İçeriğe Yönlendir

Orta Seviye F/P Android Telefon Önerisi

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

ben telefon kitlendi dondu vs diye hiç kapatmamışımdır

kendi güncelleme vs yapıyor tabiki  onu kastetmedim 

donan telefon nasıl birşey bir rastlamadım yahu

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

donan telefon nasıl birşey bir rastlamadım yahu

al abi bitane vestel android

15 gün sonra burdan devam edelim konuşmaya :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

al abi bitane vestel android

15 gün sonra burdan devam edelim konuşmaya :D 

var .yaklaşık 5. yılında 1 defa pili değiştim taş gibi devam ediyor. usb kablosu bozuldu sadece bir de şarj aletini kaybettik

sms gelince çay baradağı karıştırma sesi geliyor

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

var .yaklaşık 5. yılında 1 defa pili değiştim taş gibi devam ediyor. usb kablosu bozuldu sadece bir de şarj aletini kaybettik

sms gelince çay baradağı karıştırma sesi geliyor

tanrı seninle o zaman

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

tanrı seninle o zaman

sanmam zorlu dan alıma sıfır aypon6 kutudan çıktı güncelleme yaparken 3 gün çakılı kalmıştı mesela , tekil örnekler emsal olmaz

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

sanmam zorlu dan alıma sıfır aypon6 kutudan çıktı güncelleme yaparken 3 gün çakılı kalmıştı mesela , tekil örnekler emsal olmaz

doğru bencede tekil örnekler emsal olmamalı

ıphone alan tüm arkadaşlar 3 4 bazıları 5 sene gayet memnun kullandı. ama çevremde genelde androidle 2 seneyi geçen pek yok

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

ama çevremde genelde androidle 2 seneyi geçen pek yok

yukarıda ki gibi 5 senedir vestle tık demedi listeye girermiyim çevrenden peki? samsungun ekranına o tornavidayı sokmamayaydım o da tık etmemişti sayılır mı? vb

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

yukarıda ki gibi 5 senedir vestle tık demedi listeye girermiyim çevrenden peki? samsungun ekranına o tornavidayı sokmamayaydım o da tık etmemişti sayılır mı? vb

Haklisin caglar abi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

sanırım bir süre daha bekleyip yeni fp telefonlara bakmalıyım. olurda gm 9 pro nun fiyatı ucuzlarda o olur. şiomi mi a2 de olabilir. belki xiaomi 8 pro da olabilir ekrna kalitesi iyi IPS olduğu için. renk sıcaklığı yüksek o ekranda. xiaomi a3 ü beğenmedim ekran çok kötü şimdiki huawei telefonumdan sonra. gözüm bozukmuş gibi gördüm ekranını. çözünürlüğü yarı oranda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

Haklisin caglar abi

ben bişi yapmadım vestel yapmış valla

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
sanırım bir süre daha bekleyip yeni fp telefonlara bakmalıyım. olurda gm 9 pro nun fiyatı ucuzlarda o olur. şiomi mi a2 de olabilir. belki xiaomi 8 pro da olabilir ekrna kalitesi iyi IPS olduğu için. renk sıcaklığı yüksek o ekranda. xiaomi a3 ü beğenmedim ekran çok kötü şimdiki huawei telefonumdan sonra. gözüm bozukmuş gibi gördüm ekranını. çözünürlüğü yarı oranda.

Abi sen Xaiomi Note 8 pro neden almıyorsun baya indirimde aslında
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ali Gök yazdı:

doğru bencede tekil örnekler emsal olmamalı

ıphone alan tüm arkadaşlar 3 4 bazıları 5 sene gayet memnun kullandı. ama çevremde genelde androidle 2 seneyi geçen pek yok

Açık kaynak Android 

Bilen bilmeyen telefonu çöplüğe çeviriyor sonra telefon dondu kaldı. Aynısı yapsak ki bi telefon parası ödemek lazım onca programa telefon açılmaz 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mert Gulkokan yazdı:

Şu an en ucuz iphone 6000 tl ile xr sanırım
Arkadaş 2200 tl ye n11 den garantili xiaomi mi9 lite aldı canavar gibi telefon
6000 tllik teli 5 sene kullanacağıma 2200 lük teli 3 sene kullanmak daha ekonomik değil mi ?

2200 lük cihazı doğru kullan 10 yıl gitsin. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

ips tercih edilirse honor cihazlara da bakilabilir.  Huaweinin alt markasi

Servet Aydın yazdı:

2200 lük cihazı doğru kullan 10 yıl gitsin. 

Taze pil bulunmuyor bir sure sonra

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Honor 8x ucuzlasa belki olabilir.

Fatih Evcin yazdı:

Abi sen Xaiomi Note 8 pro neden almıyorsun baya indirimde aslında

Pro olmayanı fena degil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Pro olmayanı fena degil.

Hiç girdiğim bir site değil ama sürekli bu reklam çıkıyor. Sana değil de bana aldıracaklar galiba :)

ead04d835c46c28c197f38e455f05c6a.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Servet Aydın yazdı:

Açık kaynak Android 

Bilen bilmeyen telefonu çöplüğe çeviriyor sonra telefon dondu kaldı. Aynısı yapsak ki bi telefon parası ödemek lazım onca programa telefon açılmaz 

Haklısın servet abi 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Dogan Arsiray yazdı:

Pro olmayanı fena degil.

Mi note 8 için sensör sorunundan bahsediyorlar, iyi araştırmak lazım.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Dogan Arsiray yazdı:

Pro olmayanı fena degil.

İlk başta söyledim sana :) Note 8 al gitsin 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

realmi pro 3 ün kamerası epey üst sınıf. oda alınabilir sanırım. hele şu akcuma bir geçsinde.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bugün xiaomi a2 lite baktım. o da güzel bir telefon fp oranı çok iyi. artık önümüzdeki maçlara bakacağız geçti bu cuma...

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
bugün xiaomi a2 lite baktım. o da güzel bir telefon fp oranı çok iyi. artık önümüzdeki maçlara bakacağız geçti bu cuma...
Kullanıyorum ufak diye aldım. Android one Bios ekranı gibi tuzsuz. Nova kurdum bşraz bir şeye benzedi. Hız iyi. Kamera orta şarj bana 1.5 gün yoğun kullanımda. Hoparlör müzk sesi yüksek. ahize sesi orta.
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Dogan Arsiray yazdı:

Dün de benim aklıma biri girdi ille de Samsung Note 5 al diye :) 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tahir Ak yazdı:
Dogan Arsiray yazdı:

Kullanıyorum ufak diye aldım. Android one Bios ekranı gibi tuzsuz. Nova kurdum bşraz bir şeye benzedi. Hız iyi. Kamera orta şarj bana 1.5 gün yoğun kullanımda. Hoparlör müzk sesi yüksek. ahize sesi orta.

Kamera nasıl? Evie launcher basarılı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...