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bugün sipariş verdim :) 

Hazırlanıyor. 

Avanostan Bir kabak çekirdeği aldım ne çekirdekmiş süper... Mustafapaşa köyü yolu üzerinde...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Araba alana kadar keşke lastik depolasaymışım. Geçen sene tanesine 750 TL verdiğim lastik şimdi 1332 TL. Sadece araba fiyatları artmamış araç parçalarıda aynı oranda artmış. Gerçekten araba almak zor binmek daha zor olacak gibi.
cc4c465ecd1865d5c4bc0fe4aa69dddf.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ben hep 1000 liralık lastik alıyorum ama? 
1000 liraya lastik alabilen zengindir gözümde [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Arda Bülent Güzel yazdı:

Araba alana kadar keşke lastik depolasaymışım. Geçen sene tanesine 750 TL verdiğim lastik şimdi 1332 TL. Sadece araba fiyatları artmamış araç parçalarıda aynı oranda artmış. Gerçekten araba almak zor binmek daha zor olacak gibi.

geçen yıl da ucuza almışsınız. 235/50 r17 ebadını ağustos 2019 sa 900 tl ye almıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Ben de kışlık bakmaya başladım ama boştaki 17 janta mı alsam, üzerindeki 18'e mi kararsız kaldım. Mantığım 17 diyor, gönlüm 18. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ben de kışlık bakmaya başladım ama boştaki 17 janta mı alsam, üzerindeki 18'e mi kararsız kaldım. Mantığım 17 diyor, gönlüm 18. [emoji3] 
225 45 17 ise bir ilan paylaşayım mı bari yabancıya gitmesin benim var [emoji16] Kendi ebatımda yazlık bakınırken kışlık ta denk geliyor.
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Metin Akbal yazdı:

225 45 17 ise bir ilan paylaşayım mı bari yabancıya gitmesin benim var emoji16.png Kendi ebatımda yazlık bakınırken kışlık ta denk geliyor.

50-17 :) hatta tabanı geniş alırım belki diyordum araba büyük çok küçük kalıyor 225-50-17 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Selim Bilgin yazdı:

Ben de kışlık bakmaya başladım ama boştaki 17 janta mı alsam, üzerindeki 18'e mi kararsız kaldım. Mantığım 17 diyor, gönlüm 18. :D 

17 ye al geç hocam, lastik sök-tak yapma ;)

Ben öyle yaptım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Metin Akbal yazdı:

1000 liraya lastik alabilen zengindir gözümde emoji16.png

Hondaya Greenways aldım 1100 lira tuttu dört tanesi 😅

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

d911bb4513c494ec88f234fd0ab05c4a.jpg
Tasarrufun dibine vurdum[emoji4]

7a13ca72755fbedcd5ca3001b2c49d05.jpg
Birde bici bici yaptı amcaları

a947d570362827aa94abff29233bdc0a.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Maşallah fabrikadan çıkmış gibi. Arda bey, sizden daha güzel bakan yok herhalde forumda :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Maşallah fabrikadan çıkmış gibi. Arda bey, sizden daha güzel bakan yok herhalde forumda :nazar:

Teşekkürler saygın bey. Bakmaya çalışıyorum arabaya, Bu saatten sonra artık araç değiştirmek çok zorlaştı.
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çekici üstünde teyp açık 2.5 lt yakıyor galiba abi :D

Maşallah ne kadar güzel bir makine :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Çekici üstünde teyp açık 2.5 lt yakıyor galiba abi default_lol.gif

Maşallah ne kadar güzel bir makine default_smile.png

Yok çekici üzerinde değilde. Annem gilin yaylada evi var Mersin merkeze 30 km. Ordan bir bırakıyorsun Mersin merkeze kadar iniyor. Giderken 8 lt yakıyor gelirken 2.5 lt geliyor Mersin’e. Baya bir rampa iniyoruz.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Yok çekici üzerinde değilde. Annem gilin yaylada evi var Mersin merkeze 30 km. Ordan bir bırakıyorsun Mersin merkeze kadar iniyor. Giderken 8 lt yakıyor gelirken 2.5 lt geliyor Mersin’e. Baya bir rampa iniyoruz.
Sıcak motorda mı soğuk motorda mı artık öyle bir kullanım şekli oluştu ekstra olarak [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Sıcak motorda mı soğuk motorda mı artık öyle bir kullanım şekli oluştu ekstra olarak [emoji16]

Motorun sıcaklığına çok dikkat etmedim. Ancak sıcaktır diye düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arda Bülent Güzel

Yarın muayene günü. Normalde ayın 12 si imiş. Unutmuşum. Bugün egzoz emisyonunu yaptırdım. Yarın kısmetse tek seferde geçeriz diye düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...